Jump to content
Dogomania

AnaGD

Members
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

About AnaGD

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sonia przyjeżdża za tydzień:) już wszystko dogadane ze schroniskiem i wolontariuszką, która ją dowiezie bliżej mnie :)
 2. Przelew dotarł! Baaardzo dziękuje 3) Przerzucam od razu do Zdrowej Łapy na rehabilitacje :)
 3. Nim zabrałam Lunę do siebie, trafiłam na ogłoszenie Sonii, która kibluje w schronisku w Kaliszu. (Zdjęcie dołączy Margo bo u mnie ta funkcja niezmiennie odmawia posłuszeństwa). Starsza sunia po dwóch wylewach, której już wiele czasu nie zostało, a szanse na adopcje żadne. Miała być zabrana w miniony wtorek przez rodzine człowieka, który ją oddał na stare lata... ale kobieta nie przyjechała :( A ja wzięłam już Lune na DT. Im szybciej Lunie znajdziemy nowy dom tym prędzej będę mogła zabrać Sonie z Kalisza i uratować kolejnemu psiakowi ostatnie lata bądź już tylko miesiące życia by ten czas żyła w swoim domu, a nie odeszła samotnie w schronisku :( Bardzo Was proszę o pomoc w udostępnianiu!
 4. Kiedy odchodzi pies, któremu pomagałeś zostaje po nim pustka, niespożytkowana dalej energia i uwaga jaką dla tej istoty poświęcałeś. Tak było z Herą, pustka musiała zostać wypełniona. I nie ma w życiu przypadkow... Wiele czasu nie minęło jak w ostatni poniedziałek będąc na interwencji OTOZ z trzema innymi inspektorami, zabraliśmy z gminnego punktu przechowań 3 psy, w tym Lunę w typie ON. Trafiła ona do mnie na DT z beznadziejnych warunków w jakich wegetowała ostatnich kilka lat, teraz szukamy dla niej domu gdzie będzie członkiem rodziny, a nie ozdobą w ogrodzie czy alarmem na łańcuchu. Poznajcie Lunę i pomóżcie proszę znaleźć dla niej JEJ CZŁOWIEKA! Zrobiłam dla niej wydarzenie, które ma pomóc poznać ją przyszłemu opiekunowi! https://www.facebook.com/events/702859186831875/?ti=icl Bardzo proszę o zapraszanie znajomych na wydarzenie i udostępnianie ogłoszenia suni. https://www.facebook.com/132285966959527/posts/1209311435923636?s=100010400913991&sfns=mo
 5. Tak, udało się na szczęście to ogarnąć.
 6. Jak się ma stadko starszych to trzeba się z tym niestety liczyć :( Wiedziałam na co się pisze przygarniając geriatrię po przejściach. Mimo to nie oddałabym tych dni z nimi za nic, bo uwaga im jest więcej warta niż nieraz ta dla ludzi ;) Starszym psom się po prostu to należy... choć ubolewam, że ludzie tak rzadko się decydują na przygarnianie takich psiaków :(
 7. Również się podpisuje pod tym poleceniem! Dziewczyna ma serce do psów i od wielu lat je ratuje. W końcu znalazła miejsce gdzie psy mają raj na na ziemi w oczekiwaniu na nowe domy. To z jej rąk trafił do nas Dragon, Eli Rządża [*] i z polecenia Lucjan i Rubel [*].
 8. Z tego co ustalalam z wet to z krwi wraz z wątroba miało być sprawdzane
 9. Baaardzo dziękuje za pieniądze i inicjatywę! :) :) z obu będzie na kolejne moczenie zadka w bieżni i mordowanie pluszaków ;)
 10. A to na pewno nie koniec bo jeszcze brakuje środków na ostatnich 29 żeby kuracja trwała miesiąc :(
 11. Dzięki wielkie Wam dziewczyny! :)))))
 12. Aż wierzyc się nie chce, ze w końcu jakaś zabawka nie poddała się tyle czasu Luckowi :D i nie zanosi się by zakończyła szybko swój żywot ;)
×