Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

28 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ten skrzydlaty Gusiaczku wiedział, że i nam trzeba pomóc, bo opieka nad chorym Rokusiem, nie pozwoliła nam sie rozsypać po śmierci Semurka:( 

wszystko dzieje się po coś, ja w to wierzę, nawet przeciwności Losu po czasie pokazują nam lepszą stronę, mądrzejszy kierunek, w którym należy iść ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewuś, pozdrawiam nożnych i całuj-psy-w-nosy łapnym zostawiam. :)

Powiedz mi proszę, bo mi część wątków się kiedyś pogubiła przy jakimś dogo-remoncie, czy gdzieś aktualnie można poczytać, co tam u p.Ani i jej stadka? Zawsze takie ciepełko biło z Jej domku, jak i tutaj u Was, a zima zimna... ;) Pozdrów Ją proszę przy jakiejś okazji. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudowna wiadomośc od z Domu Berti:
"Berti w niedzielę z panem brała udzial w biegu na 5,8 km i na 15 zawodników z pieskami zajeli 6 miejsce. Oczywiscie wczesniej trenowali systematycznie nawet czasem z mala Busia, ale Berti jest do biegania stworzona i je uwielbia.

Osobno na 8 km bieglo ponad 200 osob, wiec ich na trasie wyprzedzali tzn.

pan z pieska.

 

Dziewczyny sie koleguja i bawia razem i jak do pracy idziemy we dwie domu pilnuja. Kochane sa."

zdj2.jpg

IMG_3265_1.JPG

IMG_3469_1.JPG

IMG_3470_1.JPG

IMG_3748_1.JPG

IMG_3749_1.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

18 godzin temu, Gusiaczek napisał:

wszystko dzieje się po coś, ja w to wierzę, nawet przeciwności Losu po czasie pokazują nam lepszą stronę, mądrzejszy kierunek, w którym należy iść ...

To prawda Gusiaczku:)

13 godzin temu, EVA2406 napisał:

Też tak myślę, Gusiaczku.......

Ewuś, za Wasze serce należy się teraz taki cudny błogostan i niech trwa.......trwa.......trwa.......

Ewciu, za nasze serca jak piszesz mamy już nagrodę - miłość Rokusia, bo kocha nas ten łobuz bardzo:)

11 godzin temu, inka33 napisał:

Ewuś, pozdrawiam nożnych i całuj-psy-w-nosy łapnym zostawiam. :)

Powiedz mi proszę, bo mi część wątków się kiedyś pogubiła przy jakimś dogo-remoncie, czy gdzieś aktualnie można poczytać, co tam u p.Ani i jej stadka? Zawsze takie ciepełko biło z Jej domku, jak i tutaj u Was, a zima zimna... ;) Pozdrów Ją proszę przy jakiejś okazji. :)

Inka, nie ma wątku stadka Ani, bo Ania nie zajmuje się już DT. Pozostały u niej jej psiaki Łatka i Mela. Do tego kotek Kropek i w tej chwili nowa mała koteczka. Co jakis czas rozmawiamy i wszystko u nich w porządku, a ja wybrać się do nich  nie mogę, bo ciągle coś staje na przeszkodzie. Stęskniłam się za Łatką bardzo, a i ona podobno zagląda do każdego dużego, niebieskiego samochodu, więc jak będzie troszkę cieplej, to w końcu pojadę:) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Cudowna wiadomośc od z Domu Berti:
"Berti w niedzielę z panem brała udzial w biegu na 5,8 km i na 15 zawodników z pieskami zajeli 6 miejsce. Oczywiscie wczesniej trenowali systematycznie nawet czasem z mala Busia, ale Berti jest do biegania stworzona i je uwielbia.

 

Osobno na 8 km bieglo ponad 200 osob, wiec ich na trasie wyprzedzali tzn.

