Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/28/26 in all areas

  1. Dotarła "maleńka". Na razie bardzo przestraszona probuje sie wcisnąć w najdalszy kącik
    8 points
  2. Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.
    4 points
  3. Co mnie bardzo cieszy, sunia sie troche chowa po kątach ale nie jest to panika. Jest nawet troche ciekawa. Przed chwilą podeszła oglądać kota z bliska
    3 points
  4. Ogromne kciuki za dzisiejszą podróż, znowu bardzo długa trasa.. Dobrze, że za kółkiem niestrudzona Królowa Szos
    3 points
  5. Czekam dzisiaj na Gaję Bardzo dziękuję agat21 za ten ( i drugi) bazarek imienny i za całą ogromną pomoc, bez której trudno byłoby pomóc drugiej (jeszcze bezimiennej) suni. Obie dzisiaj wyruszają w daleką drogę, na przeciwległy kraniec Polski, daleko od schroniskowej rzeczywistości - nie tylko w sensie fizycznym. Autorce bazarku i wszystkim głosującym w imieniu Gaji za serce i pomoc dziękuję
    2 points
  6. No i cudowne wieści już na początek! Jak się cieszę!! Obie sunieczki mądre i doświadczone - szybko się otworzą na nowe życie
    1 point
  7. 1 point
  8. Poproszę 4 opakowania ciasteczek za 25 zł Alex
    1 point
  9. Gaja już w drodze do Mari. Jak fajnie, że jedzie już z nowym imieniem Bardzo dziękuję Wam wszystkim biorącym udział. 🪻
    1 point
  10. Sunieczka dziś ma pierwszy wielki dzień, bo wyjeżdża ze schronu i jedzie po tylu latach wreszcie do dobrych ludzi i dobrego miejsca. I czeka na imię
    1 point
  11. Narazie Maurycy się obraził , Kasi udaje że nie widzi albo łypie spod oka. Mam nadzieję że to chwilowe i że niedługo minie. I że będzie się cieszył wiosną kiedy nadejdzie ciepła pogoda. Na zdjęciach oczywiście u Kazimierza, na jednym z suczką Matyldą.
    1 point
  12. Dzisiaj WIELKI DZIEŃ - czekam na Gaję, otrzymała nowe imię i wyrusza w daleką podróż Ona biedna bardzo się boi człowieka....a ja się boję o jej serduszko i o to, czy zdołam ją przekonać, że człowiek bywa też dobry, nie tylko ten za siatką... Razem z nią wyrusza do kikou sunia z chorymi łapkami - właśnie ruszył bazarek imienny dla niej. Serdecznie zapraszam
    1 point
  13. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie i zaciskam kciuki z całych sił.
    1 point
  14. 1 point
  15. Tak, z deklaracją limonka80, to już 250,00 zł, ale faktycznie koszty weterynaryjne mogą być spore, dlatego bardzo prosimy o dalszą pomoc dla suni.
    1 point
  16. Mari, on jest przy Tobie cały czas. Nikt nie był dla niego tak dobry jak Ty.
    1 point
  17. 1 point
  18. Liczyłam na cud i ten cud chyba właśnie się dzieje Rano poszłam na grób Fenisia i patrząc na Jego zdjęcie powiedziałam: pomóż, Piesku, bo wiesz, gdzie ona jest i że tam umrze, jak zostanie....i pomaga! Tak bardzo Wam dziękuję, że aż trudno mi znaleźć słowa...
    1 point
  19. Kasia mi dziś napisała że dostała sprostowanie informacji z USG i jest jakaś zmiana na śledzionie, trzeba będzie ją obserwować. Poza tym jest ok. Maurycy koi swoje zszargane wczorajszym zamachem na jego życie , nerwy u Kazimierza . Nie ma to jak dobry przyjaciel.
    1 point
  20. 1 point
  21. Mam kilka wieści o maurysiowym życiu - ostatni czas był ciepły przyjemny, Maurycy mógł korzystać swobodnie ze spacerków ale robił to spokojnie w swoim tempie. Za to wprowadził nową aktywność - czasem wybiega otwartymi drzwiami wejściowymi do domku żeby wbiec do środka przez otwarty kojec psimi drzwiczkami . Poza tym ma swój rytuał - jak rano opiekunka otwiera mu pokój to od razu wychodzi i idzie do swojego psijaciela Kazimierza . Kazimierz to poczciwy dziadeczek, pozwala Maurysiowi nawet zajmować swoje legowisko, nawet mu nie przeszkadza jak sam leży na legowisku a Mauryś wpada i wpycha się między niego a ścianę i wtedy tak sobie leżą przytuleni . To musi być urocze.
    1 point
×
×
  • Create New...