Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, Havanka napisał:

Tak, Szafirka wczoraj pisała, ze dziś ma badania.

Tak dzisiaj. Nie wytrzymałam i z godzinę temu zadzwoniłam, bo Teoś to bidulek i żywo interesuje mnie co z nim jest, czy coś mu dolega. Ale dowiedziałam się, że nie może rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Z badań krwi wynika, że Teo pracę narządów ma w normie. Wyszła tylko anemia, ale to spowodowane jest wiekiem i oczywiście niedożywieniem. W oczkach zaćma, w przyszłym tygodniu chcę pojechać do Zielonej Góry do okulisty. Wet powiedział, że przy zaćmie występuje nadmierne łzawienie. Uszka czyste, pazurki obcięte. W kupie nie widziałam tasiemca, tylko drobne robaki, ale mimo wszystko odrobaczę go za tydzień jeszcze raz i po jakimś czasie zrobimy badanie kału. Wet określił wiek na 13-15 lat. Ząbki są starte, ale psiak radzi sobie z suchą karmą. Teo pije wodę w normie, jak szykuje się mu jedzenie, to poszczekuje, jakby chciał powiedzieć "no dawaj szybciej". Waży 9 kg.

Link to comment
Share on other sites

Tak biorąc pod uwagę te wyniki, myślę czy Teoś jednak nie został porzucony, a przez swoją ślepotę zgubił się komuś?

Basiu czy mogłabyś spróbować dowiedzieć się w schronie gdzie Teo został złapany? Może dobrze byłoby zrobić kilka ogłoszeń na tamtym terenie o znalezieniu go. Może jednak ktoś go szuka.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Elu pewnie,że najlepsze było by gotowane ale nie wiem czy Hania na to przystanie.Suchą karmę w hoteliku mają dobrą i może więc tylko animonda? Taką zamawiamy dla naszych wychudzonych psiaków

A konkretnie jaką, bo są różne :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Bogusik napisał:

Ufff...To dobrze,że wyniki w normie.Porządne odrobaczenie i dobra karma a i anemia będzie znikać.Tylko jeszcze pozostaną oczka,które trzeba skonsultować u okulisty.

 

16 minut temu, ewu napisał:

Bardzo się cieszę z wyników Teo.

 

8 minut temu, elik napisał:

Niesamowite. Chyba wszystkie spodziewałyśmy się, że Teo ma wyniszczony organizm, a tu takie zaskoczenie :) Super!

Tylko te oczka martwią. Ciekawe co powie okulista.

Faktycznie nie jest żle,  ja też myślałam, ze będzie gorzej.

 Żeby jeszcze udało się te oczka zdiagnozować...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Chyba ta na górze puszki bo jest dla psów dorosłych ale faktycznie może dla pewności jutro napiszę albo Anula :)

https://www.ceneo.pl/16693221

 

1 minutę temu, Anula napisał:

Ja zamawiam w bitiba.Są dwa zestawy różne do wyboru,zamawiam pierwszy zestaw.24x800g.

https://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/mokra_karma_dla_psa/animonda_grancarno/animonda/377710

Bardzo serdecznie Wam dziękuję :)

Moje psiaki niezbyt chętnie jedzą animondę. Nie wiem z jakiego powodu, bo nawet jak dla mnie to ona ładnie pachnie :)

Na wszelki wypadek zapytam Hanię jak na animondę zapatruje się Teoś. Jeśli je chętnie to jutro zamówię, jeśli Hania nie będzie miała nic przeciwko temu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...