Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 10/20/24 in all areas
-
Arnika b. spodobała się rodzinie z Bielska B., która zadzwoniła do Poker w sprawie adopcji małej Kiki. Ponieważ malutka ma już swój dom, Poker pokazała zamojską czarnulkę z lasu. Jesteśmy już po 2 rozmowach, w środę o 17.00 umówiona jest wizyta PA, jak zawsze prosimy o kciuki. Poker - dziękuję:)3 points
-
2 points
-
Serdecznie dziekujemy za ujęcie potrzeb szczebrzeszyniaków na tym bazarku2 points
-
Witam Was serdecznie na moim kolejnym bazarku spożywczym z suszonymi jabłkami i ziołami. Wszystkie dobra pochodzą z mojego wiejskiego ogrodu i sadu, a co za tym idzie nie są spryskiwane, ani ulepszane chemią. Zakupy w opcji KT Wysyłka PP lub InPostem . Możliwy odbiór osobisty w Warszawie w listopadzie. Zysk z bazarku przeznaczam na: 1) Psy z Krasnosielca (u malagos i w gminnym kojcu) https://www.dogomania.com/forum/topic/361703-~-psiaki-z-gminnego-kojca-gmina-krasnosielc/ 2) Na spłatę długów szczebrzeszyńskich kotów https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-na-chwilę-obecną-9-882zł-długubardzo-prosimy-jeśli-ktoś-może-n 3) Na ogłoszenia psów i kotów z Zamościa https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/1 point
-
Dobry wieczór! Proszę 5 porcji jabłek i 1 porcję akacji i 1 porcję róży.1 point
-
Dziękuję Gosiu Przekażę w weekend listopadowy, chyba, że chcesz wcześniej.1 point
-
Małgoś, poproszę 5 porcji jabłek dla mojego syna1 point
-
Dziękuję, też jeszcze cały czas trzymam. Najgorsze były pierwsze godziny. I chyba dla nas tak samo, jak dla Rzepika. Jestem z panią w kontakcie. Dobry dom bez dzieci w spokojnej, malowniczej okolicy w Beskidach. Ustaliliśmy, że gdyby wrócił, to zostaje z nami. Mam nadzieję, ze wszystko jednak będzie w porządku, bo podjęłam szaloną decyzję o wzięciu pręgowanej suni od Mariny. Nękała mnie kilka dni, od kiedy ją zobaczyłam, bo pręgowany, bury pies w dojrzałym wieku ma nikłe szanse na znalezienie domu bezpośrednio ze schroniska, a zbliża się zima. Jako, ze mam wzięte same psy nie do adopcji, to naprawdę ta decyzja była dla mnie trudna. Oby ze zdrowiem jakos dobrze było, bo sama profilaktyka psa stamtąd kosztuje sporo, a co dopiero leczenie. Może jednak los bedzie łaskaw i też da suni szansę c836cb19-1191-4147-8089-0276ea41be74.jfif 0c0b4e49-a2c1-4005-8692-32da64142f75.jfif bcec2c13-ee6b-401d-94e5-bb8aee340899.jfif1 point
-
1 point
-
1 point
-
https://gratka.pl/zwierzeta/czarny-podpalany-kundelek-do-oddania-co-zle-ma-za-soba/oi/37628539 https://gratka.pl/zwierzeta/tofik-sliczny-mlody-pies-o-umaszczeniu-ogara-nie-chce-wracac-do-budy/oi/37586593 https://www.olx.pl/d/oferta/fafik-sredniej-wielkosci-sliczny-pies-szuka-domku-CID103-ID12nL2h.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-psiak-w-typie-ogara-nie-chce-wrocic-do-budy-CID103-ID12nJdi.html?bs=olx_pro_listing1 point
-
W gminnym kojcu jest obecnie 1 pies, duży, wręcz ogromny, nazwałam go BigBen. u nas w kojcu od 3 tygodni Tofik - średniej wielkości piesio, około 3 lat. Bardzo fajny, proludzki ogromnie, do psów i kotów łagodny, do dzieci (przesterowane na 2-letniej wnusi) bardzo łagodny) Ogłaszam chłopaka na olx (2x wyróżnienie po 24,95 zł) oraz na gratce (2x19,90)1 point
-
Super bazarros! Polecam z całego serca! Gosi susze są najlepsze na świecie!1 point
-
1 point
-
Cała przyjemność po mojej stronie. Podziwiam Waszą pracę1 point
-
1 point
-
Spokojnej nocy Nadziejko.1 point
-
Teczka do szkoły? się przyda1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ale fajna, takie dłuuugie łapki, długodystansowiec spacerowy będzie :)))))1 point
-
Arnika waży 5,90 kg :) Jest już zaszczepiona i zaczipowana. Wetki oceniły wiek na skończone 4 miesiące :) Wszystkie były nią zachwycone :) W kłębie spróbuję zmierzyć, ale nie obiecuję, że się uda, bo toto jest mega ruchliwe i nawet smyczkę zapiąć to jest wyzwanie :)1 point
-
1 point
-
no od początku widziałam w nim Olka, tylko pisać nie chciałam1 point