Jump to content
Dogomania

Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)


Tola

Recommended Posts

23 godziny temu, Poker napisał:

Havanko, zrób może bazarek imienny. Robisz to genialnie. Na pewno wezmę w nim udział.

Witaj Pker u suni, dziękuję:)

23 godziny temu, Anula napisał:

I ja zjawiam się u pięknej czarnulki,jest jak dla mnie śliczna.Myśmy miały pod opieką kilka czarnych psiaków i wszystkie znalazły domki,że nie powinno być problemu.Najważniejsze,że znalazła schronienie i opiekę,nie leży pod sklepem.

Też coś dołożę na utrzymanie suni jak będę robić przelew Bogusik.

Ciesze się, ze jesteś, pięknie dziękuje za pomoc

23 godziny temu, Jo37 napisał:

Muszę powiedzieć Grażka123, że ma imienniczkę.

Koniecznie:)

21 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Cześć sunieczko :) 

Witaj Dusia u suni:)

21 godzin temu, Figunia napisał:

Przykro patrzeć na taki smutek i zagubienie u mlodziutkiego psiaczka.

Oby szybko znalazła kochający dom!

Witaj u Grażki:)

21 godzin temu, Jaaga napisał:

Najwazniejsze, że juz zabezpieczona. Teraz tylko będzie lepiej. Dla mnie ładna, wyglada jak miniaturka mojego Ciapciaka. Plusem jest jej gładziutka sierść.  U mnie Ciapciak jest jedynym z nierasowych, który nie gubi stale podszerstka i nie zostawia siersci na wszystkim. Widze, że Grażka ma identyczną sierść. Choć rzeczywiście jest ona duzym minusem na chłody.

Cieszę się, ze jesteś:)

20 godzin temu, Radek napisał:

Zaglądam z zaproszenia. Na razie nie bardzo mogę pomóc, ale jeśli będą bazarki to poproszę o informację.

Dziękuje bardzo, zaglądanie tutaj to też pomoc, sunia nie jest sama a i mnie dodaje to sił

17 minut temu, terra napisał:

Jestem u Grażki, śliczna sunieczka,

ujmę ją w swoim bazarku

Witaj Tereska, bardzo dziękuję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jaaga napisał:

I jak sie sprawuje Grażka?

Bardzo dobrze, to mądra, ciepła sunieczka.

Dzisiaj była z Ewą i jej córka Weroniką u weta - ma ok. 12 - 14 miesięcy, waży 12,90 kg,  nie jest wychudzona.

Ma albo początek, albo koniec cieczki, bardzo chore jedno ucho - została odrobaczona, dostała leki na stan zapalny.

Bardzo bała się jazdy autem, ale z powrotem od weta już było wszystko dobrze.

Postanowiliśmy tutaj, że sunia na czas leczenia i sterylki zostanie w Zamościu; na razie jest ciepło, może uda się jej szybko znalezc dom.

Jeśli do pierwszych chłodów sunia nie znajdzie domu, wtedy zdecydujemy się na hotelik.

Wszystkie wpłacone na sunię pieniądze będą czekać na ewentualne pokrycie kosztów za hotelik.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, zostańcie z  Grażką:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tola napisał:

Bardzo dobrze, to mądra, ciepła sunieczka.

Dzisiaj była z Ewa i jej córka Weroniką u weta - ma ok. 12 - 14 miesięcy, waży 12,90, nie jest wychudzona.

Ma albo poczatek, albo koniec cieczki, bardzo chore jedno ucho - została odrobaczona, dostała leki na stan zapalny.

Bardzo bała się jazdy autem, ale z powrotem od weta już było wszystko dobrze.

Postanowiliśmy tutaj, że sunia na czas leczenia i sterylki zostanie w Zamościu; na razie jest ciepło, może uda się jej szybko znalezc dom.

Jeśli do pierwszych chłodów sunia nie znajdzie domu, wtedy zdecydujemy się na hotelik.

Wszystkie wpłacone na sunię pieniądze będą czekać na ewentualne pokrycie kosztów za hotelik.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, zostańcie z  Grażką:)

To młodziutka dziewczynka, śliczna jest. Na tych nowych zdjęciach widać jaka fajna. Mam nadzieję, ze szybko ktos ja pokocha. Pewnie bała się jechac, bo myślała, że jej juz nie chcecie.  

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jaaga napisał:

To młodziutka dziewczynka, śliczna jest. Na tych nowych zdjęciach widać jaka fajna. Mam nadzieję, ze szybko ktos ja pokocha. Pewnie bała się jechac, bo myślała, że jej juz nie chcecie.  

Sunia jest cudna, podbiła serca i Ewy i jej córki Weroniki; pomoc w wyprowadzaniu zaoferowała też pani, która zgłosiła suczkę:)

Nie damy jej już skrzywdzić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jeden powód, dla którego nie mogę teraz zdecydować się na hotel dla Grażki - z adopcji wraca Vanilka, obawiam się o brak funduszy image.gif.4b0f54175e5d7ae7664612acebe1b656.gif

Myślałam, że tak cudna, delikatna suczka już nigdy nie zazna bólu rozstania, czy ona da radę wyjśc z traumy po kolejnym porzuceniuimage.gif.59a8f252d12cd15541939e65a6051b35.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Fajna sunia. Kolejna czarnulka tak moja tymczaska Żabka.

Ja bym zrobiła USG za ok. 3 - 4 tygodnie. Wtedy okaże się czy jest ciąża.Jeżeli tak, to pilna będzie sterylka aborcyjna. Jeżeli nie ma ciąży , to lepiej odczekać przepisowy czas od końca cieczki.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Fajna sunia. Kolejna czarnulka tak moja tymczaska Żabka.

Ja bym zrobiła USG za ok. 3 - 4 tygodnie. Wtedy okaże się czy jest ciąża.Jeżeli tak, to pilna będzie sterylka aborcyjna. Jeżeli nie ma ciąży , to lepiej odczekać przepisowy czas od końca cieczki.

Tak tez powiedziała wetka - mamy przyjechać na USG za 2 tyg.

Link to comment
Share on other sites

Jak miałam Monę z podejrzeniem ciąży , to na klinice położniczej wetka powiedziała ,że trudno jest stwierdzić ciążę przed upływem 4 tygodni. Sunia mogła zajść w ciążę np tydzień temu ,a więc USG za 2 tygodnie będzie za wcześnie i może być konieczna powtórka .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2018 o 19:26, Poker napisał:

Havanko, zrób może bazarek imienny. Robisz to genialnie. Na pewno wezmę w nim udział.

Muszę zrezygnować z bazarkow imiennych, ponieważ moj komputer chodzi zbyt wolno i w decydujacych momentach nie sprawdza się. W dwoch ostatnich bazarkach były z tego powodu nieporozumiennia. Może ktos inny podejmie się. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Muszę zrezygnować z bazarkow imiennych, ponieważ moj komputer chodzi zbyt wolno i w decydujacych momentach nie sprawdza się. W dwoch ostatnich bazarkach były z tego powodu nieporozumiennia. Może ktos inny podejmie się. 

spoko mogę ja. tylko relacji może nie być bo się nie wyrobię :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...