Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 04/07/26 in all areas
-
Witajcie po świętach, Dobra wiadomość to ten maluch rudo-czekoladowy - po odpchleniu dołączył do gromadki, jest grzeczny, kochany, przesłodki, bardzo wpatrzony w człowieka, z pieskami dogadał się szybko. Pierwszego dnia świąt były aż dwa "zajączki", jeszcze biały kudłatek (taki większy maltańczyk ;)) z krzywym zgryzem do mnie trafił, na szczęście po dwóch godzinach właściciele go u mnie odnaleźli. Teraz nieco gorsze wieści... Gaja ma mniejszy apetyt i trochę się cofnęła ze swoim lękiem - podchodzi ostrożniej, z ręki za bardzo jeść już nie chce, dwa-trzy kęsy i odchodzi. Prawdopodobnie to skutek nocy przedświątecznej- akurat byłam przy niej, kiedy jacyś idioci odpalili serię petard, jak karabin maszynowy, daleko, ale słychać było dość mocno. W niedzielę z kolei ("dwa płoty dalej") sąsiedzi urządzili grilla i trochę głośno było :(( może nie tyle głośno, co kilka osób, różne głosy, w tym męskie. W tym tygodniu chcę ją przebadać i wygłaskać (wszystko po Sedalinie niestety), może kiedy się przekona, że dotyk nie boli, to uda się ją do domu zabrać. Trudno będzie bardzo, ale mam nadzieję, że się uda. I ten kaszel...nawet po Sedalinie coś jednak wetka usłyszy I Tachi.... miał badania w piątek, niestety kreatynina wyższa ( z 1,75 na 2,15) mocznik za to trochę spadł ( z 48,3 na 42,3). Krew wysłana dodatkowo do laboratorium.3 points
-
Podrzucę bazarek, i potwierdzę że zgadzam się na twoją zmianę celu bazarku2 points
-
2 points
-
2 points
-
Dziękujemy Świąteczny czas spędziliśmy na działce. Gajulka nie może jeszcze zbytnio wędrować, bo goi się zerwany tylny pazur, więc były tylko wędrówki "wokół komina". Czasem po spacerku była mina wesoła A czasem z lekka filozoficzna Za to z Igusiem można było zrobić wyprawy Skończyliśmy podawanie antybiotyku związanego z zapaleniem pęcherza. Teraz trzeba umówić wizytę i kolejne USG. Już zaczynają zżerać mnie nerwy2 points
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Oczywiście przesyłkę otrzymałam. Dziękuję1 point
-
1 point
-
zapraszam serdecznie na kramik Szczebrzeszynkom1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Pięknie dziękuję za wpłaty na konto ZEA: 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty1 point
-
Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.1 point
-
Nie wyglądają na bardzo przestraszone. Ta większa jadąca do Kikou ułożyła się tak wręcz spokojnie. Serduszka kochane1 point