Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/10/25 in all areas

  1. 1 point
  2. Wczoraj dzwoniła p. Justyna, bardzo długo rozmawiałyśmy. Joko jest już po wszystkich badaniach, konsultacjach i niestety wiadomości nie są zbyt dobre. Sunia ma wrodzoną dysplazję i zwichnięcie obu rzepek w tylnych łapkach, dlatego ich nie zgina i chwieje się czasami przy załatwianiu się. Na operację dysplazji jest już za późno, tego typu zabiegi wykonuje się u paromiesięcznych szczeniaków i tylko wtedy rokowania są dobre. Można natomiast próbować operować łapki i państwo podejmą się takich zabuegów. Koszt jednej łapki to 3000 zł, robi się je w odstępie pół roku i jeśli udadzą się, to bardzo polepszą życie Joko. Teraz sunia ma mieć ograniczony ruch, bo niestety zbyt długie chodzenie będzie powodowało ból. Rodzina zakupiła już specjalny plecak i będą uczyli Joko takich spacerów. Pani Justyna powiedziala, że nie żałują ani jednej chwili spędzonej z sunią; jest wspaniała, kocha życie i każdego dnia uczy ich radości z najmniejszych rzeczy. Bardzo ją kochają i zrobią wszystko, aby lepiej jej się żyło. Przed sunią operacja, potem długa rehabilitacja i zobaczymy ... W imieniu swoim i suni proszę o kciuki i zaglądanie na wątek, będzie nam raźniej. Myślę, że pomimo tych smutnych wiadomości trzeba cieszyć się z faktu, że Joko trafiła na tak wspaniałą rodzinę.
    1 point
  3. Tak, bardzoPan Paweł napisał dzisiaj, że adopcją Wisi to najlepsza decyzja w nowym roku A tak malusia urosła
    1 point
  4. Też myślę, że razem można wszystko lub choć wiele U nas nie raz zdarzały się takie przypadki. Gdybyście znalazły Cioteczki miejsce i udało się ogarnąć pomoc, to pamiętajcie, że jak będzie potrzeba, pomogę swoimi mydłami, świeczkami czy breloczkami.
    1 point
×
×
  • Create New...