Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/10/23 in all areas

  1. Deklaracja dla owczareczki to 150 zł miesięcznie do odwołania, mam nadzieję,że szybko znajdzie dom.Poproszę o dane do przelewu.
    2 points
  2. Cudnie,że i maluszkowi się poszczęściło.Deklaruję 150 zł miesięcznie.Poproszę o dane do przelewu.
    2 points
  3. Na pewno dotarłaJutro prawdopodobnie będę miała wydruk i wpiszę wszystkie wpłaty na wątki.
    1 point
  4. Jutro będę w schronisku z racji wyjazdu maluszka. Zajrzę do oneczki. Szepnę, że dla niej też szykuje się DUŻA zmiana na lepsze. Wierzę w to, że się uda! Wolontariuszka Lidka chce ją porządnie odrobaczyć i zabezpieczyć od kleszczy.
    1 point
  5. 1 point
  6. Nie dadzą Ci ciotunie tej suni. Niepotrzebnie pisałaś.
    1 point
  7. Tak. Najgorszy jednak jest powrót do schroniska:( Jutro maluszek wyrusza do hotelu! Udało się załatwić bezpłatny transport
    1 point
  8. Tymek jest prześliczny, cudny, ale z Odim byłaby niestety jatka on atakuje samce No i tak naprawdę ja nie szukam psa do adopcji, po prostu poruszyła mnie ta skulona, wychudzona sunia, pomyślałam - starsza, chora - w sam raz dla mnie. Ale to jednak młoda sunia i wyleczona szybko znajdzie super domek.
    1 point
  9. Jeszcze filmiki z Maluchem Psiak przed spacerem został zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom.
    1 point
  10. Bardzo te łapinki się przydadzą.
    1 point
  11. 1 point
  12. Chłopak przecudny i ma taką delikatność w spojrzeniu ... Ode mnie 30 zł stałej.
    1 point
  13. Tylko jedna uwaga jeszcze. Ta sunia z hoteliku czy DT może pójść wyłącznie do domu z ogrodem, lub do parterowego mieszkania. Jest bardzo przekątowana (kretyńska moda, która zniszczyła całe pokolenia owczarków niemieckich). Chodzenie po schodach szybko może być dla niej problemem.
    1 point
×
×
  • Create New...