Jump to content
Dogomania

Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę


auraa

Recommended Posts

Dnia 4.12.2017 o 23:12, auraa napisał:

 

a2923f457b80babbmed.jpg

58243e51bbf5afa9med.jpg

 

Pozwoliłam sobie trochę podmienić, może ktoś wykorzysta do ogłoszeń..


W cytacie: oryginały.
Poniżej to, co próbowałam zrobić...

 

Tutaj obcięłam to, co zbyteczne, czyli... ścianę.

amor5.jpg.a1134a29b3c76a1825edd070b8b1d9bd.jpgamor5b.jpg.804b70d0da669a01bd0f78eb5b5fbe27.jpg

 

Pies na powyższym wyszedł niebieski... niestety nie umiem uratować zdjęcia bardziej... więc skupiłam się na psie, a nie na trawie... ten drugi, którego pokazuję jest chyba najlepszy.
amor8a.jpg.508539c25ef246a0223bfeef09d3f44e.jpg amor8b.jpg.2dcd6fa2c7ca6b24e9e4668c764204fb.jpg5a7094e8b992f_amor8c.jpg.69fad43723db329a6a7f07dc687a0f31.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Niestety na ogród dalej nie dało się iść, bo wszędzie lód. Ponieważ padał deszcz i było ciemno i pochmurno, zdjęcia są takie nieciekawe. Oczywiście pomijając fakt, że nie potrafię robić dobrych zdjęć. Wydaje mi się, że najlepiej zawieżć  Amorka do fotografa  i  zrobić mu ładne pozowane zdjęcia. 

Szkoda, że Pani Renata nie wpuściła Was do domu. Szkoda pieniędzy na fotografa, jak można w dwie osoby zrobić ładne zdjecia - jedna zajmuje psa poza kadrem, druga robi zdjęcia. Tylko trzeba posprzątać miejsce na zdjęcie (najlepiej żeby było ładne jednolite tło albo chociaż PORZĄDEK, brak rozproszeń) i to wszystko.

Poza tym nie jest powiedziane, że Amorek będzie grzecznie pozował obcemu człowiekowi, w obcym miejscu... 
Pani Renata nie ma możliwości zrobienia zdjęć Amorowi i Grzesiowi?
To bardzo ważne... bez dobrych zdjęć nie będzie chętnych... a pani Renacie byłoby najłatwiej zrobić zdjęcia choćby ze względu na to, że psy ją znają... więc łatwiej o współpracę... i łatwiej też wychwycić momenty, na których psiaki wyjdą korzystnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, auraa napisał:

Dziękuję za pomoc

To chyba drugi pies, którego trudno jest dobrze sfotografować. Amor ma dużo zalet ale ludzie to jednak w większości wzrokowcy. Wstawię ogloszenia na nowo z tymi zdjęciami. ...

jest w czym wybrac na teraz, nie ma co czekać tylko robimy ogłoszenia. Na jakie miasto robisz olx i gumtree?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...