Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/16/24 in all areas

  1. Futerko czarne tylko słońce i aparat przebarwia zdjęcia. Mam staly kontakt z domkiem. Niedługo wybiorę się w odwiedziny. Mam nieustannie zaproszenie grzech nie skorzystać
    6 points
  2. jest ciacho, jest kawa, jest wszystko, bo takze mile towarzystwo
    4 points
  3. Ok. Jedziemy. Byłam w Zandvoort kiedyś i oczywiście w stolicy
    2 points
  4. Tak, zasnąłem zaraz po przyłożeniu głowy do poduszki. Miłego dnia.
    2 points
  5. A u nas 250, a w domu 28o Jadę do mariusza pp, kto jedzie ze mną.
    1 point
  6. U nas 20 stopni i pada, zapraszam na herbatkę do chłodniejszego kraju
    1 point
  7. Herbata zawsze dobra, nawet po obiedzie U nas 33 w cieniu i duchota straszna.
    1 point
  8. Proszę chociaż 3 cegiełki... Właściwie już wysłałam...
    1 point
  9. Herbata jest, filiżanki są Ale to już będzie chyba herbata po obiedzie
    1 point
  10. Boi się ruchu ulicznego. Pierwsze godziny w domu przesiedziała pod kanapą. Dotychczas nie znała życia w typowym mieszkaniu i musi się przyzwyczaić. Pańcia pójdzie z nią do weta na zdjęcie szwów.
    1 point
×
×
  • Create New...