Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Uzupełniłam album Dolarka na FB (dodałam fotki i opis) - ALBUM DOLARKA. Może ktoś będzie chciał udostępnić.

 

Dolarek ma 9 cm mniej w obwodzie klatki piersiowej. Nadal musi się odchudzać. Zważę go dopiero wtedy, gdy będzie wyglądał na psa o prawidłowej wadze. Po zakończeniu odchudzania powinien mieć zrobione badania. Dolarka nie cieszy śnieg. Załatwia się i siada pod drzwiami. Wzorcowy domator. :-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2018 o 11:10, elik napisał:

To sporo schudł :) Tylko dieta, czy także odpowiedni wysiłek fizyczny ?

Udostępniony.

Sporo, ale ciągle za grubiutki. Dieta + zwykłe spacery. Przez ostatnie dwa tygodnie było ich zdecydowanie mniej. Szkoda, że Dolarek nie chce się bawić z innymi psami. Zawsze to więcej ruchu.

Dzięki za udostępnienie.   

Dnia 20.01.2018 o 16:39, Livka napisał:

Dziękuję za fotki :)

Psiunio prześliczny !

:-)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, hop! napisał:

Sporo, ale ciągle za grubiutki. Dieta + zwykłe spacery. Przez ostatnie dwa tygodnie było ich zdecydowanie mniej. Szkoda, że Dolarek nie chce się bawić z innymi psami. Zawsze to więcej ruchu.

. . .

Jakaś specjalistyczna karma, czy mniejsze porcje ?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Dolarka - taki spokojny miły słodziak i nikt się na nim nie poznał. No cóż - ten właściwy domek dla niego na pewno gdzieś jest.

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,34_TN_orig.

Cały czas na to liczę, że Dolarka ktoś pokocha.

Dzisiaj wykupiłam wyróżnienie dla dwóch ogłoszeń na olx dla Dolarka. Może tym razem mu przyniosą szczęscie ?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Sara, udało Ci się z PayPal ?

Od jednej osoby już otrzymałam pieniążki przez pay-pal i działa :). Mam jeszcze jednego deklarowicza i na razie nie przesłał mi pieniążków przez pay pal, właśnie zastanawiałam się czy jeszcze za ten miesiąc nie robił przelewu lub czy może z rozpędu zrobił na Twój elik pay-pal ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Sara2011 napisał:

Od jednej osoby już otrzymałam pieniążki przez pay-pal i działa :). Mam jeszcze jednego deklarowicza i na razie nie przesłał mi pieniążków przez pay pal, właśnie zastanawiałam się czy jeszcze za ten miesiąc nie robił przelewu lub czy może z rozpędu zrobił na Twój elik pay-pal ?

Gdyby była jakaś wpłata, dostałabym zawiadomienie na e-mail (skoro już masz własny PayPal,to wiesz, jak to działa). Poza tym, który już dawno Ci wysłałam, nie miałam innych zawiadomień, chyba, że przez przeoczenie,razem z innymi bzdetami, wyrzuciłam do kosza nie czytając. Sprawdzę. Jeśli coś jest, to Ci prześlę, tak jak robiłam to dotychczas.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Sara2011 napisał:

Od jednej osoby już otrzymałam pieniążki przez pay-pal i działa :). Mam jeszcze jednego deklarowicza i na razie nie przesłał mi pieniążków przez pay pal, właśnie zastanawiałam się czy jeszcze za ten miesiąc nie robił przelewu lub czy może z rozpędu zrobił na Twój elik pay-pal ?

Nie, nikt nie zrobił nic z rozpędu na mój PayPal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...