Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/30/24 in all areas

  1. Malutka jest przepiękna !!! Zresztą, który pies nie jest Na razie zaproponuję tak : Schatzi, Gerdi, Frania i Weronka. Hmmm... a może tym razem będzie Kornelka ... Muszę pomyśleć
    2 points
  2. Ogłoszenie Anecik na FC to wstawione moje ogłoszenie. Oczywiście za moją zgodą. Ja zrobiłam na OLX. Było chyba 8 telefonów, ale nie bzyknelo mnie. Czekam cierpliwie. Ellig, zrób proszę ogłoszenia. Dziękuję. Tola, z okolic Katowic jest spory oddźwięk . Dzwonią z okolicznych miast - np. Chorzów, Będzin, Radzionków, Chrzanów, Knurów i inne.
    2 points
  3. ♡ ♡ ♡ Pozdrowienia z serca całej Rodzince podaje num paczuszy pp 00 3 5900773 3 73701472 0
    1 point
  4. Pozdrowienia z serca całej drużynce Agusiu całej Rodzince wielka paczunia z kilku kramików podaje num pp 00 3 5900773 3 73701472 0
    1 point
  5. Pozdrowienia z serca całej drużynce Agusiu całej Rodzince wielka paczunia z kilku kramików podaje num paczki powinna byc na jutro pp 00 3 5900773 3 73701472 0
    1 point
  6. Trwa oswajanie Dorki - wdzięczy się, macha ogonkiem, podskakuje, i daje dotknąć pyszczka Że by tylko udało się założyć obrożę, to będzie nauka chodzenia na smyczy.
    1 point
  7. Dołączam do podziękowań,dziękuję wszystkim obecnym na bazarku,podbijającym,kupującym cegiełki,dzięki Waszym dobrym serduchom pomalutku uda się spłacić dług
    1 point
  8. Aga serdeczności posyłam spakowałam paczke i jest bardzo ciężka ,niektóre księgi ważą pr kilogram, więc to będzie paczka ponad 4 kg , ok 5 chyba, może wieęcej a to koszta 26 zl... dam znać wszystko podam num przesyłki i śledzienie jak wyślę Jeśli możesz to proszę poczekaj wpłatą
    1 point
  9. Ogłaszam koniec bazarku. Wszystkim dogomaniakom bardzo dziękuję za zakup cegiełek oraz sprawienie że bazarek był aktywny przez cały czas. Dzięki Wam dług u Murki zmniejszy się o znaczną kwotę. Bardzo, bardzo dziękuję.
    1 point
  10. Dziękuję że jesteście, dziękuję za słowa wsparcia i otuchy. Kochamy psiaki i wiemy jak nas serce boli patrząc na ich choroby, dolegliwości, cierpienie, niemoc. Czuwam przy Guciu i czekam z nadzieją że jutro zacznie budzić się do życia. Będę pisać jak coś .Jutro kolejna wizyta u weta.
    1 point
  11. No to tak... Od wczoraj w naszym kojcu przed domem zagościła taka suczka: nie stara, nie chuda, na razie boidudek. Trochę w typie labka, a trochę ... Gooogle określiły ją jako "owczarek z Majorki" ! Korzystam, ze jeszcze przez tydzień jest u nas na wsi moja siostra, która ma niebiańską cierpliwość do takich biedaków-straszków. Trochę pracy i .... I dziś już jest machanie ogonkiem, nawet próba podejścia do ręki ze smaczkiem Ania zaproponowała dla suczki imię Dora, niech i tak będzie
    1 point
  12. Święta już mijają, jutro do pracy, ale zaraz weekendzik Jutro też podjadę z Tomkiem do gminnych kojców, czas zobaczyć, co w nich słychac, bo po adopcji Tofika jakoś tak pusto u nas.... He, he!
    1 point
  13. POKER UFUNDOWAŁA NAGRODĘ. Mam propozycję: mogę ufundować nagrodę w postaci perfum Nina Ricci dla osoby, która od tego momentu wpłaci co najmniej za 8 cegiełek czyli 80 zł. Perfumy są warte znacznie więcej. Wygra pierwsza osoba. Nina Ricci , oryginalne perfumy, zużyte ok. 20 %, zatyczka trochą oblazła. Wysyłka poczta na koszt POKER. Uwaga! 10 zakupionych cegiełek upoważnia lipsik do zgarnięcia nagrody. Lipsik zrzeka się nagrody na rzecz następnej osoby spełniającej warunki. Jako druga osoba zakwalifikował się Anonimowy darczyńca który też zrzeka się nagrody i przekazuje na rzecz następnej osoby. Tą osoba zostaje Monika z Katowic!!! Zakupione cegiełki mdk8 - 1 cegiełka - wpłacone Nesiowata - 2 cegiełki - wpłacone Livka - 3 + 2 cegiełki - wpłacone Mazowszanka13 - 2 cegiełki - wpłacone koja - 3 cegiełki - wpłacone Besia11 - 2 cegielki - wpłacone Aldrumka - 2 cegiełki - wpłacone Tianku - 2 cegiełki - wpłacone Koki-99 - 3 cegiełki - wpłacone ona03 - 7 cegiełek - wpłacone iwna5702 - 3 cegiełki - wpłacone elmas - 2 cegiełki - wpłacone terra - 3 cegiełki - wpłacone MikAga - 3 cegiełki - wpłacone lipsik - 10 cegiełek - wpłacone Radek - 1 cegiełka - wpłacone b-b - 2 cegiełki - wpłacone elficzkowa - 2 cegiełki - wpłacone Anonimowy darczyńca - 10 cegiełek - wpłacone Monika z Katowic - 10 cegiełek - wpłacone elik - 5 cegiełek - wpłacone mgog - 2 cegiełki - wpłacone Elf i Mango - 5 cegiełek - wpłacone Anonimowy darczyńca nr 2 - 20 cegiełek - wpłacone Grażka123 - 10 cegiełek - wpłacone _________________________________________________ RAZEM 117 cegiełek Proszę o sprawdzenie czy dobrze policzyłam.
    1 point
×
×
  • Create New...