Jump to content
Dogomania

Alga po pobycie w Radysach już od 02.06.18 bezpieczna- w Hoteliku u szafirki.07.07.w DS we Wrocławiu.


Recommended Posts

45 minut temu, Anula napisał:

Jutro trzymam mocno kciuki za Algusię i będę myślami.Aby zabieg przebieg pomyślnie bez komplikacji.Jest gorąco,nie za bardzo dobry czas na zabiegi no ale trudno.

Ja też trzymam kciuki za ślicznotkę. Jutro sterylkę ma też Roxi z Radys.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2018 o 15:32, Bogusik napisał:

W SPA nie ma wolnych terminów i Alga jest zapisana na 29.06 na kąpiel i wyczesanie/obcięcie dredów.Sterylizacja jest w czwartek 21.06 o godz. 11 więc Hania sama wykąpie Algę przed zabiegiem.

Po 10 dniach ściąga się szwy jeżeli są nie rozpuszczalne.A więc kąpiel odpada.Trzeba pamiętać aby rana się dobrze zagoiła.Jedynie jeżeli już wizyta musi być w SPA na tego 29.06 to wycięcie dredów i wyczesanie,chociaż tego też nie widzę aby Algę męczyć świeżo po sterylizacji.

Może uda się przełożyć wizytę w SPA na późniejszy termin?

Link to comment
Share on other sites

Alga dobrze zniosła zabieg. Głównie leży i odpoczywa. Bardzo nie pasuje jej kołnierz, zobaczymy co będzie jutro, jeśli nie będzie go akceptować, to będę musiała kupić ubranko.

Szwy są rozpuszczalne, nasz wet szyje bardzo ładnie, tak, że wszystko jest bardzo spójne i ładnie, szybko się goi. W czwartek zdecydujemy, jestem dobrej myśli, ponieważ to będzie ósmy dzień. Na wszelki wypadek zarezerwuję jednak termin po weekendzie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Alga dobrze zniosła zabieg. Głównie leży i odpoczywa. Bardzo nie pasuje jej kołnierz, zobaczymy co będzie jutro, jeśli nie będzie go akceptować, to będę musiała kupić ubranko.

Szwy są rozpuszczalne, nasz wet szyje bardzo ładnie, tak, że wszystko jest bardzo spójne i ładnie, szybko się goi. W czwartek zdecydujemy, jestem dobrej myśli, ponieważ to będzie ósmy dzień. Na wszelki wypadek zarezerwuję jednak termin po weekendzie.

Dzięki Haniu za wiadomość.Kołnierz jest dyskomfortem dla każdego psa.Szkoda,że wet nie zaproponował od razu ubranka.

Haniu kup ubranko,niech Alga jak najmniej znosi trudy zabiegu.

A ze SPA to oczywiście zobaczysz jak goi się rana.W SPA kąpią szamponem z detergentami na rozczesywanie itd. dlatego boję się aby nie było jakiś komplikacji.

Link to comment
Share on other sites

Alga ma się dobrze, załatwia się, w nocy i dzisiaj  lepiej z kołnierzem. Wet nie proponował ubranka, ponieważ to nie pierwsza sterylizacja u nas (tylko z Zamościa przyjeżdżają sterylizowane pieski i czasami z Radys). Kołnierza nie kupowałam, gdyż mamy po innych pieskach niezniszczone. Obecnie jest jeszcze spokojniejsza, niż była przed zabiegiem, pewnie zaskoczona sytuacją. Obserwujemy ją cały czas. Zapłaciłam 200 zł. Jutro napiszę i załączę odebraną fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Haniu za informacje.Fajnie,że Alga czuje się dobrze,aby jak najszybciej te trudne dni minęły.Jutro zabieram się za ogłaszanie Algi.

Haniu u Ciebie mamy - wklejam z postu rozliczeniowego.Odjęłam 200,00zł:

U Hani pozostaje kwota do rozliczenia po Alis i Sali:

http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wraca-z-adopcji-po-półtora-roku-destino-w-swoim-cudownym-domku/

http://www.dogomania.com/forum/topic/345572-sali-czarnulka-chcemy-suni-pomócczy-się-uda/

191,69zł (Alis) + 292,49zł (Sali) = 484,18zł - 15.06.18

484,18zł - 200,00zł (sterylizacja-21.06.18) = 284,18zł - 23.06.18

 

Link to comment
Share on other sites

Nie sprawdzaliśmy czipu, ale jesteśmy umówieni na sprawdzenie rany w przyszłym tygodniu i wtedy, jeśli będzie trzeba zaczipujemy.

Alga dobrze sobie radzi, nie trzeba było kupować ubranka. Rana jest już w zasadzie zagojona, nie swędzi, myślę, że spa w piątek jest realne.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie pani w imieniu chętnej na adopcję psa 5 -8 lat. Cechy zewnętrzne obojętne, byle łagodny szczególnie do kotów i bez ciężkiego lęku separacyjnego. Chętna ma  60 lat.Straciła niedawno psa po 18 latach. Mieszka w Słubicach. podałam namiary na Szafirkę. Może Alga by pasowała? Ciekawe czy pani albo jej syn sieęodezwą.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Nie sprawdzaliśmy czipu, ale jesteśmy umówieni na sprawdzenie rany w przyszłym tygodniu i wtedy, jeśli będzie trzeba zaczipujemy.

Alga dobrze sobie radzi, nie trzeba było kupować ubranka. Rana jest już w zasadzie zagojona, nie swędzi, myślę, że spa w piątek jest realne.

Ok Haniu, to na kontroli sprawdźcie czy ma czip a jak nie to zaczipujcie Algunię.Fajnie,że sobie poradziła z nie komfortowym abażurem...:)

16 minut temu, Poker napisał:

Dzwoniła do mnie pani w imieniu chętnej na adopcję psa 5 -8 lat. Cechy zewnętrzne obojętne, byle łagodny szczególnie do kotów i bez ciężkiego lęku separacyjnego. Chętna ma  60 lat.Straciła niedawno psa po 18 latach. Mieszka w Słubicach. podałam namiary na Szafirkę. Może Alga by pasowała? Ciekawe czy pani albo jej syn sieęodezwą.

Dziękujemy poker,że pomyślałaś o Aldze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...