Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/01/24 in all areas

  1. U mnie zawsze niskie C.W. dlatego K.T. to 100% aktualnej ceny Zapraszam już teraz na kolejny bazarek. Zawsze można coś dla siebie lub piesia znaleźć
    1 point
  2. 1 point
  3. Witam i dziękuję. Ale zagadki . Nie wiem, czy dobrze rozszyfrowałam Trzy Krysie nr 36 Karina nr 6 chłopcy nr 4 Ale trzy Krysie już masz z któregoś poprzedniego bazarku. Chcesz drugi zestaw Kryś?
    1 point
  4. A żeby Krysiom było weselej to jeszcze proszę Karinę cw Za chwilę [podam numery
    1 point
  5. Ja niestety nie zostanę z deklaracją, bo ostatnio posypało się zdrowie mojego Gucia i musze co miesiąc dokładać do jego leczenia:( Bardzo przepraszam.
    1 point
  6. Ufffff nareszcie jestem. Ugotowana, ale wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. Rehabilitacja odbyta, telefon odzyskany, transport zaklepany Jutro maluch jedzie do hotelu Teraz mogę spokojnie zająć się bazarkiem
    1 point
  7. Kochane Dziewczynki, muszę zwolnić. Za dużo i za szybko chcę zrobić na raz Z tego pośpiechu zapomniałam zabrać z działki telefon, a jestem w trakcie dogrywania transportu dla maluszka Na szczęście podałam już SMS-em adres i nr telefonu do hotelu, ale jeszcze jest kilka spraw do dogrania. Jutro rano jadę na działkę i szybko muszę wracać, bo o 12-tej mam zabiegi rehabilitacyjne, na których bardzo mi zależy. Tak więc jutro pojawię się na bazarku prawdopodobnie grubo po południu. Z góry przepraszam, ale nic mi nie ucieknie, wszystko zanotuję. Żeby tylko było co Kurcze, bez telefonu, to człowiek taki zagubiony.
    1 point
  8. Przed chwilą skończyłam rozmawiać z DSem Aury/Arii. Sunia od kilku godzin już jest na miejscu. Państwo zachwyceni nią, zakochali się od pierwszego wejrzenia i wygląda na to, że Aria w nich też. Widziałam na wideo jak śpi wyciągnięta na płytkach w salonie. Jaaga pewnie napisze więcej o przekazywaniu Arii. Państwo bardzo dziękowali za to , że sunia trafiła do nich.
    1 point
  9. A teraz super wiadomość! Maluszek już w poniedziałek opuści schronisko i pojedzie do Hotelu Psiej Mamy. Przyjedzie po niego Pani Edyta. Maluszek będzie mieszkał w domu. Na początek musi przejść przez kwarantannę, ale to zrozumiałe. Niestety różnych żyjątek można się spodziewać w jego organizmie Nie przypuszczałam, że tak szybko uda się znaleźć mu miejsce. Teraz bardzo ważne jest zapewnienie mu kasy na hotel i ewentualną opiekę weterynaryjną w czym bardzo na Was liczę.
    1 point
  10. Pchełka była tak entuzjastycznie nastawiona wobec nowych ludzi, że ciężko jej było zdjęcia zrobić. Musicie uwierzyć na słowo, że ta czarna plama obok nóg pańci, to nadstawiająca się do głaskanka Pchełka :) Miłość obustronna od pierwszego wejrzenia :)
    1 point
  11. Dylan dostał Librelę- koszt 350 zł. Jest poprawa, choć bez jakiegoś efektu wow. Jednak wcześniej nie był w stanie już samodzielnie się podnieść. Dostaje cały czas Ditrivet na bakterie. Andrzej zapłacił za niego 50 zł. Wziął niestety paragon, który wet wydrukował. Najwyżej więc zrobimy fakturę, żeby to mogło iść ze zbiórki. Wstawiam w końcu paragon za Nivalinę. Wymęczony, bo wożony dotąd w aucie Przydałoby mu się kupić butelkę Arthrosterolu. Dostaje cały czas. Do czasu podania Libreli dostawał Cimalgex zakupiony dla Lindy. Mam opakowanie. Dostaje leki z puszkami, które kupiła nam moja znajoma.
    1 point
  12. Uroczyście i z wielką radością donoszę, że Liluszka ma dom. Pani Beata, u której miała DT zdecydowała się ją adoptować. Nie potrafiła jej oddać, bo sunia się bardzo przywiązała i zaprzyjaźniła z kilku miesięcznym kawalerem. Wszędzie są razem- razem śpią, jedzą, bawią się , po prostu nie mogą bez siebie żyć. Kilka dni temu zrobiłam jej nowe ogłoszenie z wyróżnieniem . Może wstawić na miejsce Lili innego psa? AHA, CZY JEST JAKAŚ MAŁA SUNIA DO ADOPCJI? Mam potencjalny domek.
    1 point
×
×
  • Create New...