Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/17/26 in all areas

  1. Wczoraj Kitka i Chinka miały zabieg sterylizacji. Koszty zabiegów pokryła Fundacja TROP Warszawa - bardzo dziękujemy!!!
    3 points
  2. Pani Ania przyjechała, mimo okropnych warunków na drodze. Nawigacja kieruje bocznymi drogami (czyli nieodśnieżone, śliskie, do tego śnieżyca...) z powodu budowy obwodnicy w Pułtusku. Porozmawiałyśmy w domu przy kawie i pączkach, odniosłam korzystne wrażenie co do pani, warunków, poprzednich psów. Potem wzięłyśmy wszystkie cztery psy do ogrodu, do sadu. Nesia po chwili zaczęła podchodzić do ręki pani Ani, właściwie do smaczków, podbiegała z radością, a moje suczydła mało jej na głowę nie weszły A potem wzięła Nesię na smycz i poszły na spacer po wsi. Oj, nie było ich ze 20 min, już się martwiłam, że zabłądziły... Ogólnie: Nesia zapadła pani w seducho. I dylemat, czy zabrać Nesię do domu teraz, zaraz? Czy - jak tłumaczyłam - przyjechać później, z kimś i bezpiecznie pokonać te 120 km ma Służewiec. Zastanawiałam się, dlaczego pani Ania nie przyjechała z kimś, albo z szelkami transportowymi, skoro rozważała adopcję?... No i umówiłyśmy się na weekend, ma przyjechać "ze starym", ktokolwiek to jest, mąż czy partner. Tak że Nesia nadal dzieli kojec z miejscówką z przedpokoju.
    1 point
  3. Malinka wczoraj miała zabieg sterylizacji (dostała rujki 2 tygodnie temu i trzeba było działać). Bardzo dziękuję Fundacji ZEA za pokrycie kosztów zabiegu
    1 point
  4. Nowa podopieczna,bezdomna. Ania Sue ogarniała sterylke w Szczebrzeszynie. Zobaczymy co dalej.Nie bardzo może wrócić na miejsce bytowania po zdjęciu szwów Nazwałam ją Zula
    1 point
  5. DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE WSZYTKIE TRZY CEGIEŁKI Z 3 KRAMIKÓW MOC POZDROWIEŃ
    1 point
  6. 1 point
  7. Zaglądam po nocnej przerwie i życzę dobrego dnia.
    1 point
  8. Najlepiej kupic bordera z jakiejs dobrej linii uzytkowej. Warto zobaczyc z jakich hodowli psy startuja i wygrywaja w zawodach i do nich sie kierowac...
    1 point
  9. 1 point
  10. Zrzut zdjęć Tosi i Zosi w nowym domu z każdym dniem otwierają się coraz bardziej, przychodzą same na głaskanie. Kradną też każdy fragment jedzenia pozostały na blacie w kuchni.
    1 point
  11. Nasza mała mordka dostała nowy pojemnik na leki Stary służył od 6 lat i już klapki ledwo się trzymały. Nowy sporo ładniejszy. Gajulka pozdrawia zaglądających
    1 point
  12. 1 point
  13. Poproszę niedzielną cegiełkę za 10 złotych.
    1 point
  14. Dodaję wiadomość do zdjęć - Udało się w końcu kliknąć cokolwiek , uznaje to za cud, że w ogóle udało się zobaczyć Nerkę w okolicznościach topniejącego brudnego śniegu. Na różnorodność zdjęć w przypadku Neri szanse są praktycznie żadne, bo jej się koniem nie wyciągnie z pokoju Odkąd Nas zasypało, Neri spowolniła funkcje życiowe i weszła w tryb przetrwania leży/śpi przyklejona do legowisk, załatwić się wychodzi raz na dobę i to w środku nocy, więc zobaczyć ją aktywną w ciągu dnia – to było bardzo nieoczywiste i do niej nie podobne Poza tym, wszystko jest po staremu – uszy pod kontrolą, nic złego się nie dzieje, ogólna forma w porządku, charakterek bez zmian. No i cóż….czekamy na wiosnę, bo ta zima strasznie nas wszystkich męczy...
    1 point
×
×
  • Create New...