Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/10/26 in all areas

  1. Tak bardzo się cieszę, że on w te potworne mrozy może sobie tak słodko i spokojnie spać w ciepełku... Wczorajsza fotka od Kasi :).
    6 points
  2. Trzymaj się Dora dobra kobieto, robisz robotę za kilkuset ludzi. Cieszę się, że tyle z Was pomaga też i ptakom przetrwać zimę
    2 points
  3. Jest mi bardzo cięzko,długo mi to wszystko zajmuje czasu. Dzisiaj myślałam,że odmroziłam sobie dłonie,ale na szczęście nie. Jak wyszłam z domu o 8mej to wróciłam o 11tej. Bez śniadania,leków. chyba ze mna jest coś nie tak,ale inaczej nie potrafię. Nie mogłabym sobie siedzieć w domku wiedząc ,ze stworzonka w potrzbie. Czarno biały kotek ,którego kamię przy boisku o 10tej czekal na jedzenie. Jak byłam o 8mej to jeszcze go nie było.Na szczęscie nakarmiłam. Bartuś wczoraj zjadł dobre jedzonko,bo kupiłam w promocji i ugotowałam. Dzisiaj otworzyłam puszkę,to mnie olał:) Chyba u nas w bloku suczka ma cieczkę,ti będzie siedział na tm mrozie. Zaniosłam temu panu puszki,które dostałam ,chociaż nie wiem od kogo,ale podejrzewam limonkę:) Bardzo dziekuję:) Ten pan zamyka Bartusia na noc w kotłowni. Ma dobre serce,ale wiadomo,popija i takie tam.......ale ja szanuję ludzi,którzy okazują serce i litość. Dokarmiam również ptaki,gołębie,sikorki,wróbelki,kosy. i inne. Kosy jedzxą jabłka,więc ostanio kupiłam sporo w Biedronce. Pomogę im przetrwać zimę. Zaniosłam polarki do budki dla kotka,którego trzeba będzie zabrać z działki,ale niech się trochę ociepli. Sporo mam tej pracy,nie da się wszystkiego napisać. Ale dziekuję Bogu,ze jeszcze mam trochę siły na pomaganie.
    2 points
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł , synowi b-b za wpłatę 50 zł, Ellig za wpłatę 30 zł na styczeń dla Brawurki. Ja swoją stała styczniową 30 zł też wpłaciłam:) Wstrząsnęła mną kilka dni temu śmierć małej starszej sunieczki, znalezionej i zamarzającej przy torach kolejowych:( Dwa dni zamarzała tam i w końcu przyszła pomoc - niestety za późno. Jej płacz będzie mnie prześladował jeszcze długo. Pomyślałam o tym, jak martwimy się, że Brawurka nie ma swojego domu. Wobec dramatu tej staruszki to naprawdę nie powinno spędzać nam snu z powiek. Brawurka jest bezpieczna, ma opiekę, ludzi i zwierzaki wokół siebie. Nie ma domu, ale przecież ona o tym nie wie. W hoteliku jest u siebie, czuje się kochana, akceptowana. Choćby nigdy miała nie znaleźć swojego domu, jestem szczęśliwa, że zabrałyśmy ją i pozostałe 3 psy z tego potwornego kojca. Tam na pewno dawno by już nie żyła. Bajka żyłaby też krócej i cierpiałaby. Jakkolwiek skończy się historia Brawurki - jest jej dobrze w tej chwili i to się liczy najbardziej. Nie każda szczęśliwa historia kończy się znalezieniem super domu. Choć oczywiście nie poddajemy się i nadal szukamy, w naszych głowach gdzieś tam prześwituje myśl, że może pozostać u Violi na zawsze. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczne Wam - darczyńcom, dzięki którym ta pomoc byla możliwa
    2 points
  5. Na prywatne konto Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp I - 1.01.2026 r. 40,00 zł od Agnieszki znajomej elik I - 3.01. 10,00 zł od Radek I - 5.01. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 zł od elik I - 3.01.
    1 point
  6. Kitka i Chinka pozdrawiają Codziennie teraz staram się jakieś fotki porobić kotkom. Potem wybiorę najlepsze i powrzucam.
    1 point
  7. Musimy przetrwać serdecznie goraco pozdrawiam
    1 point
  8. Posprawdzam, co jeszcze mam i też postaram się wysłać. U nas prawie nie ma śniegu, ale znajomy z Krasnegostawu mówił, że u nich nasypało pół metra śniegu. Moze cis znajde, bo mam jeszcze rezerwowe rzeczy w stodole. I tak będę musiała stamtąd wziac je, bo przyjadą do nas 2 psy od Mariny. Czekam tylko na niższą temperature. Widziałam, że używa się folii bąbelkowej do izolowania budek dla kotów. Może to też jest jakaś pomoc? Jeśli chodzi o ptaszki, to Rozi podesłała mi link do rewelacyjnych kul na Zooplus. Dotąd kupowałam smalec, topiłam i dodawałam ziaren. Najtańsza kostka 200g to koszt 3 zł. Kupiłam polecone kulki 100 szt za niecałe 60 zł. Jeśli to nie musi być karmienie tłuszczem, to polecam mieszankę dla gołębi czy choćby pszenicę. Kupuję pszenice lokalnie 25 zł za 25 kg. Mieszanka dla gołębi z nasionami tłuszczowymi to na giełdzie koszt 45 zł za 25 kg lub na allegro ok 65 zł za 25 kg.
    1 point
  9. Tu Nadziejutkowo sypiemy od lat sypiemy nie zapominamy
    1 point
  10. o matko...to u nas troszkę lżejszy minus 8,9 ale odczuwalna jest wszedzie o wiele wyższa
    1 point
  11. Dobruśkiego ciepłego ja najwięcej w ciepłym zapraszamy z modlitwą
    1 point
  12. Malutka miała wizytę. Zobaczymy, co dalej. Viola wszystko sprawdzi i zadecyduje.
    1 point
  13. Ja już nie ma złudzeń co do gatunku pochopnie zwanym homo "sapiens". Pojawienie się go na ziemi było początkiem jej końca.
    1 point
  14. Właśnie to mnie przeraża. Wydawałoby się, że powinno być coraz lepiej, coraz większą świadomość, więc też powinna być wieksza empatia. Jednak naród częściowo dziczeje. Jest przyzwolenie, to hulaj dusza...
    1 point
×
×
  • Create New...