Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 02/17/26 in all areas
-
2 points
-
2 points
-
Pani Ania przyjechała, mimo okropnych warunków na drodze. Nawigacja kieruje bocznymi drogami (czyli nieodśnieżone, śliskie, do tego śnieżyca...) z powodu budowy obwodnicy w Pułtusku. Porozmawiałyśmy w domu przy kawie i pączkach, odniosłam korzystne wrażenie co do pani, warunków, poprzednich psów. Potem wzięłyśmy wszystkie cztery psy do ogrodu, do sadu. Nesia po chwili zaczęła podchodzić do ręki pani Ani, właściwie do smaczków, podbiegała z radością, a moje suczydła mało jej na głowę nie weszły A potem wzięła Nesię na smycz i poszły na spacer po wsi. Oj, nie było ich ze 20 min, już się martwiłam, że zabłądziły... Ogólnie: Nesia zapadła pani w seducho. I dylemat, czy zabrać Nesię do domu teraz, zaraz? Czy - jak tłumaczyłam - przyjechać później, z kimś i bezpiecznie pokonać te 120 km ma Służewiec. Zastanawiałam się, dlaczego pani Ania nie przyjechała z kimś, albo z szelkami transportowymi, skoro rozważała adopcję?... No i umówiłyśmy się na weekend, ma przyjechać "ze starym", ktokolwiek to jest, mąż czy partner. Tak że Nesia nadal dzieli kojec z miejscówką z przedpokoju.1 point
-
Kochana Nadziejko pieniążki mamy ,dziękujemy1 point
-
Malinka wczoraj miała zabieg sterylizacji (dostała rujki 2 tygodnie temu i trzeba było działać). Bardzo dziękuję Fundacji ZEA za pokrycie kosztów zabiegu1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE WSZYTKIE TRZY CEGIEŁKI Z 3 KRAMIKÓW MOC POZDROWIEŃ1 point
-
Dobrego dnia zaglądającym.1 point
-
Zaglądam po nocnej przerwie i życzę dobrego dnia.1 point
-
Najlepiej kupic bordera z jakiejs dobrej linii uzytkowej. Warto zobaczyc z jakich hodowli psy startuja i wygrywaja w zawodach i do nich sie kierowac...1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Przy niedzieli poproszę o cegiełkę za 10 złotych.1 point
-
1 point
-
Dodaję wiadomość do zdjęć - Udało się w końcu kliknąć cokolwiek , uznaje to za cud, że w ogóle udało się zobaczyć Nerkę w okolicznościach topniejącego brudnego śniegu. Na różnorodność zdjęć w przypadku Neri szanse są praktycznie żadne, bo jej się koniem nie wyciągnie z pokoju Odkąd Nas zasypało, Neri spowolniła funkcje życiowe i weszła w tryb przetrwania leży/śpi przyklejona do legowisk, załatwić się wychodzi raz na dobę i to w środku nocy, więc zobaczyć ją aktywną w ciągu dnia – to było bardzo nieoczywiste i do niej nie podobne Poza tym, wszystko jest po staremu – uszy pod kontrolą, nic złego się nie dzieje, ogólna forma w porządku, charakterek bez zmian. No i cóż….czekamy na wiosnę, bo ta zima strasznie nas wszystkich męczy...1 point