Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/01/26 in all areas

  1. Ogłosiłam maleńką na Katowice. Wyróżniłam na miesiąc. https://www.olx.pl/d/oferta/viki-nieduza-i-delikatna-8-letnia-sunia-szuka-domu-CID103-ID1aTwaa.html?bs=olx_pro_listing Wpłaciłam też swoją stałą 30 zł na czerwiec.
    2 points
  2. Zawsze rozczula mnie pies w kołnierzu, a dwa naraz to już murowane łzy w oczach Jak mi Anecik podesłała te zdjęcia, oczy od razu były mokre...
    2 points
  3. 2 points
  4. Piesek nr 2 może zachowywać się podobnie jak Maurycy który zabrany z boksów ogólnych dopiero od jakiegoś czasu korzysta z psich radości jak poczucie swobody, biegania po trawce, spędzania czasu z psim przyjacielem. Tylko co ten biedak musiał przejść że mimo krótkiego stosunkowo pobytu w schronisku, jest tak spanikowany ? Boi się ludzi , innych psów? Wiadomo może w jakim stanie fizycznym trafił do schroniska? Czy nie miał śladów po pobiciu lub pogryzieniu ? A ten piesek nr 8 to jak się zachowuje w stosunku do człowieka? Może taki maluch byłby adopcyjny tylko teraz jest niepewny w schronisku?
    2 points
  5. Dziękuję, jutro będzie przelane razem z faktura wet.
    1 point
  6. Przejrzałam stare foldery od 21 roku i nie znalazłam tego małego pieska, ale to są zdjęcia z aparatu... A robiłam jeszcze zdjęcia telefonem... Maluszek pojawia się na zdjęciach na początku 24 roku. To ten sam boks, w którym był Maurycy Batonik ...
    1 point
  7. Mieliśmy już nie brać żadnych kotów do lipca, bo naprawdę jest ciężko, ale taka kilogramową bieda trafiła się na jednej z wsi, jak zostawićNo i właśnie przyjechała do hoteliku do Murki. Została odrobaczona, testy FiV/FeLV ujemne. Dziękuję Ani za dowóz do Janowa.Lub. a Murce za odbiór
    1 point
  8. Pies w kołnierzu jest taki bezbronny.. A nasza parka to już szczyt bezbronności i tkliwości we wzajemnym trwaniu.
    1 point
  9. Mi też on zapadł w pamięć. Tyle piesków wyjechało, a ten biedak nadal tkwi za kratami
    1 point
  10. Będę załatwiała to z Martą jak i przywiezienie Fenka do Zamościa, żeby tu czekał na Asia 7
    1 point
  11. Pomyślałam, że przy okazji transportu mógłby "bezkosztowo" do mnie przyjechać, choć może gdzieś bliżej DT i szybka adopcja, a do mnie.... 2?.... 5?.... 9?
    1 point
  12. Ten maluch zawsze przewijał się na zdjęciach kiedy wyjeżdżały psiaki ze schronu. Zapamiętałam go, bo trochę mi przypominał mojego Dżekunia ...
    1 point
  13. 1 point
  14. Zapytam Anecik czy ma miejsce dla Fenka. Jest miejsce u Anecik za 750 zł/ miesiąc. Teraz mam pytanie do Aska7 czy dałaby rade dowieźć malucha do Anecik transportem 13 czerwca?
    1 point
  15. Wybór jest bardzo stresujący. Ale jak już jest to potrzebne, to mi w oko wpadł piesio nr 8. Wygląd ma adopcyjny. Jakby znalazł dom, to by zrobił miejsce dla kolejnej biedy.
    1 point
  16. Suvi do końca życia pozostała w swoim świecie, w swojej traumie. Ale w schronisku wychodzila na wybieg, ona nawet podchodziła do siatki. A te dwa biedaki nie opuszczają budy.
    1 point
  17. Dobrego dnia, dobrego tygodnia, dobrego miesiąca.
    1 point
  18. No nie udało się zabrać Gajulki na działkę. Znowu proza życia nas dopadła. Na szczęście poza brakiem wyjazdu u nas wszystko w porządku. A na koniec weekendu Gajulec na klatce schodowej
    1 point
  19. Radosny nastrój pozwala przetrwać. Dlatego pozwolę sobie na ulubiony dowcip o psie Dzwoni telefon. Pies podnosi słuchawkę i mówi: – Hau! – Halo? – Hau! – Nic nie rozumiem. – Hau! – Proszę mówić wyraźniej! – H jak Henryk, A jak Agnieszka, U jak Urszula.
    1 point
  20. Piesek nr 8, samiec; w schronisku od 2023 , 8 lat Moze wykazywać agresję
    1 point
  21. Mimo braku propozycji. Ok, ale żart pojęłam, więc odpowiadam: nic nie trzeba robić poza nastawieniem uszu. Muzyka jest zawsze i wszędzie. Nawet w ciszy
    1 point
  22. To samo pomyślałam A bieganiem (pomijając jednak lęk) niech nadrabia stracone lata, gdy prawie nieruchomo siedział na środku schroniskowego boksu...
    1 point
  23. Mam dobre wieści: Ten biedak po 10 latach więzienia pojedzie do kikou, anonimowy darczyńca zapewni mu pomoc na ostatnie lata życia. Nasza kochana i niezawodna Aśka7 pojedzie w trasę 13 czerwca, za dwa tygodnie piesek rozpocznie nowe życie, innego niż schroniskowe chyba już nie pamięta.... Jest druga dobra wiadomość - wśród moich znajomych spoza dogo zebrałam już 250 zł stałych deklaracji i bez względu na to, czy ktoś się do pomocy przyłączy razem z tym biedakiem pojedzie na pewno ktoś jeszcze. Wciąż trwają "zakulisowe" rozważania komu w pierwszej kolejności pomóc, kogo zabrać, komu ta pomoc najbardziej potrzebna... Wybór niestety spory, bo tych w potrzebie niemało, a raczej tylko jedno psie nieszczęście będzie mogło rozpocząć inne życie.... Nie jestem w stanie podjąć decyzji któremu pomóc... Edit: Zapraszam na nowy wątek, niekoniecznie po deklaracje, każda obecność, wsparcie radą i dobrym słowem jest na wagę złota
    1 point
  24. Jak już wspominałam, napisałam PW do 60. osób z prośbą o pomoc. Zareagowało pozytywnie 11 osób, 1. obszernie odpisała, pozostałe nie odezwały się. Pewnie kieszenie puste. No i może dlatego, że to forum psie, a nie kocie.
    1 point
×
×
  • Create New...