Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

Rzadko tu bywam.Mam namiary, od Murki, bo Kuruś umarł i zapytałam ją, czy ma jakąś bidę, staruszkę, albo dziadka, co potrzebuje kasy.Nie zrobię stałej deklaracji.Wpłacałam Bjucie chyba, albo Murce,bo miałam deklarację, ale potem nie dałam rady i wpłacałam od jakiegoś czasu Murce tylko i spłaciłam z naddatkiem też chyba.Moja sytuacja finansowa się poprawiła.Dalej to mogę robić, z adnotacją, że dla Julci?Dam radę po 50 zł, czasem 40, czy 30 tylko.Też mam stare i chore.Mój Edi ma ponad 21 latek, a bezzębny kot, po nowotworze usuniętym(460 zł)...kto to wie?Inne też nie mają metryki i ok.Chcę wpłacać comiesięcznie Murce.Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że Murka jest bardzo uczciwą osobą i bardzo sobie cenię tę znajomość, choć jej nigdy nie widziałam na oczy, ani Ona mnie.Czasem się słyszymy i ok.Pozdrawiam Julcię i Murkę.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Syla napisał:

Rzadko tu bywam.Mam namiary, od Murki, bo Kuruś umarł i zapytałam ją, czy ma jakąś bidę, staruszkę, albo dziadka, co potrzebuje kasy.Nie zrobię stałej deklaracji.Wpłacałam Bjucie chyba, albo Murce,bo miałam deklarację, ale potem nie dałam rady i wpłacałam od jakiegoś czasu Murce tylko i spłaciłam z naddatkiem też chyba.Moja sytuacja finansowa się poprawiła.Dalej to mogę robić, z adnotacją, że dla Julci?Dam radę po 50 zł, czasem 40, czy 30 tylko.Też mam stare i chore.Mój Edi ma ponad 21 latek, a bezzębny kot, po nowotworze usuniętym(460 zł)...kto to wie?Inne też nie mają metryki i ok.Chcę wpłacać comiesięcznie Murce.Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że Murka jest bardzo uczciwą osobą i bardzo sobie cenię tę znajomość, choć jej nigdy nie widziałam na oczy, ani Ona mnie.Czasem się słyszymy i ok.Pozdrawiam Julcię i Murkę.

Jestem jedną z deklarowiczek i bardzo Ci dziękuję w imieniu Julci i własnym. Co do Murki, to mam podobnie, jak Ty :). 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Jestem jedną z deklarowiczek i bardzo Ci dziękuję w imieniu Julci i własnym. Co do Murki, to mam podobnie, jak Ty :). 

Głęboko gdzieś mam wszelkie podziękowania, nie jestem typem pokornym...tyle, ale bardzo miło mi Ciebie poznać, bo smyczysz za sobą bagaż bid.Nie mam czasu tam wchodzić, ale jesteś miłośniczką owczarków.Jakby coś, daj znać,że potrzeba kasy.Zawsze coś znajdę, na już, nie będzie to dużo, ale zawsze.Twoje ogony ogarnę, ale ne dzisiaj i nie wiem kiedy, bo wolę te malizny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja z tych uprzejmych, chociaż niekoniecznie pokormych ;). I też się cieszę, że Cię poznałam :). Psy, a szczególnie ONki,  zawsze były, są i będą moją miłością, więc każdy, kto im pomaga w jakikolwiek sposób, budzi moją sympatię i wdzięczność :). Podoba mi się określenie "smyczyć bagaż bid". Muszę je zapamiętać :). 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Syla napisał:

Rzadko tu bywam.Mam namiary, od Murki, bo Kuruś umarł i zapytałam ją, czy ma jakąś bidę, staruszkę, albo dziadka, co potrzebuje kasy.Nie zrobię stałej deklaracji.Wpłacałam Bjucie chyba, albo Murce,bo miałam deklarację, ale potem nie dałam rady i wpłacałam od jakiegoś czasu Murce tylko i spłaciłam z naddatkiem też chyba.Moja sytuacja finansowa się poprawiła.Dalej to mogę robić, z adnotacją, że dla Julci?Dam radę po 50 zł, czasem 40, czy 30 tylko.Też mam stare i chore.Mój Edi ma ponad 21 latek, a bezzębny kot, po nowotworze usuniętym(460 zł)...kto to wie?Inne też nie mają metryki i ok.Chcę wpłacać comiesięcznie Murce.Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że Murka jest bardzo uczciwą osobą i bardzo sobie cenię tę znajomość, choć jej nigdy nie widziałam na oczy, ani Ona mnie.Czasem się słyszymy i ok.Pozdrawiam Julcię i Murkę.

Witaj Syla u Julci :). Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Witaj Syla u Julci :). Dziękuję :)

Nie trzeba dziękować.Jestem stara baba od Kurusia. On był stary,Jestem stara.Damy radę.Też mam stare zwierzęta.Murce wyślę co miesiąc.Raz mniej, raz więcej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...