Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

Wracając do bohaterki wątku, to zdjęłam ogłoszenie Czarusi z Ciechanowa, bo tam pomimo 108 odkryć, nie było ani jednego pobrania telefonu. No, to przeniosłam ją na Mławę i zobaczymy, co z tego wyniknie. I usunęłam zdjęcie z żółtą wstążką i objaśnienia w tekście, co ta żółta wstążka znaczy. No i u mnie w ogłoszeniu, Czara nazywa się Lara

Ogłoszenie Słodkiego Tinka, zdjęłam z Krasnosielca(tez szału nie było :( ) i przeniosłam na Warszawę na Bielany. Wyróżniłam na 7 dni. I czekamy

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, konfirm31 napisał:

Wracając do bohaterki wątku, to zdjęłam ogłoszenie Czarusi z Ciechanowa, bo tam pomimo 108 odkryć, nie było ani jednego pobrania telefonu. No, to przeniosłam ją na Mławę i zobaczymy, co z tego wyniknie. I usunęłam zdjęcie z żółtą wstążką i objaśnienia w tekście, co ta żółta wstążka znaczy. No i u mnie w ogłoszeniu, Czara nazywa się Lara

Ogłoszenie Słodkiego Tinka, zdjęłam z Krasnosielca(tez szału nie było :( ) i przeniosłam na Warszawę na Bielany. Wyróżniłam na 7 dni. I czekamy

 

Dziękuję po stokroć!

Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2018 o 08:27, malagos napisał:

Wczoraj po południu pożegnaliśmy Borysa [*]

 

Małgosiu, przykro mi z powodu odejścia Borysa. Jednak patrząc na to jego kocie życie, to kawał czasu był z Wami; miał dom, pełną miskę i Waszą miłość. Nie każdy ma tyle szczęścia.

Borysku odszedłeś, ale w pamięci swojej rodziny, zawsze będziesz żył ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, malagos napisał:

Nie wiem, śmiać się czy płakać...

pani napisała właśnie SMS, że jednak nie przyjedzie do nas, bo mąż się nie zgadza na psa........

Wcześniej pisała kilka SMS, dzwoniła dwa razy, brzmiało nieźle :(

nie wiem co ludzie mają w głowach....serio....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2018 o 17:38, Havanka napisał:

Ja ogłaszam Czarusie na Warszawę. Ma 24 obserwatorów i 12 odkryć telefonów. Jutro znowu ją wyróżnię na miesiąc.

Dziękuję Havaniu, za pomoc! Jaki koszt tych wyróżnień? Podaj proszę, to wpłacę. Ja dziś podniosłam swoje ogłoszenie na OLX.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, malagos napisał:

Dziękuję Havaniu, za pomoc! Jaki koszt tych wyróżnień? Podaj proszę, to wpłacę. Ja dziś podniosłam swoje ogłoszenie na OLX.

Małgosiu, zafundowałam jej tygodniowe wyróżnienie, ale ze zmienionym tekstem. Usunęłam wszelkie informacje o jej ciężkim dzieciństwie. Może ludzie boją się, ze ma jakieś złe nawyki po tych przeżyciach?

Wyróżnienie nie jest jeszcze aktywne. https://www.olx.pl/oferta/czarusia-mloda-psia-dama-czeka-na-swoja-pania-CID103-IDqCeNH.html

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Chyba Krysia ma rację, Czarka to bardzo specyficzny pies, i tak można napisać, dobrze?

Poprawiłam. Rzućcie dziewczyny okiem, czy mogę tak zostawić:

Czarusia jest roczną, niewielką i śliczną suczką ( 12 kg ). Z niesfornego szczeniaka, wyrosła przeurocza, psia dama, która czasem jeszcze pozwala sobie na szczenięce figle. W domu jednak nic nie niszczy i nie brudzi. Obecnie przebywa w Makowie i poznaje życie w mieście: spacery na smyczy, ruch uliczny, itp. Jest urocza, zgrabna, o lekkiej budowie charcika, bardzo pogodna, wesoła, przyjacielska i posłuszna. Niezwykle pojętna i przy pomocy przysmaczków, szybko się uczy. Uwielbia zabawy z psami a koty ignoruje zupełnie. Czarusia wymaga jednak cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna, bowiem odczuwa lęk przed nieznanymi ludźmi. Potrzebuje czasu, by się oswoić.
Sunia jest po sterylizacji. Szukamy dla niej domu z doświadczoną, spokojną osobą, która będzie miała dla niej czas na zabawę i dalszą naukę.
Mieszkamy koło Makowa Maz. Zadzwoń, jeżeli chcesz poznać tą wyjątkową suczkę: 692 - pokaż numer telefonu - .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...