Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06/17/24 in all areas
-
Miło wreszcie zobaczyć naszego kochanego Bonuska ... Każdy pies w boksie schroniskowym to rywal - do picia, jedzenia, do lepszego miejsca do odpoczynku. Poza tym, tak jak w więzieniach jest jakaś hierarchia, w schronisku pewnie również - ten co silniejszy - rządzi. Słabszy umiera z pragnienia, głodu, bitki... A teraz każdy psiak to rywal jeśli chodzi o bliskość Kasi. Po ciężkim życiu Bonus "walczy" o uwagę i zainteresowanie człowieka, który wreszcie kojarzy się z czymś przyjemnym... Życie Bonusa nauczyło, że należy mieć się na baczności i nie ufać nikomu. Przykre, ale to dlatego jest trudnym psem.3 points
-
Mamy wiadomości o Bonusku i piękne zdjęcia. Ja na urlopie bez komputera, więc poprosiłam Elunię, żeby jutro w miarę możliwości wrzuciła zdjęcia. Bonusowi zdrowie dopisuje. Niestety jak napisała Kasia przyjaźni się tylko z nią. Jakiś czas temu poznał nowego, dużego psa, z którym wspólnie spacerował i nawet ze dwa razy pobawili się na śniegu. Niestety w końcu Bonus go ugryzł i teraz duży pies odmawia wyjścia na dwór, jak jest tam Bonus:( Przewrócił Kasi wszystko do góry nogami. Musi bardzo pilnować, żeby Bonus nie spotkał się z innym psem, wyprowadza go tylnymi drzwiami, kiedy inne są już pozamykane w domu. Na szczęście Kasia napisała, że wynagradza jej ten trud swoją miłością do niej. Nie wiem co by z nim było, gdyby nie trafił do Kasi. Być może siedziałby zamknięty w kojcu Bardzo jesteśmy Kasi wdzięczne za opiekę nad tym trudnym psem. Za to, że i ona go pokochała2 points
-
O Kropce vel Stefci dowiedziałam się od wolontariuszki, prosiła o pomoc dla maleńkiej. Sunia została dotkliwie pogryziona i podobno ledwo udało się ją uratować, spędziła wiele dni w schroniskowym szpitaliku. Teraz rany na ciele zagoiły się, a Stefcia powinna wrócić do boksu ogólnego, bo w wolontariackich brak miejsca, jednak taki powrót byłby dla niej kolejną ogromną traumą , więc pomimo trudnej sytuacji (to czerwiec i na koncie, jak zawsze w tym czasie, robi się pusto), zabieramy psinkę do hoteliku. Jutro Murka zabiera Stefcię ze schroniska i zaczyna się kolejne nowe psie życie. Stefcia ma ok. 3 lat, w schronisku jest od kwietnia. Jeśli ktoś chciałby nam pomóc, obie będziemy bardzo wdzięczne. Stefcia w szpitaliku1 point
-
1 point
-
Możemy się tylko domyślać, że były to bardzo mocne i bardzo złe przeżycia. Obaj niewidomi1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrze, że Bonus ma swojego ludzkiego przyjaciela, bez takiej miłości trudno byłoby żyć niewidomemu psu.1 point
-
Podrzucę na koniec weekendu i znikam.1 point