Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/03/24 in all areas

  1. Wszystko bardzo dobrze, Arnika już całkowicie zadomowiona
    3 points
  2. Bonus "Hej, hej dzisiaj filmik, widać na nim jak Bonusek kieruje się dźwiękiem i bezbłędnie zawsze znajduje drogę do mnie."
    3 points
  3. GINGER – młody psiak, który zaliczył życiowy falstart. Najprawdopodobniej urodził się w schronisku lub trafił tam jako szczeniaczek. Został adoptowany i tu powinna się zacząć szczęśliwa historia. Niestety… po 2 latach jego pan zginął tragicznie, a Gigi wrócił do schroniska, co – jako pies niezwykle wrażliwy – przypłacił załamaniem. Moi sąsiedzi i ja, którzy znaliśmy Gingera od szczeniaka i którym jego los nie był obojętny, postanowiliśmy zabrać go ze schroniska, dać dom tymczasowy i poszukać mu nowego domu. Szybko się jednak okazało, że przykre przeżycia odcisnęły na Gigim piętno na tyle głębokie, że kolejna zmiana domu byłaby zbyt ryzykowna i dla niego i dla potencjalnych nowych opiekunów. Mimo że sąsiedzi mieli już swoje 3 przygarnięte psy, postanowili, że Gigi zostanie z nimi, a ja się zobowiązałam, że będę ich wspierać w opiece nad Rudzielcem. I tu znów powinna się zacząć szczęśliwa historia… I po raz kolejny los chciał inaczej. Kilka dni temu doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego Gi złamał łapę – złamanie z przemieszczeniem kości promieniowej i łokciowej przedniej łapy. Konieczna jest bardzo skomplikowana operacja, zespolenie kości za pomocą specjalnej płytki. Operacja i leczenie są niestety bardzo kosztowne i przerastają nasze możliwości. Potrzebujemy ok. 6 tysięcy złotych. Po wielu latach nieobecności, wracam na Dogomanię, by prosić o wsparcie dla naszego Rudzielca. Bo jak wiadomo - w grupie siła, a takiej właśnie siły potrzebuje Gi, by tym razem wreszcie zaczęła się pisać ta szczęśliwa psia historia – do trzech razy sztuka! Na dniach wystawię bazarek dla Gingera. Operacja już jutro - trzymajcie proszę kciuki!!!
    1 point
  4. Chciałam zaprosić na bazarek, z którego ewentualny dochód będzie przeznaczony na potrzeby suczki, którą zarezerwowałam u Mariny. Jest starszą sunią, praktycznie "jajkiem niespodzianką". Suni nie będę zakładać wątku, ale jej zdjęcia i informacje o niej są na watku Rzepika i gdyby z bazarku wpłyneły jakies środki, to też je rozliczę na nim: ZASADY BAZARKU: Bazarek ma formę licytacji i opcję KT do dnia 27. 10.24 godz. 20 - Wysyłka na koszt kupującego (paczkomat, PP). Breloczki do 3 szt. mogę wysłać poleconym za 7,80 zł. - Możliwość wysłania przesyłką nierejestrowaną na prośbę kupującego wyrażoną na wątku. - Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW z danymi do przelewu. Po tym czasie, jeśli nie otrzymam wpłaty, sprzedaż zostaje anulowana. Wszelkie drobne nadpłaty zostaną również przekazane dla beneficjentów bazarku. - Po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie tutaj, na wątku bazarkowym, nie na PW. Wszystkie fanty są pakowane w schludne ozdobne woreczki celofanowe. Na zyczenie za dodatkową opłata