Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/05/26 in all areas
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
PIKUNIU KOCHANA PAMIĘTAM NA ZAWSZE1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jaka różnica....... Pasuje jej ta kanapa1 point
-
WSZELKIEGO DOBREGO WUJENKOWI1 point
-
U Gajusi coraz lepiej Nie tylko cieszy się na mój widok ale też wychodzi ze swojego kojca na większy wybieg, gdzie wychodzą pieski prosto z domu. Inkę i inne psiaki ignoruje, spojrzy, powącha i rozgląda się wokół. Po chwili wraca "do siebie", tam się chyba czuje bezpiecznie. Zdrowotnie też ok, kaszle sporadycznie, nie rzęzi, choć kiedy jest bardzo blisko mnie, słyszę jej oddech taki lekko chrapliwy. Bieduś też dobrze, wyniki trzustkowe mu się poprawiły po karmie LOW FAT, za to parametry nerkowe trochę podwyższone. No i wózeczek zamówiony, Bieduś jeszcze nie wie, ale ja już nie mogę się doczekać I dwie ważne sprawy: Pilnie ( na prośbę właścicieli) szukam domów dla rasowych (jedno i drugie z rodowodem, zapewne pseudo) 1. suczka westie 1,5 roczna 2. niebieskooki owczarek australijski blue merle 6-letni1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
DZIĘKUJĘ DOBRYDUSZKU CEGIEŁKI 10 zl JUŻ DAWNO PRZYBYŁY POZDRAWIAM1 point
-
Dziękuję za wiadomość. Malutka dziękuje za ponad dwuletnią pomoc1 point
-
1 point
-
Napiszę głośno, że wpłaciłam 100 od wnucząt.1 point
-
Bardzo zachwycona Mała niby nieśmiała, ale na smaczki w różnych smakach zareagowała entuzjastycznie Wciskała pyszczek do torby, a potem do otwieranych opakowań - przechwyciła nawet smaczek Samisia, który wypadł mu z pyszczka i wpadł do abażuru - mała spryciara wciągnęła go w locie, nim Samiś się zorientował1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.1 point
-
Czyli dobrze, że Kasia zmianę wyłapała i została ona w całości usunięta. Mimo, że to nowotwór to jest szansa, że Maurysiowi już się nie odnowi. Przynajmniej ja to tak zrozumiałam...1 point
-
Ale są zdenerwowałam widząc czerwone wpisy (poprzedzone smsem ). A to wspaniała wiadomość u Violi jest jej wspaniale1 point
-
Teraz tak: Przelewam do Violi 1400zł za maj i czerwiec (rachunki będą w terminie) Przelewam 900zł za utrzymanie lipiec- grudzień (6x150) Na moim koncie zostaje 3.300zł Utrzymanie zawiera karmę (suche i puszki i co tam) oraz szczepienia, odrobaczenie itd. 150zł miesięcznie za wszystko to niedużo. Jeśli ktoś ma obiekcje - proszę pisać. Reasumując: Do końca roku wszyściutko jest zapłacone.1 point
-
Na koncie mam w tej chwili 5.600zł w zaokrągleniu. Po opłaceniu maja i czerwca i USG zostaje powiedzmy 4.000zł Koszt utrzymania Poli to jakieś 150zł miesięcznie, więc poduszka wystarczy na 2 lata z kawałkiem pod warunkiem jednak że nie wyskoczy weterynarz. Tak więc, jeśli ktoś zechce jeszcze dołożyć do poduszki, to przyjmę wpłaty do czerwca włącznie.1 point
-
Uwaga!!!! Proszę wstrzymać wpłaty. Od lipca Pola może zostać u Violi na prawach domownika za zwrotem kosztów karmy i ewentualnie kosztów leczenia. Maj i czerwiec jeszcze zapłacimy normalnie 700zł za miesiąc, plus USG planowane, potem j/w Tak, jak u Violi, to chyba nigdzie Malutkiej nie będzie. Zaraz dam znać Jagnie, żeby zdjęła ogłoszenie. Jeśli ktoś nie zgadza się z moją decyzją, proszę pisać.1 point
-
Wieczorkowo zapraszamy też1 point
-
1 point
-
Trzymam kciuki za Gajunię i za Biedusia.1 point
-
1 point