Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/29/24 in all areas

  1. Kupal po nocy w kojcu, i to podwójny. Bardzo się cieszę, bo widać, że przewód pokarmowy podjął działanie. Małe porcje jedzenia zjadane, wody pije dużo. Na smyczy bryka, skacze na człowieka, trochę ciągnie i kręci kółka wokół nóg. Limonko80, ogromne dzięki za wpłatę 50 zł, zapisuję w drugim poście
    3 points
  2. 2 points
  3. Szybka akcja:) Jak przyjedziesz do nas agat w odwiedziny to zaoszczędzisz na wysyłce. P.S To znaczy do mnie.
    1 point
  4. Bardzo dziękuję za zakupy dla poratowania kieszeni Elio. rozliczenie Aska7 nr 5 za 17 + 10 nadpł.=27 zł elik nr 1 za 30, 2 za 24 , 6 za 20 = 74 zł mila-ada nr 3 za 18 zł mdk8 nr 4 za 30 ---------------- razem: 149 zł , zaokrąglam do 150 zł
    1 point
  5. Obiad - gotowane mięso z ryżem i warzywami, ale i z parówką, zjedzone! Nie było dziś wypróżnienia, ale do wieczora mam nadzieję pobrać trochę do badania.
    1 point
  6. Szkoda, że w zeszłym roku nabyłam plecak wędrówkowy, ale może córci sprezentuję. Proszę za 50 zł.
    1 point
  7. To pomysł z parówką się sprawdził. Wczoraj wieczorem wkrojona mała paróweczka do mokrej karmy, dziś takie samo śniadanie. Zjedzone prawie w całości!
    1 point
  8. Dobry wieczór, jestem, powracam. Mam nadzieję, że to, co złe już za mną, nie wiem, czy ktoś klątwę na mnie rzucił, czy los bada moją wytrzymałość... U moich zwierzaków na szczęście wszystko ok. Zabieram się za uzupełnianie rozliczenia
    1 point
×
×
  • Create New...