mogę zapakować na prezekt w ozdobne pudełeczko z wypełnieniem. Podsumowanie i rozliczenie: mdk8 - 129 zł+ 16.99 zł inpost=145,59 zł, nr 1- 10 zł,nr 3- 12 zł,nr4- 10 zł, nr 5- 9,50 zł, nr 6 a,c,d,e - 4x9 zł=36 zł, nr 8-11 zł, nr 14 - 10 zł,nr 30-10 zł,nr 36ax2=20 zł, wysłane, wpłacone 150 zł - dla suczki jest 133,01 zł Aska7 - 67 zł + 16.99 zł inpost= 83,99 zł nr 7x2-18 zł, nr 9-10 zł, nr 10- 10 zł, nr 33-9 zł, nr 36 b, wpłacone 100 zł, dla suczki jest 83,01 zł Isiak- 84 zł + 8,50 zł wysyłka = 92,50 zł nr 13-10 zł, 17 -8 zł, nr 30-9 zł, nr 31- 9 zł,nr 32-9 zł, nr 35 - 9 zł,36 -10 zł, 38c - 20 zł, wysłane, wpłacone 100 zl. Dla suczki jest 91,50 zł alex260503 -28,50 zł+ 8,50 zł wysyłka ( z Isiak) =37 zł. nr 5- 3 szt= 28,50 zł, wysłane, wpłacone 40 zł. Dla suczki jest 31,50 zł Onaa - 59 zł+16.99 zł inpost= 75,99 zł nr 6b-9 zł, nr 19 a- 19 zł, nr 22- 20 zł, nr 27 - 15 zł, nr 29- 15 z=59 zł, wpłacone 90 zł, sla suczki jest 73,01 zł Grażka123 -104 zł +8,50 zł połowa kosztu przesyłki z Jo3= 112,50 zł. nr 15- 21 zł, nr 18 - 15 zł, nr 20 - 15 zł, nr 21a,d - 11 zł, nr 28 - 5,50 zł, nr 31 - 9 zł, nr 35 - 9 zł=104 zł , wysłane, wpłacone 112,50 zł UlaFeta - 50 zł +16,50 zł paczka PP = 65, 50 zł, wysłane, otrzymane, wpłacone 100 zł. Dla suczki jest 83,50 zł. Chciałam podziekować Toli, której zamówienie - 75,50 zł zostało przeznaczone na zakup bazy mydlanej. wysłane, wpłacone 100 zl, dla suczki jest dodatkowo 7,51 zł Dodatkowe zamówienie Jo37 -69 zł+ 8,50 zł inpost= 77,50 zł 6x10 zł +1x9 zł, z którego 40 zł zostało przeznaczone na zakup składników, czyli dla suni zostanie 29 zł, wysłane, wpłacone 85 zł, dla suczki jest 36, 50 zł W sumie sprzedanych zostało 54 mydła i 12 breloczków. Bardzo wszystkim dziękuję. Dochód z bazarku wynosi 643,54 zł
    1 point
  5. Na koncie ZEA jest 400 zł z tego bazarku, pięknie dziękuję Mazowszanka 13 i wszystkim kupującym
    1 point
  6. Nie, to sunia 3-5 lat, bez problemów, adopcyjna. Tamte, które jadą pierwsze, ich opiekunka wybrała specjalnie. Z reszty tylko moja jest starsza, ale ponoć też miła i kontaktowa. Najmłodsze są sunie Toli.
    1 point
  7. Dzień dobry po proszę cegiełkę za 20 zł , podziel równo na dwa wątki
    1 point
  8. i gitara. ale gdzie kejciu?
    1 point
  9. Hejo, hejo, czy ktoś tu jeszcze zagląda? Dostałam ostatnio 2 fotki Tigruni: https://zapodaj.net/plik-k56NY1pOpY https://zapodaj.net/plik-gklDbTQSau
    1 point
  10. Dobry wieczór, jutro uzupełnię rozliczenie, a tymczasem zapraszam na bazarek, z którego 50% utargu będzie dla Fuksika/Miltona: Troszkę bibelotów i ciuszki na potrzeby psich seniorów: Fuksa, Nuki i Mani. Do 10.11.24 godz. 20.00
    1 point
  11. Super, że suczynka ma dom Jakby jeszcze ktoś dzwonił w jej sprawie, to proszę, pokażcie moją tymczasowiczkę Nockę - podobna do Arniki...
    1 point
  12. Cyt."Hej dzień dobry, jeszcze jesienny Bonusek. Najpierw z kąpieli, potem z ulubionej miejscówki na tarasie. Nasz chłopak już mniej chodzi, bardziej sobie ceni polegiwanie na kanapie"
    1 point
×
×
  • Create New...