Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/04/16 in all areas

  1. Czyli inteligentny stwór. Oby kuwetkowanie też tak sprawnie załapał :)
    1 point
  2. przelałam dzisiaj dla Czupurka z bazarku na razie 380,00 bo nie mam jeszcze wszystkich wpłat Beatko, potwierdź proszę na bazarku , dziękuję
    1 point
  3. Odwiedzam Ergo, bardzo cieszę się, że ze zdrowiem wszystko dobrze.
    1 point
  4. Nadziejko....dobrze, że tu nie mieszkasz gdzie ja:( nie martw się kochana...życie beniusia na pewno już się poprawiło. Wielu rzeczy już właściciele nie zrobią (jestem pewna) wiedząc, że mają kogoś takiego jak ja w pobliżu. I karmić go zaczną lepiej i wet będzie przyjeżdżał przynajmniej co roku na szczepienia i może inni sąsiedzi też się odważą czasem uwagę zwrócić. Ma psina daszek nad połową zagrody więc już upał tak nie dokucza i przed deszczem trochę ochroni... Państwo obiecali że ten kojec będzie przebudowany na znacznie większy i jeśli tak się stanie, to naprawde będzie miał psina całkiem dobrze.... Ja tu czuwam Nadziejko. Sądze, że Państwo przemyśleli sprawe. Ostatnio spotkaliśmy się na ulicy przypadkowo i bałam się jak cholera, ale nie- minęli mnie i nawet pierwsi się ukłonili. Sądze, że ten najazd policji był dla nich wstrząsem. A dla Karolci- czekam, czekam na ten jeden najważniejszy telefon:)
    1 point
  5. Tola, Havanka, aż się zawstydziłam tymi podziękowaniami. Przecież Wy robicie to samo i jeszcze więcej. A jak ogłoszenia działają to tym bardziej mnie to cieszy i jestem szczęśliwa. Kocham koty i gdyby nie rozsądek już cała gromadka byłaby u mnie. Trojeczka to teraz Troja :) Wypiękniała w tym swoim domku. Maciejka też rozkwitnie :)
    1 point
  6. Mam wielki zaszczyt zaprosić Was na bazarek ratunkowy dla dwóch ogonków w WIELKIEJ POTRZEBIE! Znajdziecie tutaj coś dla ciała i duszy :) ZAPRASZAM SERDECZNIE -> bazarek 50% dochodu przeznaczone dla Kseni :)
    1 point
  7. No i wypytałam B. jak to jest z tym załatwianiem się Wampira. Więc, Wampir załatwia się tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Najbardziej kocha sikać na gazetki. Kupkę robi na podłodze obok gazetek. Nie obsikuje żadnych kątów, nie znaczy terenu. Nie sika na rzeczy i buty w otwartej szafie, więc mimo, że nie korzysta z kuwety jest bardzo czystym kotem. Danusiu, Wampirek sika raz, a porządnie a'la Niagara. Jak lezie na gazetki, to informuje, że lezie :) Podczas siurania nie miauczy. Jak B. nie ma pod ręką gazetki, to Wampirek chętnie sika na worek na śmieci, lub reklamówkę. Chyba AlfaS. pisała, że dużo osób nie kupuje żwirku, a stosuje przy kocie gazety. Ja tego nie wiedziałam, ale wszystko wskazuje na to, że tak było w przypadku Wampirka. Na początku to strasznie panikowaliśmy z tym jego sikaniem na gazety i worki, ale teraz zaakceptowaliśmy to. To jest w końcu jego wyuczony sposób na załatwianie się. Wampirek jest bardzo oswojony i ufny, ale nie lubi siedzieć na kolanach, ani też nie przepada za noszeniem na rękach. Za to z lubością wali czółka, ociera się i wywala brzuchol do głaskania. Możemy tylko przypuszczać, ale wydaje nam się, że ktoś o niego dbał, oswoił, może nawet był w jakimś domku, może na działkach, gdzie mógł pomieszkiwać w altance i tam załatwiać się na gazety. Być może opiekun nie mógł już się nim zajmować i kot został wywieziony poza swój teren, i wrzucony do ogródka przy ulicy. Uwielbia suchą karmę, każdą i badziewną i taką lepszą, kocha saszetki. Mniej chętnie zjada gotowanego i surowego kurczaka. Tuńczyka z puszki nie ruszył. Wody pije sporo. Za B. chodzi jak pies, z podniesionym ogonem. Kręgosłup już się otłuścił, więc już nie czuć pod palcami szkieletu.
