Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, już mamy!! Przed chwilką wróciłam ze spaceru z moim Kazankiem. znalazłam takiego małego burego tygryska!! Udało mi się ubłagać sąsiadów, aby przytrzymali malucha do poniedziałku. Jutro podeślę zdjęcia!!

Zdjęcia od bakusiowej już posłałam, ale podeślę też tego kocurka.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, już mamy!! Przed chwilką wróciłam ze spaceru z moim Kazankiem. znalazłam takiego małego burego tygryska!! Udało mi się ubłagać sąsiadów, aby przytrzymali malucha do poniedziałku. Jutro podeślę zdjęcia!!

Wysłałam zdjęcia kocurka bakusiowej i Twojego, niestety pan już się pospieszył i już ma kociaka. Przykro mi :(  Jeśli znowu ktoś zapyta o kociaka z ogłoszenia, zaproponuję znowu te.

tygrysek.thumb.png.73d203442cecd90f8bb728d4d7f018d3.png

 

Link to comment
Share on other sites

 

3 minuty temu, elik napisał:

Nie ma za co. Miałam nadzieję, że choć jeden kotek znajdzie dom. Ale napisz kilka słów i może trochu więcej zdjęć podeślij to go ogłoszę.

Elu, kotek awaryjnie jest u państwa, których spotkałam na osiedlu. Właściwie to bardzo pomogła mi ich córeczka, która błagała, aby rodzice zgodzili się przetrzymać koteczka do poniedziałku. Kotek nie miałby szans. Po osiedlu chodzi lis, biegają psy..... Jutro kotek jedzie do gabinetu wet, będzie zbadany itd. wtedy będziemy mieć więcej info i zdjęć. Bardzo chętnie skorzystamy z Twojej pomocy! Dziękuję Eluk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Elu, kotek awaryjnie jest u państwa, których spotkałam na osiedlu. Właściwie to bardzo pomogła mi ich córeczka, która błagała, aby rodzice zgodzili się przetrzymać koteczka do poniedziałku. Kotek nie miałby szans. Po osiedlu chodzi lis, biegają psy..... Jutro kotek jedzie do gabinetu wet, będzie zbadany itd. wtedy będziemy mieć więcej info i zdjęć. Bardzo chętnie skorzystamy z Twojej pomocy! Dziękuję Eluk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Miał kociak szczęście, że na niego trafiłaś :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2017 o 17:10, elik napisał:

Nie ma za co. Miałam nadzieję, że choć jeden kotek znajdzie dom. Ale napisz kilka słów i może trochu więcej zdjęć podeślij to go ogłoszę.

Kocurek ma na imię Pucek (Tz zapytany w gabinecie o imię takie właśnie podał i nie będziemy już zmieniać, niech mój TZ się cieszy;)

Pucek ma ok. 3 mies.,  jest zdrowy (odrobaczony, wolny od FIV+FeLv),  pięknie korzysta z kuwety i nie da sobie kotu ani psu " w kaszę napluć";).

Właśnie wróciliśmy ze Zwierzyńca, gdzie zawoziliśmy malucha do naszego DT do p. Alicji.

Pucek dzisiaj

P1280463.JPG

P1280466.JPG

P1280472.JPG

P1280473.JPG

P1280474.JPG

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Kocurek ma na imię Pucek (Tz zapytany w gabinecie o imię takie właśnie podał i nie będziemy już zmieniać, niech mój TZ się cieszy;)

Pucek ma ok. 3 mies.,  jest zdrowy (odrobaczony, wolny od FIV+FeLv),  pięknie korzysta z kuwety i nie da sobie kotu ani psu " w kaszę napluć";).

Właśnie wróciliśmy ze Zwierzyńca, gdzie zawoziliśmy malucha do naszego DT do p. Alicji.

Pucek dzisiaj

P1280463.JPG

P1280466.JPG

P1280472.JPG

P1280473.JPG

P1280474.JPG

Czyli to jest ten Wasz tygrysek dol ogłoszenia. Sliczny. Już go dam na OLX i kilka innych portali ogłoszeniowych.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Nie ma problemu;)

1 godzinę temu, malagos napisał:

Dobrze, ze jest w Zwierzyńcu taka pani Alicja jako dt, pewnie ma dużo podopiecznych?

Taki dt to skarb, ale staramy się nie nadużywać dobroci p. Alicji tym bardziej, że ma niepełnosprawnego syna i swoje własne 2 zwierzaki .

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Oby to było nic poważnego.

 

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Też się martwię o maluszka....Taka chudzinka z niego....Trzymam kciuki za zdrówko!!!

Pucek dostał dzisiaj lek, zobaczymy co się zadzieje, mam nadzieję, ze będzie dobrze...

 maluch powinien zdecydowanie jeść i nabierać ciałka, bo bidulek z niego:(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Dzwonił jakiś chłopak, ale po informacji, ze obowiązuje procedura adopcyjna -  wycofał się.

 To było jedyne zapytanie...

Będą następne, bo kociak pięknisty :)

Tygrysek znajomej znalazł dom w cztery dni po ogłoszeniu i było jeszcze zapytanie o niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...