Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/28/26 in all areas
-
8 points
-
Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.4 points
-
Co mnie bardzo cieszy, sunia sie troche chowa po kątach ale nie jest to panika. Jest nawet troche ciekawa. Przed chwilą podeszła oglądać kota z bliska3 points
-
Ogromne kciuki za dzisiejszą podróż, znowu bardzo długa trasa.. Dobrze, że za kółkiem niestrudzona Królowa Szos3 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
15 zł stałej deklaruję.2 points
-
2 points
-
Czekam dzisiaj na Gaję Bardzo dziękuję agat21 za ten ( i drugi) bazarek imienny i za całą ogromną pomoc, bez której trudno byłoby pomóc drugiej (jeszcze bezimiennej) suni. Obie dzisiaj wyruszają w daleką drogę, na przeciwległy kraniec Polski, daleko od schroniskowej rzeczywistości - nie tylko w sensie fizycznym. Autorce bazarku i wszystkim głosującym w imieniu Gaji za serce i pomoc dziękuję2 points
-
1 point
-
No i cudowne wieści już na początek! Jak się cieszę!! Obie sunieczki mądre i doświadczone - szybko się otworzą na nowe życie1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dzisiaj WIELKI DZIEŃ - czekam na Gaję, otrzymała nowe imię i wyrusza w daleką podróż Ona biedna bardzo się boi człowieka....a ja się boję o jej serduszko i o to, czy zdołam ją przekonać, że człowiek bywa też dobry, nie tylko ten za siatką... Razem z nią wyrusza do kikou sunia z chorymi łapkami - właśnie ruszył bazarek imienny dla niej. Serdecznie zapraszam1 point
-
Zapraszam na szybki bazarek imienny dla suni IMIENNY1 point
-
Mam nadzieję, że z tego wyjdzie i zaciskam kciuki z całych sił.1 point
-
1 point
-
Tak, z deklaracją limonka80, to już 250,00 zł, ale faktycznie koszty weterynaryjne mogą być spore, dlatego bardzo prosimy o dalszą pomoc dla suni.1 point
-
Mari, on jest przy Tobie cały czas. Nikt nie był dla niego tak dobry jak Ty.1 point
-
Widocznie Kazimierz ma wyjątkowe terapeutyczne umiejętności1 point
-
Liczyłam na cud i ten cud chyba właśnie się dzieje Rano poszłam na grób Fenisia i patrząc na Jego zdjęcie powiedziałam: pomóż, Piesku, bo wiesz, gdzie ona jest i że tam umrze, jak zostanie....i pomaga! Tak bardzo Wam dziękuję, że aż trudno mi znaleźć słowa...1 point
-
Kasia mi dziś napisała że dostała sprostowanie informacji z USG i jest jakaś zmiana na śledzionie, trzeba będzie ją obserwować. Poza tym jest ok. Maurycy koi swoje zszargane wczorajszym zamachem na jego życie , nerwy u Kazimierza . Nie ma to jak dobry przyjaciel.1 point
-
2 kotki mają kasę na miesiąc. Julek będzie miał 150 zł.1 point
-
Mam kilka wieści o maurysiowym życiu - ostatni czas był ciepły przyjemny, Maurycy mógł korzystać swobodnie ze spacerków ale robił to spokojnie w swoim tempie. Za to wprowadził nową aktywność - czasem wybiega otwartymi drzwiami wejściowymi do domku żeby wbiec do środka przez otwarty kojec psimi drzwiczkami . Poza tym ma swój rytuał - jak rano opiekunka otwiera mu pokój to od razu wychodzi i idzie do swojego psijaciela Kazimierza . Kazimierz to poczciwy dziadeczek, pozwala Maurysiowi nawet zajmować swoje legowisko, nawet mu nie przeszkadza jak sam leży na legowisku a Mauryś wpada i wpycha się między niego a ścianę i wtedy tak sobie leżą przytuleni . To musi być urocze.1 point