    1 point
  8. Było cudownie. Od pierwszej chwili pokochałam mazury i wiem że już co roku będę tam jeździć. Zawsze kochałam naturę a teraz kocham jeszcze bardziej. Magiczne miejsce. Każdemu kto będzie szukał miejscówki na Mazurach będę polecać "nasz" domek. Teren ogromny , szczelnie ogrodzony więc nie ma możliwości by pies uciekł (chyba że przeplynie jezioro:p) . Właściciele cudowni ... Bajka! Bravecto u psow spisalo się na medal - 0 kleszczy. Koleżanka jednego miała na plecach... Co mnie bardzo zdziwiło ! Nie było w ogole komarów. Latały przy jeziorze jakieś badziewne owady ale komarów ani jednego :) Od jutra wracamy do rzeczywistości ... ;)
    1 point
  9. Dziekuje wszystkim ktorzy nas wspierali oraz tym ktozy byli wobec nas sceptyczni co wymusilo na nas abysmy sie bardziej uzewnetrznili i rozwiali watpliwosci. Wierze w to ze juz pierwsze spotkanie z Lakusiem rozwieje wszelkie watpliwosci. Ja ich nie mam. Tak wiem ze mozna sie do tego przyczepic ale wiadomo ze potrzeba czasu aby piesek pokochal nowy dom. Pani Izo Jesli by mialo byc cokolwiek nie tak to sam osobiscie kupie Pani bilet :) Bardzo sie cieszymy ze zostalismy obdarzeni zaufaniem. Zrobimy wszytko aby go nie zawiesc :) Ula Feta Przepraszam jesli poczula sie Pani urazona moja wypowiedzia ale poprostu tak odczulem ze jak mieszkam w Anglii to mozna wyciagnac od nas pieniadze. nie chce sie rozwodzic na ten temat. Kastracja bedzie, koszty wyjazdowe zostana pokryte i jak juz wczesniej wspomnialem moze i jakis datek dla innych pieskow terz sie znajdzie :) wydaje mi sie ze to juz z Pania Agusia uzgodnie co potrzebuje i ile :) W miare mozliwosci bedziemy na bierzaco aktualizowac poczynania Lakusia :) Mamy kilka krotkich filmikow z Nutka. Przyszla kolezanka Lakusia. Na zdjeciu Nutka wyczekuje nowego kolegi :) Nie wiem czemu nie moge zaladowac filmikow. Maja nie wiecej niz 6MB
    1 point
  10. W moim avatarze jest mój pies alaskan malamute Kazan
    1 point
  11. 1 point
  12. A sponsor chemii Erga jeszcze się w swej anielskości udoskonalił!! :) :) :) <3 <3 <3
    1 point
  13. Tak sobie właśnie pomyślałam, że docelowo to kot czarno - biały. Ja też mam takiego krówczaka /ten z Avatara/. Ale ten mój Skrzat jest urody typowo radiowej :)
    1 point
  14. Od jakiegoś czasu śledzę losy Kseni i chciałabym wesprzeć psicę skromną deklaracją - 10 zł miesięcznie. Poproszę o numer konta
    1 point
  15. W przyszłym tygodniu przeleję lipcową deklarację dla Tyczuni.
    1 point
  16. nie bywam ostatnio zbytnio na dogo. widzę, ze u erga w sumie - nieźle. ciesze się i popatrzyłam na swoje deklaracje, mogę się dopisac do stałych deklaracji dla erga - 10 zyla /miesiąc. ale od sierpnia, bo mam teraz mega dużo wydatków zdrowotnych i wiem już, że lipiec będzie na minusie. do kogo robić przelewy?
    1 point
  17. Danusiu, poryczałam się .... nie mogę pojąć, jak można było? :( Trzymam kciuki i sercem Wam kibicuję
    1 point
×
×
  • Create New...