Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06/01/26 in all areas
-
5 points
-
2 points
-
2 points
-
Piesek nr 2 może zachowywać się podobnie jak Maurycy który zabrany z boksów ogólnych dopiero od jakiegoś czasu korzysta z psich radości jak poczucie swobody, biegania po trawce, spędzania czasu z psim przyjacielem. Tylko co ten biedak musiał przejść że mimo krótkiego stosunkowo pobytu w schronisku, jest tak spanikowany ? Boi się ludzi , innych psów? Wiadomo może w jakim stanie fizycznym trafił do schroniska? Czy nie miał śladów po pobiciu lub pogryzieniu ? A ten piesek nr 8 to jak się zachowuje w stosunku do człowieka? Może taki maluch byłby adopcyjny tylko teraz jest niepewny w schronisku?2 points
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Mi też on zapadł w pamięć. Tyle piesków wyjechało, a ten biedak nadal tkwi za kratami1 point
-
1 point
-
Będę załatwiała to z Martą jak i przywiezienie Fenka do Zamościa, żeby tu czekał na Asia 71 point
-
Pomyślałam, że przy okazji transportu mógłby "bezkosztowo" do mnie przyjechać, choć może gdzieś bliżej DT i szybka adopcja, a do mnie.... 2?.... 5?.... 9?1 point
-
Ten maluch zawsze przewijał się na zdjęciach kiedy wyjeżdżały psiaki ze schronu. Zapamiętałam go, bo trochę mi przypominał mojego Dżekunia ...1 point
-
1 point
-
Zapytam Anecik czy ma miejsce dla Fenka. Jest miejsce u Anecik za 750 zł/ miesiąc. Teraz mam pytanie do Aska7 czy dałaby rade dowieźć malucha do Anecik transportem 13 czerwca?1 point
-
Wybór jest bardzo stresujący. Ale jak już jest to potrzebne, to mi w oko wpadł piesio nr 8. Wygląd ma adopcyjny. Jakby znalazł dom, to by zrobił miejsce dla kolejnej biedy.1 point
-
Suvi do końca życia pozostała w swoim świecie, w swojej traumie. Ale w schronisku wychodzila na wybieg, ona nawet podchodziła do siatki. A te dwa biedaki nie opuszczają budy.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
To samo pomyślałam A bieganiem (pomijając jednak lęk) niech nadrabia stracone lata, gdy prawie nieruchomo siedział na środku schroniskowego boksu...1 point
-
Mam dobre wieści: Ten biedak po 10 latach więzienia pojedzie do kikou, anonimowy darczyńca zapewni mu pomoc na ostatnie lata życia. Nasza kochana i niezawodna Aśka7 pojedzie w trasę 13 czerwca, za dwa tygodnie piesek rozpocznie nowe życie, innego niż schroniskowe chyba już nie pamięta.... Jest druga dobra wiadomość - wśród moich znajomych spoza dogo zebrałam już 250 zł stałych deklaracji i bez względu na to, czy ktoś się do pomocy przyłączy razem z tym biedakiem pojedzie na pewno ktoś jeszcze. Wciąż trwają "zakulisowe" rozważania komu w pierwszej kolejności pomóc, kogo zabrać, komu ta pomoc najbardziej potrzebna... Wybór niestety spory, bo tych w potrzebie niemało, a raczej tylko jedno psie nieszczęście będzie mogło rozpocząć inne życie.... Nie jestem w stanie podjąć decyzji któremu pomóc... Edit: Zapraszam na nowy wątek, niekoniecznie po deklaracje, każda obecność, wsparcie radą i dobrym słowem jest na wagę złota1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jest wpłata AlfaS - 20,00 zł. Dziękujemy!1 point
-
Jak już wspominałam, napisałam PW do 60. osób z prośbą o pomoc. Zareagowało pozytywnie 11 osób, 1. obszernie odpisała, pozostałe nie odezwały się. Pewnie kieszenie puste. No i może dlatego, że to forum psie, a nie kocie.1 point