Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/05/26 in all areas

  1. Mnie się dzisiaj trafił świąteczny "zajączek" - szczeniak znaleziony w lesie przy drodze pomiędzy dwoma wsiami, a że szczeniaczki radosne są, to święta będą miłe Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za to, że nasza Niunia świętuje już pod stołem u kikou Niech to dobro do Was powróci a wielkanocne święta niech przyniosą radość i wiele pięknych chwil!
    2 points
  2. Przyjaciołom Jasnej Poli Życzenia pięknych, radosnych Świąt Wielkanocnych przekazuję
    2 points
  3. Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam spokój, nadzieję i dużo ciepła – nie tylko w sercu, ale i w codziennych chwilach spędzanych z tymi, którzy kochają bezwarunkowo Wesołych, ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
    1 point
  4. 1 point
  5. I ja podrzucę i zaraz zajrzę na kolejne ksiązki
    1 point
  6. 1 point
  7. Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam spokój, nadzieję i dużo ciepła – nie tylko w sercu, ale i w codziennych chwilach spędzanych z tymi, którzy kochają bezwarunkowo Wesołych, ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
    1 point
  8. Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam spokój, nadzieję i dużo ciepła – nie tylko w sercu, ale i w codziennych chwilach spędzanych z tymi, którzy kochają bezwarunkowo Wesołych, ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
    1 point
  9. Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam spokój, nadzieję i dużo ciepła – nie tylko w sercu, ale i w codziennych chwilach spędzanych z tymi, którzy kochają bezwarunkowo Wesołych, ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
    1 point
  10. Zyczę Samisiowi i wszytkim obecnym na watku dobrych,spokojnych Swiąt Wielkanocnych,aby dobro do Was zawsze wracało.
    1 point
  11. Adopcją zajmowała się Marta,osoba,która pomaga sue w adopcjach Już swoją pomoc oferowała Isabel,zapytam Martę,może jutro gdzie jest ta kicia
    1 point
  12. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Nerunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Nerunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
    1 point
  13. Bomba, bardzo dziękuję. Nie wiem czy mam adres do wysyłki. Muszę poszukać.
    1 point
  14. 1 point
  15. Biedaczysko., Strasznie niewygodny jest taki kołnierz - ani się napić, ani powąchać, ani... Zdecydowanie lepsza jest oponka. Jeśliby miał tak funkcjonować od czasu do czasu, to może dobrze byłoby kupić mu taką, zwłaszcza, że nie jest jakoś bardzo droga.
    1 point
  16. No nie było aż tak luzacko... Na lewym oku rogówka wciąż nie zagojona, rozwarstwiona i do tego fragmenty wywijają się w niedobrą stronę - dlatego był zrobiony zabieg na oczku. Samiś ma założoną specjalną soczewkę na razie i kołnierz.. No i masa leków znowu. Ech.. A za chwilę kontrola u drugiej wetki i pobieranie krwi. Biedaczysko. Kiedy on odpocznie od tych wetów?
    1 point
  17. Nie zgadzam się z tezami dotyczącymi wychowania dzieci. Odpuszczanie dziecku granic i chronienie przed frustracją jest tak samo szkodliwe jak dla psa. Z takiego dziecka również nie wyrośnie normalny i zdrowy dorosły osobnik, a jedynie tak popularny dziś "płatek śniegu"
    1 point
×
×
  • Create New...