Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Dzisiaj tj. 5.04. na koncie Neluni pojawiły się poniższe wpłaty:

 .    .     . .10,00 zł  -  Agnieszka103  IV  -  5.04.

. .    .    . .40,00 zł  -  teresaa118   IV  -  5.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.2c90ac74a5863e79adfb6bf39162fa3c.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Zlapalam internet, to i zagladam do Neli. 

W zeszly czwartek mialam telefon o Nele. Pani byla zywo zainteresowana, tyle, ze na koncu zapytala o wage. Okazalo sie, ze szuka suczki do 8 kg. 

Nela na okolo 15 kg. 

I jak dotad nie ma domu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2018 o 22:29, Onaa napisał:

Starszym pieskom nie jest łatwo znaleźć domek, ale nie wolno tracić nadziei. Gdzieś musi być nelkowy domek.

oj, nie jest łatwo znaleźć domek, ale za to, jak już się znajdują czasem te domki - to u cudownych ludzi.

I tego Neluni życzmy!

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jednak są telefony to znaczy, że Nelcia się podoba :) Gorzej jak odpowiada z ogłoszeń głucha cisza. Wtedy się myśli, co nie tak... i to nie z ludźmi, ale z ogłoszeniem, psiakiem... a tutaj wiemy chociaż, że Nelka sie podoba, tylko ludzie dzwonią niewłaściwi ;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli jednak są telefony to znaczy, że Nelcia się podoba :) Gorzej jak odpowiada z ogłoszeń głucha cisza. Wtedy się myśli, co nie tak... i to nie z ludźmi, ale z ogłoszeniem, psiakiem... a tutaj wiemy chociaż, że Nelka sie podoba, tylko ludzie dzwonią niewłaściwi ;)

Tak, pewnie masz racje. My wiemy jakie sa nasze psiaki, te ktore upychamy w dt czy hotelach. Znamy ich zachowanie z opowiesci opiekunkow. Niestety ludzie z ogloszen ich nie widza. Widza tylko zdjecie i krotki opis. I to jest loteria, bo albo opis przemowi albo widok psiaka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2018 o 17:04, mari23 napisał:

oj, nie jest łatwo znaleźć domek, ale za to, jak już się znajdują czasem te domki - to u cudownych ludzi.

I tego Neluni życzmy!

Nie jest latwo, ale jakos mamy szczescie do domkow czy tez ludzi, do ktorych trafiaja "nasze" psiaki.  Tak mi sie przynajmniej wydaje. 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Wczoraj tj. 10.04. na koncie Neluni pojawiła się kwota 30,00 zł od wiolhelm170 - deklaracja za IV.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1901257738_kwiatki6.gif.35467fde471a369918352265ff496e01.gif

 

Eliczku, to ile wplynelo na konto ?

Pytam, bo chyba nie rozumiem....

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, MALWA napisał:

Eliczku, to ile wplynelo na konto ?

Pytam, bo chyba nie rozumiem....

Sorki, ale ja nie bardzo rozumiem czego nie rozumiesz :)  Napisałam, że wpłynęło 30,00 zł od wiolhelm170. Może czcionka jest dla Ciebie nieczytelna. To się zdarza. Jeśli tak, to nie będę stosowała tej czcionki.

Agnieszko, jutro wybywam na tydzień i prawdopodobnie nie będę miała dostępu do netu. Jeśli chcesz, mogę przelać na Twoje konto jakąś kwotę, żeby nie było zwłoki w płatnościach. 

Jeśli tak chcesz, to proszę powiedz jaką kwotę przelać i podaj mi nr konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2018 o 09:24, elik napisał:

Sorki, ale ja nie bardzo rozumiem czego nie rozumiesz :)  Napisałam, że wpłynęło 30,00 zł od wiolhelm170. Może czcionka jest dla Ciebie nieczytelna. To się zdarza. Jeśli tak, to nie będę stosowała tej czcionki.

Agnieszko, jutro wybywam na tydzień i prawdopodobnie nie będę miała dostępu do netu. Jeśli chcesz, mogę przelać na Twoje konto jakąś kwotę, żeby nie było zwłoki w płatnościach. 

Jeśli tak chcesz, to proszę powiedz jaką kwotę przelać i podaj mi nr konta na PW.

Ale sie usmialam, po tym jak sobie wyjasnilysmy sprawe wplaty wiolhelm. 

Gapa jestem i tyle. Uznalam, ze po nicku wiolhelm widze kwote. Tymczasem wiolhelm w swoim nicku ma jeszcze trzy cyfry 170. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...