Jump to content
Dogomania

Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu


giezeta

Recommended Posts

Jeśli mi wpłyną pieniądze do wtorku, to prześlę Ci jeszcze Fiprex na odpchlenie i tabletki na odrobaczenie (chyba można karmiąca suczkę odpchlic i odrobaczyć?). Jeśli możesz ją dokładnie zważyć albo powiedz jakiej jest wielkości, to będziemy z wetem zgadywać :) Bo jeśli jest wielkości ONka, to 15 kg to trochę za mało, nawet jak na wychudzonego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Blagam ratujcie!!!!!!!!!!!!!Potrzebuje szybko pomocy!!!!!Dzis rano ktos z lokatoro doniosl do Spoldzielni Mieszkaniowej ze trzymam psiaki w suszarni.przyszedl pan ze Spoldzielni i kazal mi bezzwlocznie usunac cale towarzystwo.A ja nie mam gdzie isc przeniesc!!!!!!Blagam niech mi ktos pomoze,nie moge wyrzucic ich na ulice.Tyle serca juz wlozylam w ich ratowanie,tylu dobrych ludzi sie zaangazowalo...........mam juz chetna rodzine z Warszawy na jedna suczke-dzis rano pan do mnie zadzwonil :) ale potrzebbujemy jeszcze 2 tygodnie czasu by maluchy mogly nauczyc sie samodzielnosci i isc w dobre rece.Nikt nam tego czasu nie chce dac.....ludzie przeganiaja nas z miejsca na miejsce.....nie mam juz sily,nie wiem co robic,jestem zalamana.....prosze,pomozcie nam

Dzis minal rok-dzis wiem juz kto doniosl do Spoldzielni-zrobil to sasiad,najwredniejszy z wrednych-Florek.Facet nienawidzacy zwierzat,kablujacy na kogo sie da i przekonany ze prawo do zycia maja tylko ci ktorzy nazywają sie Florek...

Żeby bylo lepiej, Florek jest dyrektorem w szkole podstawowej...

Link to comment
Share on other sites

Może idź i spółdzielni i negociuj jeszcze 2-3 tygodnie dla tych psiaków. W końcu tam też pracują ludzie i chyba mają jakieś uczucia. Jeśli nie, to przejdź się po domach z ogródkiem, może ktoś się zgodzi, żeby ta sunia pobyła u niego, choćby w jakiejś szopce. Wiem, że pomysł nie najlepszy, ale w takiej sytuacji, każda sytuacja jest godnia rozważenia.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, a nie mozesz ich wziąć do domu? Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja rodzinna, ale moze wybłagasz u Rodziny wpólczucie dla Ciebie i psiaków?
Gdybys je trzymała w domu to NIKT ZE SPÓLDZIELNI nie miałby prawa żadać od Ciebie ich usunięcia.
Jeżeli idzie o suszarnię to spóldzielnia ma rację i może zastosować "środki przymusu" włącznie ze Strażą Miejską.
Rada Memifej jest tez nie do pogardzenia. Ale to trzeba szybko załatwiać zanim spóldzielnia nie zechce zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

Niestety negocjacje w Spoldzielni nie wchodzi w gre bo znam tych ludzi i zapewniem was ze sa bez serca........wziac do domu psiakow nie moge bo zwyczajnie nie mam gdzie-mieszkam w bloku,z rodzina,mamy psa-tez przygarniety ze schroniska w Radomiu,chorujacy na padaczke, ktory niestety nie toleruje obcych stworzen wiec bylaby tragedia.Nie mam jak Kochani.Ale zaangazowala sie lokalna Gazeta Wyborcza,rozmawialam z pania,maja przyslac mi fotoreportera i dac artykul w gazecie,beda szukac dla pieskow tymczasowego schronienia i nowych domkow.Na razie kombinuje gdzie tu ich przeniesc chocby tymczasowo....
Suszarnia gdzie przebywaja psy jest miejscem skladu starych mebli wiec nikomu to teoretycznie nie powinno przeszkadzac ze sa tam czasowo pieski ale niestety-do tego trzeba byc czlowiekiem a jedna z moich sasiadek to...eeech...nie chce sie brzydko wyrazac....

Link to comment
Share on other sites

[b]Aniu[/b] Iza Szumielewicz na nasza cudotwórczyni :D Zrób wszystko co Ci proponuje :wink:

Postaram się powklejać ogłoszenia gdzie się da, na razie poszło tutaj [url]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/index.php[/url] trzeba wybrać szukaj, bez podawania konkretów w rubrykach

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tutaj [url]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-13653.html[/url]

tutaj też [url]http://www.psy.mgt.pl/new/viewtopic.php?p=32079#32079[/url]

i tu
[url]http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=11926&id_kat=12[/url]

i tu też już jest
[url]http://psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=1782[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sytuacja opanowana!!!!!!!!!!!Pani ktora cala zime dokarmiala ze mna sunie przyszla do mnie jak ANIOL i powiedziala mi ze...........wypusci suczce i maluszkom mieszkanie bo wyjezdza do corki do Anglii na 2 miesiace!!!!!!!!!!!!!!!!!!Popatrzcie jaki to cuuuuuuuuuudowny czlowiek!!!!zamiast wynajac i miec z tego kase,wynajela mieszkanie psiej rodzince i nie chce za to ANI GROSZA!!!!!!!!Jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!jeszcze dzis przewozimy psiaki na sasiednie osiedle do tego mieszkania gdzie bede jezdzila 3 razy dziennie i wozila psiakom jesc oraz ich dogladala!!!!!!!!!!Wszystkim ktorzy mi pomagaja z czlego serca dziekuje!!!!jestescie WSZYSCY wspaniali.Pomozcie mi jeszcze znalezc domki dla maluszkow i ich mamusi.Dzieki ogromniaste!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No widzisz. Czasem tak bywa, że człowiek sięga dna beznadziei, a tu nagle z nieba pomoc spływa. :angel: Świetnie. Teraz te domki.... Pisałaś, ze ktoś z Warszawy chce wziąć jednego szczeniaczka. Sprawdzałaś go???? Jeśli jesteś pewna, ze to dobry dom, to może mój mąż mógłby przeweiźć szczeniaka do warszawy (kursuje na trasie Skarżysko-Warszawa) co czwartek lub piątek. W radomiu byłby ok. 17.00.

Link to comment
Share on other sites

Iza dziekuje Ci!!!!!!!!!!!zrobilas dla mnie tak wiele!!!! Jeszcze sie umowimy co do transportu ale jesli Twoj maz moglby to byloby cudownie.Ci ludzie z Warszawy to dobrzy ludzie,rozmawialam szczegolowo z pania i jej mezem,chca wziac suczke.Pani najchetniej by wziela wszystkie:))ale mieszkanko ciasne i wezma jedna:-))Dzwonila tez do mnie pani z Bialegostoku ze wezmie jedno szczenie i do Warszawy by po nie przyjechala.Wiec po 15 wrzesnia jak juz beda do oddania.Bedziemy w kontakcie.A jesli mozesz szukaj domkow pozostalym maluszkom i suni.Sciskam Cie serdecznie-masz zlote serce-dziekuje!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czyli są jeszcze prawdziwi ludzie na tym świecie :D A

Aniu, zmierz suczkę, jeśli nie możesz jej zważyć - jutro chcę kupić dla niej tabletki na odrobaczenie i Fiprex na odpchlenie, ale muszę przynajmniej na oko wiedzieć ile waży (jeśli jest wielkości owczarka, to powinna 25-30 kg). Karmę mam już gotową do wysyłki, ale czekam na przypływ gotówki, żeby kupić resztę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...