Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 04/03/26 in all areas
-
Jest coraz spokojniejsza, polubiły się z Inką i zamierzam to wykorzystać Po świętach (prawdopodobnie z pomocą Sedalinu...a może już nie? ;)) zrobimy badania krwi, usg, ewentualnie RTG. I metodą, jaką "oswoiłam" Bezika spróbuję Gajuni pokazać, że dotyk nie boli i nie trzeba się bać. Przy wybudzaniu głaskanie, mizianie, którego uniknąć nie będzie mogła... i może wtedy zrozumie, że bać się już nie musi.6 points
-
4 points
-
Zaczeła jeść troche. Możliwe że Mari ma racje i to był dla niej tak potężny stres. A wodę piła na szczeście nawet wczesniej4 points
-
2 points
-
1 point
-
No nie było aż tak luzacko... Na lewym oku rogówka wciąż nie zagojona, rozwarstwiona i do tego fragmenty wywijają się w niedobrą stronę - dlatego był zrobiony zabieg na oczku. Samiś ma założoną specjalną soczewkę na razie i kołnierz.. No i masa leków znowu. Ech.. A za chwilę kontrola u drugiej wetki i pobieranie krwi. Biedaczysko. Kiedy on odpocznie od tych wetów?1 point
-
1 point
-
1 point
-
ufffff To jej siedzenie pod stołem i szybki tam powrót ze spaceru wygląda trochę na ukrywanie się ze strachu - w schronisku ukrywała się w budzie, dopiero, jak zagrożenie było mniejsze (mniej psów po zmianach w schronisku), zaczęła wychodzić z ukrycia, podchodzić do siatki. Ona może nie jest typem samotnika unikającego towarzystwa, tylko samotnie w "najciemniejszym kąciku" siedziała ze strachu tyle lat ( jak Feniks ) Być może na początek pomogłaby jej okryta kocem duża kenelówka ? Taka namiastka budy, w której nauczyła się chronić, choć stół też całkiem dobrze taką rolę spełnia. Najważniejsze, że powoli lęk coraz mniejszy. Przebadana i możemy spokojnie czekać, aż się Niunia otworzy i zacznie korzystać z uroków raju, do jakiego trafiła1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jak dobrze, że może niewielkie, ale postępy są. Mam nadzieję, że uspokajanie się będzie codziennie bardziej widoczne.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zaglądam po nocnej przerwie i życzę dobrego dnia.1 point
-
Są wyniki morfo itd. Podobno nie ma się do czego przyczepić. Zaraz postaram się pokazać. USG będzie po Świętach, doktor od usg nie dojechał.1 point
-
Poproszę cegiełkę za 10 złotych. Do środy zrobię przelew.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point