Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/20/24 in all areas

  1. Arnika b. spodobała się rodzinie z Bielska B., która zadzwoniła do Poker w sprawie adopcji małej Kiki. Ponieważ malutka ma już swój dom, Poker pokazała zamojską czarnulkę z lasu. Jesteśmy już po 2 rozmowach, w środę o 17.00 umówiona jest wizyta PA, jak zawsze prosimy o kciuki. Poker - dziękuję:)
    3 points
  2. Serdecznie dziekujemy za ujęcie potrzeb szczebrzeszyniaków na tym bazarku
    2 points
  3. Witam Was serdecznie na moim kolejnym bazarku spożywczym z suszonymi jabłkami i ziołami. Wszystkie dobra pochodzą z mojego wiejskiego ogrodu i sadu, a co za tym idzie nie są spryskiwane, ani ulepszane chemią. Zakupy w opcji KT Wysyłka PP lub InPostem . Możliwy odbiór osobisty w Warszawie w listopadzie. Zysk z bazarku przeznaczam na: 1) Psy z Krasnosielca (u malagos i w gminnym kojcu) https://www.dogomania.com/forum/topic/361703-~-psiaki-z-gminnego-kojca-gmina-krasnosielc/ 2) Na spłatę długów szczebrzeszyńskich kotów https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-na-chwilę-obecną-9-882zł-długubardzo-prosimy-jeśli-ktoś-może-n 3) Na ogłoszenia psów i kotów z Zamościa https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/
    1 point
  4. Dobry wieczór! Proszę 5 porcji jabłek i 1 porcję akacji i 1 porcję róży.
    1 point
  5. Dziękuję Gosiu Przekażę w weekend listopadowy, chyba, że chcesz wcześniej.
    1 point
  6. Małgoś, poproszę 5 porcji jabłek dla mojego syna
    1 point
  7. Dziękuję, też jeszcze cały czas trzymam. Najgorsze były pierwsze godziny. I chyba dla nas tak samo, jak dla Rzepika. Jestem z panią w kontakcie. Dobry dom bez dzieci w spokojnej, malowniczej okolicy w Beskidach. Ustaliliśmy, że gdyby wrócił, to zostaje z nami. Mam nadzieję, ze wszystko jednak będzie w porządku, bo podjęłam szaloną decyzję o wzięciu pręgowanej suni od Mariny. Nękała mnie kilka dni, od kiedy ją zobaczyłam, bo pręgowany, bury pies w dojrzałym wieku ma nikłe szanse na znalezienie domu bezpośrednio ze schroniska, a zbliża się zima. Jako, ze mam wzięte same psy nie do adopcji, to naprawdę ta decyzja była dla mnie trudna. Oby ze zdrowiem jakos dobrze było, bo sama profilaktyka psa stamtąd kosztuje sporo, a co dopiero leczenie. Może jednak los bedzie łaskaw i też da suni szansę c836cb19-1191-4147-8089-0276ea41be74.jfif 0c0b4e49-a2c1-4005-8692-32da64142f75.jfif bcec2c13-ee6b-401d-94e5-bb8aee340899.jfif
    1 point
  8. https://gratka.pl/zwierzeta/czarny-podpalany-kundelek-do-oddania-co-zle-ma-za-soba/oi/37628539 https://gratka.pl/zwierzeta/tofik-sliczny-mlody-pies-o-umaszczeniu-ogara-nie-chce-wracac-do-budy/oi/37586593 https://www.olx.pl/d/oferta/fafik-sredniej-wielkosci-sliczny-pies-szuka-domku-CID103-ID12nL2h.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-psiak-w-typie-ogara-nie-chce-wrocic-do-budy-CID103-ID12nJdi.html?bs=olx_pro_listing
    1 point
  9. W gminnym kojcu jest obecnie 1 pies, duży, wręcz ogromny, nazwałam go BigBen. u nas w kojcu od 3 tygodni Tofik - średniej wielkości piesio, około 3 lat. Bardzo fajny, proludzki ogromnie, do psów i kotów łagodny, do dzieci (przesterowane na 2-letniej wnusi) bardzo łagodny) Ogłaszam chłopaka na olx (2x wyróżnienie po 24,95 zł) oraz na gratce (2x19,90)
    1 point
  10. Super bazarros! Polecam z całego serca! Gosi susze są najlepsze na świecie!
    1 point
  11. 1 point
  12. Cała przyjemność po mojej stronie. Podziwiam Waszą pracę
    1 point
  13. 1 point
  14. 1 point
  15. 1 point
  16. Ale fajna, takie dłuuugie łapki, długodystansowiec spacerowy będzie :)))))
    1 point
  17. Arnika waży 5,90 kg :) Jest już zaszczepiona i zaczipowana. Wetki oceniły wiek na skończone 4 miesiące :) Wszystkie były nią zachwycone :) W kłębie spróbuję zmierzyć, ale nie obiecuję, że się uda, bo toto jest mega ruchliwe i nawet smyczkę zapiąć to jest wyzwanie :)
    1 point
  18. Rzepik ze swoim kotem. Czasem jest delikatny, a czasem go męczy lub oszczekuje prowokując cavalierki i musze interweniować. Kiedy wychodzimy, to kota zamykamy w pokoju szczeniakowym na wszelki wypadek. Rzepik potrafi tak rozczulająco wyglądać, że człowiek rozpływa się.
    1 point
  19. 1 point
×
×
  • Create New...