Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przed chwilą, ewu napisał:

Elu Tracik nadal szuka domu.

Odpisałam:

Witam serdecznie :)
Kochany psiaczek nadal szuka Człowieka, który przytuli go do serca i przyjmie pod swój dach.
Proszę zadzwonić pod podany w ogłoszeniu numer telefonu lub proszę podać swój nr.
Pozdrawiam 
Barbara

Może coś się z tego wykluje :) W ogłoszeniu podałam Twój nr telefonu Basiu.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Odpisałam:

Witam serdecznie :)
Kochany psiaczek nadal szuka Człowieka, który przytuli go do serca i przyjmie pod swój dach.
Proszę zadzwonić pod podany w ogłoszeniu numer telefonu lub proszę podać swój nr.
Pozdrawiam 
Barbara

Może coś się z tego wykluje :) W ogłoszeniu podałam Twój nr telefonu Basiu.

Ojej  wybacz Elu wysyłałam równocześnie pw.

W takim razie czekam na kontakt ze strony zainteresowanego domku:)

Link to comment
Share on other sites

Alu Iskierek pojechał do Katowic. Bardzo sympatyczni młodzi ludzie. Państwo chcieli Lunę ale Luna ma dom więc zaproponowałam ,że wyślę album ze zdjęciami piesków.

Serce zabiło dla Iskierka. Od wczoraj trwały przygotowania , zakupy etc. Dzisiaj Pani przyjechała i zabrała chłopaczka ze schronu. 

Jutro zadzwonię co słychać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Ojej  wybacz Elu wysyłałam równocześnie pw.

W takim razie czekam na kontakt ze strony zainteresowanego domku:)

Po napisaniu poprzedniego postu wyłączyłam kompa i poszliśmy do znajomych więc nie czytałam Twojego PW. Sprawdziłam swoje konto na OLX, ale na razie nie ma odpowiedzi na moją informację. Jest weekend więc jest wiele różnych możliwości spędzania wolnego czasu.  Czekamy na odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, ewu napisał:

Wczoraj do schroniska trafiła malutka staruszka w strasznym stanie. 

Pomoc potrzebna na cito. Ona nie może tam zostć.

Elu wyślę Ci jej zdjęcia.

Dramat:(

 

Smutek i beznadzieja w oczkach :(

x6.thumb.jpg.4ddece3e9506381d0ae947e52307f778.jpg

x7.jpg.89e22b7b95fc7a47a6e29fdc1deb8fa0.jpg

x8.jpg.682fe9c5a6738aa7c34aae9c4990cf0f.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewu napisał:

Nie wiem co robić, kompletny impas:(

U nas pada od wczoraj. Położyłam się z książką  z zamiarem poczytania. Zbudziłam się dopiero przed chwilą :)

Nie mogę przestać o niej myśleć. Żeby moja tymczaska, albo któryś mój podopieczny z hoteliku, znalazły DS, to wzięłabym ją w jego miejsce :(  Biedna sunia chyba nie zaznała w życiu niczego dobrego :(   Najwyższy czas to zmienić. Tylko jak ?  Ogromnie mi jej żal :(

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

U nas pada od wczoraj. Położyłam się z książką  z zamiarem poczytania. Zbudziłam się dopiero przed chwilą :)

Nie mogę przestać o niej myśleć. Żeby moja tymczaska, albo któryś mój podopieczny z hoteliku, znalazły DS, to wzięłabym ją w jego miejsce :(  Biedna sunia chyba nie zaznała w życiu niczego dobrego :(   Najwyższy czas to zmienić. Tylko jak ?  Ogromnie mi jej żal :(

 

 

Ona może nie jest wcale taka stara, ma młode oczka - tylko strasznie wyniszczona biedaczka :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2017 o 20:30, ewu napisał:

Może się wyciszy dzięki kastracji.

Są teraz wygodniejsze kołnierze niż klosz - wygląda jak koło ratunkowe i jest o wiele wygodniejszy w użyciu, bo pies może w nim jeść i swobodnie spać. Mogę taki pożyczyć :). Tylko nie wiem, czy rozmiar będzie dobry :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Kulfoniasty napisał:

Ona ma jakiś guzek na łapce ... wygląda to bardzo nieciekawie ... Udało się ją wyciągnąć ze schroniska na DT ?

Też uważam ,że Pestka nie jest stara. Ma młode oczka . Może ma 6-7 lat , chyba nie więcej.

Zdjęcia nie są w stanie oddać jej stanu:(

Dzisiaj cały dzień błagałam ludzi o pomoc, szukałam dt za karmę i weta.

Niestety bezskutecznie:( Nie wiem skąd wezmę pieniądze bo mam kilka psów na utrzymaniu w hotelikach ale postanowiłam ,że zabiorę ją do pdt.

Jutro rano o 7 jedziemy po nią . Na szczęście pdt jest niedaleko więc transport nie stanowi problemu.

Co będzie dalej - nie wiem:( Chyba zacznę żebrać na ulicy. Nie wybaczyłabym sobie nigdy gdybym jej nie pomogła.  Nie wiem tylko czy mi ktoś pomoże :( 

Pozostawienie Pestki w schronie byłoby szczytem bezduszności. Mam nadzieję ,że uda się pozyskać jakąś pomoc  na diagnostykę i leczenie .

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Też uważam ,że Pestka nie jest stara. Ma młode oczka . Może ma 6-7 lat , chyba nie więcej.

Zdjęcia nie są w stanie oddać jej stanu:(

Dzisiaj cały dzień błagałam ludzi o pomoc, szukałam dt za karmę i weta.

Niestety bezskutecznie:( Nie wiem skąd wezmę pieniądze bo mam kilka psów na utrzymaniu w hotelikach ale postanowiłam ,że zabiorę ją do pdt.

Jutro rano o 7 jedziemy po nią . Na szczęście pdt jest niedaleko więc transport nie stanowi problemu.

Co będzie dalej - nie wiem:( Chyba zacznę żebrać na ulicy. Nie wybaczyłabym sobie nigdy gdybym jej nie pomogła.  Nie wiem tylko czy mi ktoś pomoże :( 

Pozostawienie Pestki w schronie byłoby szczytem bezduszności. Mam nadzieję ,że uda się pozyskać jakąś pomoc  na diagnostykę i leczenie .

Moje możliwości finansowe są bardzo ograniczone, ale ja z kolei nie wybaczyłabym sobie, gdybym Ci nie pomogła, bo zdejmujesz mi kamień z serca.

Na dobry początek 10,00 zł miesięcznie i udział w bazarkach. Wiem, że to niewiele, ale to wszystko, co w tej chwili mogę.

Bardzo proszę o wsparcie dla biednej sunieczki. Pomóżmy w jej utrzymaniu.

Basiu ogromne dzięki za pomoc dla bidulki     599a927181e68_buziaczki3.jpg.198a2921ec4c14517cc28530fc85aecf.jpg 

Już pewnie jesteś w schronisku. Powodzenia, oby udało się zabrać ją zanim ją  wysterylizują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...