Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/10/25 in all areas

  1. Przeleciałam cały wątek. W rozmowie z chętnym na psa podkreśliłabym nie obsypywanie psa czułościami na dzień dobry. Niech pies stara się o względy człowieka. Zero zabawek wypełnionych żarciem i zero tzw. mat węchowych. Jeszcze raz prośba do Pana Arka o opis pierwszej konfliktowej sytuacji. U Poker pies był pod pełną kontrolą kobiety, więc to nie kwestia sympatii/antypatii do pań, ale umiejętności w prowadzeniu psa. Boję się niektórych behawiorystów po kilkunastogodzinnych kursach tylko teoretycznych, modne stało się zero wymagań i polecanie grzecznego podążania za psem. A to może zepsuć relacje z każdym psem.
    3 points
  2. Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek! 75% ewentualnego dochodu zostanie przeznaczone na dług sympatycznych szczebrzeszyniaków z tego wątku: Pozostałe 25% zasili kieszeń słodkiej Gryzi, która niedawno znalazła dom Ponieważ koteczka ma zapewniony bezpłatny transport, należna jej część zostanie wpłacona na poczet hotelowego długu. Bazarek potrwa do 15 kwietnia, do godziny 21:00. Możliwa wysyłka paczkomatem lub kurierem InPost (mam chyba jakieś kupony rabatowe, postaram się zaproponować korzystną cenę), ewentualnie mogę też wysłać paczkę Pocztą Polską, zgodnie z jej cennikiem. Rozliczenia planuję rozesłać po zakończeniu bazarku, ale jeśli ktoś potrzebowałby wcześniejszej wysyłki, wystarczy, że da mi znać
    1 point
  3. Opis wymaga małego update'u Miseczki nie były kupione jako komplet, lecz na sztuki. U mnie są te ze zdjęć - 2 szt. o średnicy 18 cm i wys. 3.5 cm. 1 szt. o średnicy 13,5 cm i wys.7 cm oraz 2 szt. o średnicy 12 cm. wys. również 7 cm. Pozostałe są u mojej mamy i trochę nie dogadałyśmy się co do wielkości - zrozumiałam, że tych największych o śr. 18 cm. opisanych jako ,,duże talerze" mama ma 3 szt. natomiast jej chodziło o te o śr. 13,5 cm. Tak więc stan jest taki : 2 szt. największych, śr. 18 cm., 5 szt. o śr. 13,5 cm. i 4 szt. o śr. 12 cm. Proponowana cena całości to 45 zł.
    1 point
  4. Zapisałam sobie bo przez ostatnie wydarzenia pamięć zawodna. Wisi karteczka na lodówce
    1 point
  5. Wujenku wyczytałam na temat chałwy bardzo dobre rzeczy jest bardzo b zdrowa Ja zajadam pychotkę od kilkudziesięciu lat aż mi się gębula śmieje jak zajadam...hihi dobrego dnia ♡
    1 point
  6. Operacja przebiegła pomyślnie. Gucio został w całodobowej lecznicy szpitaliku. Łapy ma sprawne. Jest zaopatrzony w wiele leków. Najbliższe doby są bardzo ważne. Mózg potrzebuje czasu aby się zregenerować.
    1 point
  7. 1 point
×
×
  • Create New...