Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/02/26 in all areas

  1. Wieści z domku Misia bardzo dobre - wczorajszy egzamin z zostawania w domu zdał na piątkę - nie pogryzł nic, nie nabrudził, wszystko, co trzeba załatwił na spacerku. I reaguje na swoje nowe imię - Pinio. "Rodzice" bardzo szczęśliwi i zachwyceni. Naprawdę WIELCY młodzi ludzie, nie tylko wzrostem
    2 points
  2. Mam już fakturę za kastrację i za zszycie przetoki. Wyszło 751 zł. Anecik odliczyła 50 zł, które dostała od kogoś dobrego na bezdomniaki, czyli wyszło 701 zł. Do tego dochodzi jazda x 2 do lecznicy z Vikusią i po Vikę:) Razem przelałam 740 zł.
    1 point
  3. To prawda. I dobrze, że choć na jego wątek zajrzeć można, powspominać....
    1 point
  4. BUBU DOKAZUJE O MATKU! DOKAZUJE JAK JAKI MALEŃTAŚ SZALONY ♡ DZIĘKUjĘ ZA SERCE ZA POMOC ZA SŁOWA ZA POCIESZENIE ZA WSZYTKO WAM ISKIERKI DZIĘKUJĘ WSZELKIEGO DOBRUŚKIEGO
    1 point
  5. Ja też wpłaciłam moja dolę czyli 60 zł. Obecnie sytuacja finansowa jest dobra, ale przydałaby się adopcja kolejnego kotka.
    1 point
  6. Rozliczenie kotków za maj: Stan konta na 30 kwiecień wynosił +1210 zł -620 zł hotelowanie Mrozika i Ozorka 1-31.05 (zniżka ze względu na karmę) -465 zł hotelowanie Julka 1-31.05 +100 zł Dora (od helli) +250 zł Jowita P. +100 zł Dora (od helli) Stan konta na 31 maj wynosi +575 zł
    1 point
  7. Na dzień dobry ciasteczka lecą na górę.
    1 point
  8. Rozliczenie kotków za maj: Stan konta na 30 kwiecień wynosił +1210 zł -620 zł hotelowanie Mrozika i Ozorka 1-31.05 (zniżka ze względu na karmę) -465 zł hotelowanie Julka 1-31.05 +100 zł Dora (od helli) +250 zł Jowita P. +100 zł Dora (od helli) Stan konta na 31 maj wynosi +575 zł Julek się już odnalazł wśród kolegów i jest ok. Nosek się zagoił i nie ma śladu po zadrapaniach. Najwyraźniej hormony mu już opadły i nie zaczepia chłopaków. Nawet wspólnie z nimi zjada mokre jedzonko. Nie ma już żadnego znaczenia terenu. Nadal się chowa kiedy wchodzę do pokoju więc trudno mu zrobić ładne zdjęcia. Ale będę próbować.
    1 point
  9. Pies w kołnierzu jest taki bezbronny.. A nasza parka to już szczyt bezbronności i tkliwości we wzajemnym trwaniu.
    1 point
  10. 1 point
  11. Nadziejko, cieszę się z dobrych wieści i nieustająco zaciskam kciuki z całych sił.
    1 point
  12. 1 point
  13. Cieszę się że wszystko dobrze. Oczywiście cały czas spaceruję z Wami ... niestety ... wirtualnie, myślami jestem z Wami i życzę wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam, miziam ...
    1 point
×
×
  • Create New...