Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/27/24 in all areas
-
♡ ♡ Wielce Dziękuję Cegiełki już dawno przybyły Pozdrawiam1 point
-
Święta już mijają, jutro do pracy, ale zaraz weekendzik Jutro też podjadę z Tomkiem do gminnych kojców, czas zobaczyć, co w nich słychac, bo po adopcji Tofika jakoś tak pusto u nas.... He, he!1 point
-
"Dla Artura to wyjątkowe święta Po 12. latach bycia niechcianym i nikomu niepotrzebnym psiakiem poznał Ludzi i sunię Tosię, którzy będą jego Rodziną. Był z nimi już na kilku spacerach, a w wigilię nawet przyjechał do Tomaszowa na spacer i na poznanie kątów do siebie do domu. Do siebie do domu!!! Jak to brzmi Rodzina odbierze go po Nowym Roku, a już 02.01. Artur ma SPA, aby jak przystało na króla mógł leżeć wygodnie na kanapie! My jeszcze nie dowierzamy, ale w każdej video-relacji od Rodziny wybrzmiewa ogromna miłość do tego wielkopsa, którego nikt dotychczas nie chciał ' PS: Widziałam te filmiki i relacje, jestem oczarowana i płacze że wzruszenia Radosnych świąt dla Was.1 point
-
Chciałam bardzo podziękować Wszystkim Osobom które były z Łatusiem, wspierały go, pomagały mu w przeróżny sposób, utrzymywały go w hoteliku i w innych kosztach zwł. weterynaryjnych, leczeniu, towarzyszyły nam na wątku i w ciepłych myślach - ogromnie Wam dziękuję - bez Was nie było by już Łatusia na tym świecie Jednocześnie proszę Was nadal o kciuki i dobre myśli dla Łatka żeby wszystko było dobrze, ja spokojna będę dopiero za miesiąc. I w tym czasie bardzo proszę nie rezygnujcie jeszcze z deklaracji miesięcznych na Łatka bo wiem że różnie bywa, a to dopiero pierwsze godziny w ds.1 point
-
Łatuś został w swoim nowym domku :). Był bardzo dzielny, spokojny. Nawet winda mu się podobała ;). Zamieszkał na nowym osiedlu, niedaleko ma tereny zielone do spacerowania. W domu wszystko obwąchał, napił się wody, położył na swoim legowisku, potem poszedł zobaczyć balkon. Jak go pani głaskała to pomachał ogonem. Ma szelki z numerem telefonu pani. Dzwoniłam teraz wieczorem do ds. Po wyjściu Szafirki Łatuś położył się koło drzwi i czekał na nią. Ale jak już go pani zawołała to poszedł, jest spokojny, grzeczny. Byli na spacerze , na którym oczywiście musiał wszystko powąchać, zwiedzić, poznać, był ciekawy. Jak to on :D. Potem musiał odpocząć, poszedł spać. Mam nadzieję że Łatuś będzie kochany i szczęśliwy w swoim domku, i że wszystko się ułoży dobrze, wiadomo Łatuś ma swoje zdrowotne problemy, no i jest już starszym pieskiem, mam nadzieję że pani wszystko zaakceptuje i że z czasem nawiążą silną więź. Bardzo przeżywam tą adopcję .1 point
-
1 point
-
1 point
-
Nadziejko, dziś koniec bazarku, więc poproszę o cegiełkę za dychę. Przelew już w drodze.1 point