Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/07/26 in all areas

  1. Witajcie po świętach, Dobra wiadomość to ten maluch rudo-czekoladowy - po odpchleniu dołączył do gromadki, jest grzeczny, kochany, przesłodki, bardzo wpatrzony w człowieka, z pieskami dogadał się szybko. Pierwszego dnia świąt były aż dwa "zajączki", jeszcze biały kudłatek (taki większy maltańczyk ;)) z krzywym zgryzem do mnie trafił, na szczęście po dwóch godzinach właściciele go u mnie odnaleźli. Teraz nieco gorsze wieści... Gaja ma mniejszy apetyt i trochę się cofnęła ze swoim lękiem - podchodzi ostrożniej, z ręki za bardzo jeść już nie chce, dwa-trzy kęsy i odchodzi. Prawdopodobnie to skutek nocy przedświątecznej- akurat byłam przy niej, kiedy jacyś idioci odpalili serię petard, jak karabin maszynowy, daleko, ale słychać było dość mocno. W niedzielę z kolei ("dwa płoty dalej") sąsiedzi urządzili grilla i trochę głośno było :(( może nie tyle głośno, co kilka osób, różne głosy, w tym męskie. W tym tygodniu chcę ją przebadać i wygłaskać (wszystko po Sedalinie niestety), może kiedy się przekona, że dotyk nie boli, to uda się ją do domu zabrać. Trudno będzie bardzo, ale mam nadzieję, że się uda. I ten kaszel...nawet po Sedalinie coś jednak wetka usłyszy I Tachi.... miał badania w piątek, niestety kreatynina wyższa ( z 1,75 na 2,15) mocznik za to trochę spadł ( z 48,3 na 42,3). Krew wysłana dodatkowo do laboratorium.
    3 points
  2. Podrzucę bazarek, i potwierdzę że zgadzam się na twoją zmianę celu bazarku
    2 points
  3. Wielkie dzięki Nadziejko za pomoc dla biedaków w potrzebie! Twoje serce ma bezdzenną pojemność.
    2 points
  4. Dziękujemy Świąteczny czas spędziliśmy na działce. Gajulka nie może jeszcze zbytnio wędrować, bo goi się zerwany tylny pazur, więc były tylko wędrówki "wokół komina". Czasem po spacerku była mina wesoła A czasem z lekka filozoficzna Za to z Igusiem można było zrobić wyprawy Skończyliśmy podawanie antybiotyku związanego z zapaleniem pęcherza. Teraz trzeba umówić wizytę i kolejne USG. Już zaczynają zżerać mnie nerwy
    2 points
  5. 1 point
  6. Oczywiście przesyłkę otrzymałam. Dziękuję
    1 point
  7. Nesiu droga to wielka ogromna pomoc niezwykła Wielkich Serc KROPKA73 i KOJA Pozdrawiam i jeszcze dokładam fantućkowa jeszcze wyszukuję
    1 point
  8. Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam spokój, nadzieję i dużo ciepła – nie tylko w sercu, ale i w codziennych chwilach spędzanych z tymi, którzy kochają bezwarunkowo Wesołych, ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
    1 point
  9. Wraz z Hecą ( fundacyjna Cudka), od której dostaliśmy tą karteczkę z życzeniami, życzymy wszystkim dogomaniakom, ich pupilom i podopiecznym udanych, zdrowych Świąt - odpoczynku, wzruszeń, słońca
    1 point
  10. Przedwczoraj odwiedził mnie Gucio. Marta przyjechała po Euthyrox dla niego. Gutek mnie poznał. Był zainteresowany zapachami i cały czas węszył. W końcu zmęczony położył się na chodniku i czekal aż skończymy rozmawiać z Martą. Widać już po oczkach, że to nie najmłodszy pies.
    1 point
  11. Pięknie dziękuję za wpłaty na konto ZEA: 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty
    1 point
  12. Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.
    1 point
  13. Nie wyglądają na bardzo przestraszone. Ta większa jadąca do Kikou ułożyła się tak wręcz spokojnie. Serduszka kochane
    1 point
×
×
  • Create New...