Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

1 godzinę temu, IlonaS napisał:

Dzięki. Chciałabym, aby była już wiosna prawdziwa, minął ten trudny czas, aby wszystko odmieniło się na dobre.

Do Dragusia zaglądam, bo jakoś taką słabość mam do niego.

 

Juz niedlugo, zbliza sie wielkimi krokami bedzie dobrze :)

Do Drgusia tez mam slabosc i bardzo sie ciesze, ze w koncu jest szczesliwy

,,Dragon razem z całą ferajną wyjechał dziś na święta na wieś ,,

29542509_1597904613591970_4430280404388794664_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Cudny szczęśliwy Draguś, piękne zdjęcia i pięknie czyta się wątek :):):)

Wyobrazam sobie jak bardzo Cie cieszy ten widok szczesliwego Dragona. Wiem, ze odbieralas jego z tego obsranego, chlewnego kojca i widzialas w jakim byl stanie, ja to widzialam tylko na zdjeciach. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Margo3011 napisał:

Wyobrazam sobie jak bardzo Cie cieszy ten widok szczesliwego Dragona. Wiem, ze odbieralas jego z tego obsranego, chlewnego kojca i widzialas w jakim byl stanie, ja to widzialam tylko na zdjeciach. 

Tak i powiem, że  nie wyobrażałam sobie, że spotka go takie szczęście,  że będzie biegał, przecież on prawie nie mógł chodzić. Dlatego bardzo doceniam tę wielką pracę jaką włożyłyście w ratowanie Dradusia. Co więcej jego historia  wpływa na mnie mobilizująco, bo jak on miał takie szczęście trafić na cudownych opiekunów to może i te bidy co mam pod opieką też trafią i też takie szczęśliwe będą hasać po polach:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Tak i powiem, że  nie wyobrażałam sobie, że spotka go takie szczęście,  że będzie biegał, przecież on prawie nie mógł chodzić. Dlatego bardzo doceniam tę wielką pracę jaką włożyłyście w ratowanie Dradusia. Co więcej jego historia  wpływa na mnie mobilizująco, bo jak on miał takie szczęście trafić na cudownych opiekunów to może i te bidy co mam pod opieką też trafią i też takie szczęśliwe będą hasać po polach:)

 

 

To ze Dragus jest taki szczesliwy to zasluga Marzkagdy, to ona przejela opieke nad nim i znalazla wspanialych Ludzi, ktorzy dbaja o niego i kochaja. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uchole wygladaja coraz lepiej, lapinka sie goi . Brakuje jeszcze okolo 500 zl na pokrycie kolejnej przedplaty na leczenie Dragona. Zgodnie z tym co Marzkagdy sie zobowiazala trzeba to pokryc. 

Ponizej zdjecia uszka i lapki i szczesliwego Dragusia gdy jest miziany po brzuszku :)

 

29513243_1599539513428480_7898471419362628644_n.jpg

29570684_1599538843428547_7248822348122971146_n.jpg

29541107_1599153643467067_5764570407329989134_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Urlop wspaniały, szkoda tylko, że abażur wciąż mu część pięknych widoków zasłania :) 

Ale mówiąc serio, to pewnie jest jeden z najszczęśliwszych piesów na świecie :)

 

50 minut temu, IlonaS napisał:

Draguś nadrabia stracony czas, bardzo się  cieszę, że odżył i jest taki szczęśliwy.

Zgadza sie Dragus nadrabia stracony czas, szczesliwy, piekny, wyczesany. Abazur-sila wyzsza, niedlugo zdejma 

4 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Serdeczne Pozdrowienia dla Dragusia

kurczaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0

 

50 zł poleciało,taki podarunek swiąteczny:)

 Bardzo dziekuje w imieniu Dragusia za podarunek i pozdrowienia :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...