Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

52 minuty temu, kiyoshi napisał:

Anetko, a czy Jadwinia tez dostała Foresto?

Oczywiście :) Zakupy zrobiłam niemalże hurtowe. Dobra cena była to kupiłam wszystkim.

Jadwinia spokojna ale też warkoli. Na inne Radysianki, Na moją Mimisię. Wyleguje się na kanapie albo na słoneczku. Biegać niekoniecznie lubi ale zdarzy jej się przebiec. Na smyczy ok, Teraz już tylko chodzi na smyczy i tylko po ogrodzie bo już pies sąsiadów się zorientował :( W domu masakra szczególnie z Ronim.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Oczywiście :) Zakupy zrobiłam niemalże hurtowe. Dobra cena była to kupiłam wszystkim.

Jadwinia spokojna ale też warkoli. Na inne Radysianki, Na moją Mimisię. Wyleguje się na kanapie albo na słoneczku. Biegać niekoniecznie lubi ale zdarzy jej się przebiec. Na smyczy ok, Teraz już tylko chodzi na smyczy i tylko po ogrodzie bo już pies sąsiadów się zorientował :( W domu masakra szczególnie z Ronim.

oj ANetko:( naprawde bardzo mi przykro, że ta cieczka tak wyskoczyła niespodziewanie:( jeszcze pewnie z tydzień i mam nadzieje, że takie przezycia będą już przeszłością na zawsze;)

Zaraz przeleje 85 zł za obroże Jadwini:) już naprawde muszę się zabrać za jej ogłoszenia. MOże dzisiaj mi się wkońcu uda! I ona i Zulcia szukają więc bardzo podobnych domów:)  Gdzieś gdzie będą rozpiszczonymi jedynaczkami:) Oby takie domy sie znalazły!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Mysza2 napisał:

Miałyśmy dzisiaj okazję odwiedzić Jadwinię

Jadwinia jest wpatrzona w Anecik jak w obraz.

 

IMG_0146.JPG

 

 

A ROMEO wpatrzony w Jadwinie :) :) hihi!

Dzięki za zdjęcia dziewczyny. Jadwinia trochę mniej medialna jak Zulka;) musi się od koleżanki marketingu i (auto)reklamy poduczyć :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, kiyoshi napisał:

A ROMEO wpatrzony w Jadwinie :) :) hihi!

Dzięki za zdjęcia dziewczyny. Jadwinia trochę mniej medialna jak Zulka;) musi się od koleżanki marketingu i (auto)reklamy poduczyć :)

 

Na szczęście JUŻ się odkochał :) Co za ulga.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

A ROMEO wpatrzony w Jadwinie :) :) hihi!

Dzięki za zdjęcia dziewczyny. Jadwinia trochę mniej medialna jak Zulka;) musi się od koleżanki marketingu i (auto)reklamy poduczyć :)

Medialna to ona by była, ale jak się chce zrobić zdjęcie to pcha się od razu bliziutko, prawie z nosem w obiektyw:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2017 o 21:13, Mysza2 napisał:

Medialna to ona by była, ale jak się chce zrobić zdjęcie to pcha się od razu bliziutko, prawie z nosem w obiektyw:)

:) na razie dorobię ogłoszeń z tymi zdjęciami co są, ale...sądze, że jeszcze kilka nowych będzie potrzebnych:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2017 o 22:43, AgusiaP napisał:

 Ja tez mam z trzy zdjecia Jadwini, niestety nie nadzaja sie do ogłoszen.

Nie chciała pozować pannica.

:( szkoda, Jadwinia taka szarunia jest, przydałoby jej się zrobić sesję w kolorze:) może na tle właśnie tych niebieskich poduszek Anecikowych? Anetko...spróbujesz może coś jeszcze wyczarować, proszę?

Musze dorobić Jadwini ogłoszeń, w niedziele się zabiorę, bo jutro mam dzień w przytulisku:) 'moje' 3 bezdomniaczki  czekają na spacer i wygłaskanie:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

dziękuje Anetko:) baardzo mi się podobają:)

będą idealne do nowych ogloszeń- dobrze, że poczekałam:)

Przepraszam że trochę to trwało...

Jadwinia jest taka szara mysia. Nie pcha się na afisz, nie biega jak szalona, nie bawi się zabawkami, przy smaczkach zawsze stoi na końcu....Nie spuszcza ze mnie oczu, ciągle chce być przy mnie, łasi się, tuli i wpatruje tymi oczętami. Jej ulubionym miejscem są poduchy na kanapie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...