 

IMG_3265_1.JPG

 

 

 

 

Eluś, to jest nagroda dla nas, prawda? Widać, jak Berti czuje się pewnie, jak jej się to podoba:) 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

To prawda Gusiaczku:)

Ewciu, za nasze serca jak piszesz mamy już nagrodę - miłość Rokusia, bo kocha nas ten łobuz bardzo:)

Inka, nie ma wątku stadka Ani, bo Ania nie zajmuje się już DT. Pozostały u niej jej psiaki Łatka i Mela. Do tego kotek Kropek i w tej chwili nowa mała koteczka. Co jakis czas rozmawiamy i wszystko u nich w porządku, a ja wybrać się do nich  nie mogę, bo ciągle coś staje na przeszkodzie. Stęskniłam się za Łatką bardzo, a i ona podobno zagląda do każdego dużego, niebieskiego samochodu, więc jak będzie troszkę cieplej, to w końcu pojadę:) 

A Kubulek...? Chociaż boję pytać... :/
Tak czy siak, pozdrów ode mnie tę ciepłą osóbkę. :)

Oczywiście głaski zostawiam też dla Pana Łobuza i Dziewczyn. :)
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dawno nie pisałam nic na temat Rokusia:) U nas bez zmian - Rokino czuje się dobrze, pomijając problemy z podnoszeniem się z podłogi. Dni coraz cieplejsze, więc i chęci na dłuższe spacery większe. Rokuś dzielnie maszeruje rano ponad godzinę, a po powrocie do domu zasypia mocno. Po południu znowu chętnie maszeruje, obwąchuje i wykłóca się o przysmaki. Jak tylko widzi, że sięgam ręką do torby natychmiast krzyczy, że chce ciastko:) Powinnam pewnie być surowsza, ale nie mogę mu odmówić, kiedy tak szczeka na mnie, a potem merda ogonkiem i przytula się dziękując za smaczka:

Rokus1.jpg.1f9f77133b1af554b18034d4625a67b8.jpg

 

W domu za to Rokuś ma trzy ulubione zajęcia - jedzenie, zabawa piłeczką najchętniej z Jackiem, bo on ma siłę utrzymać piłkę w ręku i spanie na kanapie - najchętniej obok któregoś z nas albo obok obojga. Trzeba go przy tym głaskać i wtedy pies jest wniebowzięty:)

58b5d746df5ad_Roku2.jpg.dc83635be9fe70caffe7484e56b3ab12.jpg

Tu obudziło go światło włączone do zdjęcia:

58b5d74b2140f_Roku3.jpg.86520f4ebf8274343d82899016d1c9ec.jpgRokus4.jpg.580d1f98028a860b94449bf30335d467.jpg

Wstałam tylko na moment zrobić zdjęcia. Moja miejscówka jest między suniami pod kocykiem:

Rokus5.jpg.5cd48104c41d9b3004e8b6110d627abf.jpg

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kończy się karma Rokusia. Zamówiłam mu worek Natural Trainer dla seniorów. Koszt 165 zł po uwzględnieniu mojej zniżki w sklepie. Smaczki są ode mnie w prezencie. Kupiłam dla całej trójki:

 

Twoje zamówienie

 

83288563: Przetwarzanie

Data zamówienia: 1 marzec 2017
Kwota: 293,72 zł
Sposoby płatności: Rachunek
Kurier : Logo gp
 
Produkt Cena Ilość Kwota
suma 302,80 zł
Twoja zniżka -9,08 zł
Cena razem
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT
293,72 zł
136559_dokaskaurolleh_hnerb_7.jpg
Dokas Rolki do żucia z kurczaka
- 450 g
25,80 zł 1 25,80 zł
natural_senior_medium_8.jpg
Trainer Natural Medium Senior
- 12,5 kg
169,80 zł 1 169,80 zł
24401_PLA_Chewies_Lachsknoechelchen_200g
Chewies Kosteczki, półwilgotne
- Jagnięcina, 4 x 200 g
29,80 zł 1 29,80 zł
48064_canibit_strauss_hirsc_2.jpg
CANIBIT Ciasteczka ze strusia i jelenia
- 825 g
27,80 zł 1 27,80 zł
157977_przysmak_rocco_bar_b_q_36_sztuk_1
Przysmak Rocco Bar-B-Q, 36 sztuk
- Wołowina
19,80 zł 1 19,80 zł
24401_PLA_Chewies_Lachsknoechelchen_200g
Chewies Kosteczki, półwilgotne
- Drób, 4 x 200 g
29,80 zł 1 29,80 zł
Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziwny przelew... Od Pani Ireny K.R a w tytule przelewu tekst: dla psiaków zamiast kwiatów dla Wioli i Adasia...

