Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/15/25 in all areas
-
5 points
-
Pesia jest okropna. W każdej rozmowie przepraszam Panią Annę, że Ją w Pesię wpakowałam. Nieusłuchana, bo głucha. Poluje (dosłownie!) na ludzi, których nie lubi, a nie lubi nikogo. Poza tym... dobra psina :DDD3 points
-
1 point
-
O proszę!! No to Romusia zapisuję Tak, rozumiem Cię dobrze. Gdyby małż nie siedział ze zwierzami w domu, to też pewnie bym walczyła o więcej pracy w domu, ale nie ma na szczęście takiej potrzeby. Poza tym moje zwierzydła są przyzwyczajone, że jak jestem w domu, to cały czas można czegoś ode mnie chcieć1 point
-
Kinderek już się w dużym stopniu ogarnął. Były problemy ze spacerami na początku. Bał się wychodzić z domu i wchodzić z powrotem, spacery polegały głównie na przewracaniu się kołami do góry i czekaniu na głaski :) Mam wrażenie, że on nie bardzo kumał po co tracić czas na jakieś chodzenie skoro można go poczochrać po brzuszku. Ale już jest ok, spacerki ogarnięte, załatwianie się na nich też. Zdarza się jeszcze czasem coś w domu, ale sporadycznie. Kinderek to bardzo spokojny piesek, nic nie niszczy, ogromny z niego pieszczoch, który patrzy tylko okazji, żeby się poprzytulać do człowieka. Taki domowy piecuch, misio do głasiania i przytulania. Spacerki to sprawa drugorzędna. Jest bardzo łagodny i bardzo uległy wobec ludzi, bardzo też wrażliwy na podniesiony głos itd. Na koty nie reaguje póki co. Z psami jest ok, nawet raz się Tosi udało go już zaprosić do wspólnego brykania :)1 point
-
Wreszcie mogę pisać na forum, więc jak tam saterylizacja zapytuję. Jak Dorka się czuje?1 point