Jump to content
Dogomania

Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)


Tola

Recommended Posts

 

42 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Na koncie Neski jet wpłata od kochanej Nesiowatej - 20 zl . Pięknie dziękujemy!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

Pięknie dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

17 minut temu, sonia71 napisał:

Anula -dziekuję za konto

poleciał przelew 50zł................ z bazarku 12zł. do potwierdzenia..........

 

.................reszta kwoty w bonusie  :)......................................

Również piękne podziękowania za pomoc zamojskiej sunikwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dzisiaj zbrakło mi lajków, ale jutro się poprawię;)

No i mam bardzo dobre informacje:)

Jest spore zaintereresowanie sunią co mnie bardzo cieszy, bo suczka w kojcu i własny dom bardzo potrzebny, ale wiekszość tych ofert nie spełnia naszego wymagania, aby suczka mieszkała w domu.

Wczoraj zadzwonił pan z Michałowa pod Warszawą, nowy dom z olbrzymia działką, jedno dziecko (5 lat), możliwość zabaw z psem siostry, która mieszka niedaleko, zgoda na wizytę, umowę. 

Ja  zaczęłam myśleć o zorganizowaniu wizyty, a pan zaczął dzwonić i wymagać -  a to szelki i smycz, a to posłanko, bo suni należy się wyprawka. Nie zadzwonił tez do Ewy, która najwięcej może powiedzieć o suni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

 

Ja  zaczęłam myśleć o zorganizowaniu wizyty, a pan zaczął dzwonić i wymagać -  a to szelki i smycz, a to posłanko, bo suni należy się wyprawka. Nie zadzwonił tez do Ewy, która najwięcej może powiedzieć o suni.

 

 

To tak jak kiedyś chyba pisała  Anulka : i jeszcze butelka najlepszego wina i kolacja w wyśmienitej restauracji.

Ludzie na głowę dostali i tyle!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem zadzwoniła dziewczyna z Wrocławia (znalazła ogłoszenie na Kraków); mieszkanie własnościowe ok.45 m, duży taras, pracuje w domu, to byłby pani pierwszy pies.

Zakochała się w suni i jest gotowa przyjechać na zapoznanie w niedzielę do Zamościa!!!

Oczywiście potem odbierze też sunię po sterylce i chciałaby jak najwcześniej - sama opłaci szczepienia.

 

Ponieważ wczoraj zrobiłam kolejne ogłoszenie  - już dla Neski - na Wrocław no i też są oferty - m.in.  para młodych ludzi, wybudowali dom 60 km od Wrocławia, tez zakochali się w Nesce.

Oferują dużo spacerów, wspólne wyjazdy w góry. Mogą osobę wizytującą zabrać do siebie z Wrocławia i potem odwiezc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Wczoraj wieczorem zadzwoniła dziewczyna z Wrocławia (znalazła ogłoszenie na Kraków); mieszkanie własnościowe ok.45 m, duży taras, pracuje w domu, to byłby pani pierwszy pies.

Zakochała się w suni i jest gotowa przyjechać na zapoznanie w niedzielę do Zamościa!!!

Oczywiście potem odbierze też sunię po sterylce z Zamościa.

 

Ponieważ wczoraj zrobiłam kolejne ogłoszenie  - już dla Neski - na Wrocław no i też są oferty - m.in.  para młodych ludzi, wybudowali dom 60 km od Wrocławia, tez zakochali się w Nesce.

Oferują dużo spacerów, wspólne wyjazdy w góry. Mogą osobę wizytującą zabrać do siebie z Wrocławia i potem odwiezc.

 

 

Te już brzmią ciekawiej.

Może tutaj coś się uda z domkiem dla czarnulki zdziałać :)

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-b napisał:

To tak jak kiedyś chyba pisała  Anulka : i jeszcze butelka najlepszego wina i kolacja w wyśmienitej restauracji.

Ludzie na głowę dostali i tyle!

 

7 minut temu, Patmol napisał:

to jakiś nieciekawy ten pan

Z panem dałam sobie spokój, ale on na pewno będzie szukał kolejnego psa:(

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Może moja córunia zostanie wrocławianką. Jak by co , to się wpraszam na wizytę PA we Wrocławiu. Jakby został domek do zagospodarowania, to pamiętajcie o mojej Żabci, która jest już gotowa do adopcji. Też czarnulka.

Dzięki Poker - ja dlatego zrobiłam ogłoszenia i na Wrocław -  może uda się znalezc dom blisko  chrzestnej mamusi;)

O Żabce będziemy oczywiście pamiętać:)

Na razie czekamy na rozwój wydarzeń -  jeśli wszystko będzie dobrze i pierwszy dom podtrzyma swoje deklaracje, to poproszę Cię o wizytę we Wrocławiu, to ul Blacharska:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...