Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

43 minuty temu, Murka napisał:

Strasznie się cieszę:) oby nic się nie wydarzyło przez te 3 tygodnie... 

Przez telefon Pani wydawała się zdecydowana na adopcję (o Maxiu rozmawiałyśmy wprawdzie, ale...), i mówiła o dwóch tygodniach urlopu, więc może nie rozmyśli się

Link to comment
Share on other sites

Julcia od jakiegoś czasu potrzepywała tym klapniętym uszkiem i jak tam zajrzałam to niefajnie pachniało. Korzystając z tego, że dziś był u nas wet poprosiłam go, aby zbadał uszy suni. W tym klapniętym - tak jak przypuszczałam - jest lekki stan zapalny, sunię to ucho boli i wet zalecił zakrapianie Surolanem. Surolan akurat mam całe opakowanie, także nie trzeba kupować. Wet zalecił zakrapianie przez ok. 2 tygodnie, czyli akurat do czasu wyjadu do DSu. Drugie uszko, to stojące, jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2018 o 17:02, Murka napisał:

Julcia od jakiegoś czasu potrzepywała tym klapniętym uszkiem i jak tam zajrzałam to niefajnie pachniało. Korzystając z tego, że dziś był u nas wet poprosiłam go, aby zbadał uszy suni. W tym klapniętym - tak jak przypuszczałam - jest lekki stan zapalny, sunię to ucho boli i wet zalecił zakrapianie Surolanem. Surolan akurat mam całe opakowanie, także nie trzeba kupować. Wet zalecił zakrapianie przez ok. 2 tygodnie, czyli akurat do czasu wyjadu do DSu. Drugie uszko, to stojące, jest ok:)

Dziękuję Kasiu za czujność . Mam nadzieję ,że Pani nie zmieni zdania i Julcia już niedługo przeprowadzi się do swojego domu.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek dzwoniła Pani Małgosia. Ma już grafik na luty więc może się umawiać na transport Julci. Wraca do domu 29-go. W piątek ma trochę wolniejszy dzień i chętnie porozmawiała by na ten temat. 

Kasiu dałabyś radę zadzwonić do Pani Małgosi w piątek i ustalić szczegóły ? 

Tolu przygotujesz umowę ?  

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Bardzo się cieszę, że p.Małgosia się odezwała. Oczywiście zadzwonię w piątek. Umowę też przygotuję (mam fundacyjne).

Dziękuję . Pani Małgosia proponowała ,że to ona zadzwoni Kasiu do Ciebie ale nie byłam pewna czy będziesz uchwytna w danym momencie więc powiedziałam ,że poproszę Ciebie o telefon do niej. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2018 o 08:27, mdk8 napisał:

Dziękuję . Pani Małgosia proponowała ,że to ona zadzwoni Kasiu do Ciebie ale nie byłam pewna czy będziesz uchwytna w danym momencie więc powiedziałam ,że poproszę Ciebie o telefon do niej. 

Trzymam mocno kciuki, to juz niedługo ten wielki dzień Juleczki:)

Link to comment
Share on other sites

W piątek rozmawiałyśmy i wstępnie umówiłyśmy się na czwartek, żeby mieć czas na reparację psiowozu (myśleliśmy, że coś z akumulatorem, ale to chyba elektryka). Mam nadzieję, że do czwartku samochód będzie gotowy. Jeszcze jedna mała suczka od nas załapie się na transport, znalazła dom w Rudzie Śląskiej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...