Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/19/25 in all areas

  1. Jestem. Wczoraj pół dnia zmarnowałam u okulisty ... Zapraszam na śniadanko
    4 points
  2. Kasia napisała, że Bonusek się starzeje, co nie przeszkodzilo mu kilka dni temu złapać nogę Pana, który wycinał drzewka w ogródku. Kasia trzymała go na smyczy, a Bonus bez jednego warknięcia wyskoczył znienacka i dopadł nogę Pana. Kasia bardzo Pana przepraszała, ale i tak do pomocy w ogródku musi szukac kogoś innego, a Bonus na czas obecności obcej osoby będzie siedział w domu. Hojrak z niego straszny. On ma w tej chwili koło 11-12 lat, a zachowuje się jak kilkulatek. Na zdjęciach widac jak znakomicie radzi sobie na dworzu sam. Bardzo jesteśmy wdzięczne Kasi za opiekę nad tym trudnym psiakiem. On Kasię kocha i jest kochany. Mial naprawdę mnóstwo szczęścia, że do niej trafił
    2 points
  3. Chciałbym być jutro pierwszy ale chyba mnie ta herbatka zmogła i idę spać .Dobranoc
    2 points
  4. Pewnie w jego mniemaniu ochronił Kasię przed niebezpieczeństwem ze strony pana.
    1 point
  5. Odebrałam paczkę ze ślicznościami, pięknie dziękuję Przelew poleciał
    1 point
  6. Nuri miała odwiedziny w ubiegł środę. Książę Nemo nie był zainteresowany dziewczynką. Ale przyszła młodsza pańcia jest w niej zakochana. Rozmawiałam 2 x ze starszą pańcią czyli mamą młodszej. Są zdecydowane na adopcję Nuri, w weekend miały kupić dla niej legowisko, zabawki. Dla Nemo też, żeby nie było mu przykro, że sunia ma nowe, a on nie. Nuri pojedzie dopiero za ok. 2 tygodnie ze względów organizacyjnych. Miałam jeszcze chętnych z Wrocławia, ludzie po 25 lat. Wyglądali na sensownych i nawet byłam umówiona na wizytę PA, ale po rozmowie z paniami, odwołałam. Byli bardzo zawiedzeni.
    1 point
  7. Zdjęcie jak jechał do swojego domku,już wtedy pokochał ludzi,którzy go adoptowali:)
    1 point
×
×
  • Create New...