Czy ktoś z Was coś wie na ten temat? Póki co napisałam maila do znanej mi Wioli i czekam na odpowiedź. Nie wpisałam na razie żadnemu psiakowi kwoty 50 zł wpłaconej przez Panią, bo muszę najpierw dowiedzieć się o co chodzi:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dostałam dziwny przelew... Od Pani Ireny K.R a w tytule przelewu tekst: dla psiaków zamiast kwiatów dla Wioli i Adasia...

Czy ktoś z Was coś wie na ten temat? Póki co napisałam maila do znanej mi Wioli i czekam na odpowiedź. Nie wpisałam na razie żadnemu psiakowi kwoty 50 zł wpłaconej przez Panią, bo muszę najpierw dowiedzieć się o co chodzi:)

 

 

Podejrzewam, że może to zamiast kwiatów na ślub... :)

Pozdrawiamy terrorystę Rokunia - inka z brzuchową terrorystką o drapsianko Bombą. :)

Link to comment
Share on other sites

Już wiem co to za wpłata:) Jakiś czas temu pomagałyśmy z Elunią Państwu w szukaniu domu suni Pati, a wcześniej jej dzieciom. Sunieczka przybłąkała się na działki i tam urodziła. Państwo nie zgodzili się na uśpienie. Pomogli suni odchować małe, a po ich adopcji my zabrałyśmy Pati do naszego DT. Córka Państwa Wiola wpadała do nas kilka razy i w ubiegła sobotę brała ślub. Poprosiła wszystkich gości o wpłaty na rzecz psiaków zamiast kwiatów. Wpłaciła jej teściowa:)

Bardzo serdecznie dziękujemy Ci Wiolu za szczere chęci, a wspaniałej teściowej za wpłatę 50 zł:) Zapisuję w rozliczeniach Rokusia:)

Link to comment
Share on other sites

Na moim koncie znowu niespodzianka:) Tym razem dorcia01 wpłaciła 150 dla Rokusia, Perły i Śnieżki:) Podzieliłam kwotę na 3 równe części i 100 zł przelałam od razu na konto doris66 dla suniek. 50 zl Rokusia zapisuję w jego rozliczenia i wkładam do jego koperty:)

Dorciu01, pięknie Ci dziękujemy!!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2017 o 12:34, Ewa Marta napisał:

Na moim koncie znowu niespodzianka:) Tym razem dorcia01 wpłaciła 150 dla Rokusia, Perły i Śnieżki:) Podzieliłam kwotę na 3 równe części i 100 zł przelałam od razu na konto doris66 dla suniek. 50 zl Rokusia zapisuję w jego rozliczenia i wkładam do jego koperty:)

Dorciu01, pięknie Ci dziękujemy!!!! 

 

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2017 o 20:12, Ewa Marta napisał:

Już wiem co to za wpłata:) Jakiś czas temu pomagałyśmy z Elunią Państwu w szukaniu domu suni Pati, a wcześniej jej dzieciom. Sunieczka przybłąkała się na działki i tam urodziła. Państwo nie zgodzili się na uśpienie. Pomogli suni odchować małe, a po ich adopcji my zabrałyśmy Pati do naszego DT. Córka Państwa Wiola wpadała do nas kilka razy i w ubiegła sobotę brała ślub. Poprosiła wszystkich gości o wpłaty na rzecz psiaków zamiast kwiatów. Wpłaciła jej teściowa:)

Bardzo serdecznie dziękujemy Ci Wiolu za szczere chęci, a wspaniałej teściowej za wpłatę 50 zł:) Zapisuję w rozliczeniach Rokusia:)

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...