Jutro będę w schronisku z racji wyjazdu maluszka. Zajrzę do oneczki. Szepnę, że dla niej też szykuje się DUŻA zmiana na lepsze. Wierzę w to, że się uda!
Wolontariuszka Lidka chce ją porządnie odrobaczyć i zabezpieczyć od kleszczy.
Tymek jest prześliczny, cudny, ale z Odim byłaby niestety jatka on atakuje samce
No i tak naprawdę ja nie szukam psa do adopcji, po prostu poruszyła mnie ta skulona, wychudzona sunia, pomyślałam - starsza, chora - w sam raz dla mnie. Ale to jednak młoda sunia i wyleczona szybko znajdzie super domek.
Tylko jedna uwaga jeszcze. Ta sunia z hoteliku czy DT może pójść wyłącznie do domu z ogrodem, lub do parterowego mieszkania. Jest bardzo przekątowana (kretyńska moda, która zniszczyła całe pokolenia owczarków niemieckich). Chodzenie po schodach szybko może być dla niej problemem.