Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Guest TyŚka

Za to dzisiaj jedzenia dożylnie podać jej nie możemy. W wenflonie zrobił sie zakrzep, za nic nie dał się przepchać... młoda bolało, zaczęła łapać ząbkami, więc wenflon zdjęłyśmy. Dzisiaj głodówka, to niedobrze :(. Jutro zaraz po otwarciu lecznicy pędzimy do niej... No, ale do tej pory powinna mieć już raz podane jedzenie i raz elektrolity... Zwłaszcza, że dziś nie jadła...
Szczęście w nieszczęściu, że przed chwilą skusiła się na napicie wody.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Moaj rodzina marudzi, że w najbliższym tygodniu Fiśka przeprowadzi się do W-wy. A co ja mam powiedzieć? Już mi jest ciężko, jak t gówniara opo chorobie już sępi, szczeka, wymusza wszystko warczeniem i lata mi z zabawką, bylebym jej porzucała...

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Mimo wszystko liczyliśmy, że to będzie wieczny DT ;). Młoda wpisuje się w mój ideał psa. A wiem, że po niej już nie będę mieć tymczasów. Do czasu aż nie pójdę na swoje... czyli jeszcze 2lata + studia... Eh.

Jutro idziemy rozliczyć się z wetką.  I eh... będzie trzeba się powoli żegnać z moim kochaniem :(. Auuu, boli. Jednak stoję pod ścianą, nie mam innej możliwości...

 

Grunt, że jest zdrowa. Grunt, że trafia do psiego raju. Jednak to mi nie pomaga :D

Link to comment
Share on other sites

TyŚ, głowa do góry :) Odwaliłaś kawał dobrej roboty ;)

Najpierw przyjęłaś pod swój dach. Szukałaś dla niej domu. Trzymałaś za łapkę, kiedy prawie już była za TM. To dzięki Tobie i Twojej rodzinie, Finka nadal biega po tej stronie :) Teraz trafi do "swoich" ludzi, a Ty możesz być z siebie dumna, że udało Ci się pomóc tej małej istotce :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Uduszę moją wetkę! Z miłości!
 

Policzyła nam tyle, ile kot napłakał. Za ostatnią wizytę nic nie policzyła. NIC nie policzyła za prace po godzinach. NIC nie policzyła za całodzienną wizytę Finki w lecznicy. Nie zarobiła na niej właściwie nic... tylko za leki :O KOCHAM JĄ <3

A Finlandia dizś obudziła mnie o 5 rano, ("koniec spania, mamo lepiej daj mi jeść, widzisz jak ładnie przyniosłam ci miskę... ups... wody nie ma już... to nic... dywan się napije... maaaamo albo nieeeeee.... porzucaj mi piłkę. Piłkę! piłkę!!!!!"), kłóciła się, że bez niej idę się myć, więc by okazać swe oburzenie porozwala mi ciapy po całym domu :D. Jesteśmy zdrowi. Tylko ta myśl, że w sobote już jej nie będzie mnie paraliżuje...

Link to comment
Share on other sites

Brawa dla Was i dla Finki ! A wetce należy się medal jakiś - widać, ze jest weterynarzem z powołania, a nie liczącym na zyski !

 

Sobota to bardzo bliski termin :( ale skoro mała ma mieć w nowej rodzinie,  jak w raju, to rozstanie nie powinno aż tak ciążyć ! choć wiem, jak jest. Ale pewnie będziesz otrzymywać wieści, co u małej ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Obraziła się na mnie, bo powiedziałam, że ja nie kocham i że niedługo idzie do siebie. Pfff, niech się obraża. I tak jej nie lubię.
To dziwne, że polubiłam psie adhd... to dziwne, ż polubiłam psa zafiskowanego na piłkę... Eeee, chyba kiedyś skończę z jakimś bołdełem ze schronu. Czy coś.
Rodzicom jojcze, że nie chcę oddawać małej. Babcia się śmieje, że jest w pakiecie do adopcji z Finką, bo ta (w sensie sucz) chodzi za nią jak jakaś uwiązana...

 

Morus jest spaślakiem. Tragicznym. A młoda dba o jego linię, bo nie pozwala mu sie dopchać do miski, jak ona jest. I każe mu biegać.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Właśnie obszczekała moją mamę, bo weszła do domu po zmroku. jak śmiała. Przestała ujadać jak mama powiedziała "wyluzuj, to ja". I mama rozczulała się, że młoda musi iść... kurka, w tej chwili to nikt nie chce jej oddać, ale dom czeka. :(

Jednak grunt, że zdrowa. I że mam wetkę jaką mam ;). Czasem na nią narzekam, ale w takich chwilach bywa niezawodna.

Link to comment
Share on other sites

 Eeee, chyba kiedyś skończę z jakimś bołdełem ze schronu. Czy coś.

 

Ty$ nie poznaję Cię :P

 

 

Ciesz się, że na Młodą się znalazł wspaniały domek ;) ty sobie jeszcze na pewno znajdziesz TEN ideał (taki bez lęku separacyjnego może :p)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...