Jump to content
Dogomania

Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spacerek z soboty został przeniesiony na niedzielę, bo tak sobie zażyczyli Państwo, którzy mieli go odwiedzić wraz ze mną - niestety - nie przyjechali i nawet nie zadzwonili, że nie przyjadą :shake: (choć spacer i tak Huzar miał, bo pogoda piękna i przyjemnie było posiedzieć z nim i posłuchać pluskania naszej ulubionej rzeczki, w której Huzio tak uwielbia się taplać :loveu:).

Szkoda tylko, że zapomniałam o aparacie - i nie mam nowych zdjęć pięknego pręgusa.

Link to comment
Share on other sites

Dziś przeniosłyśmy z Zytą Huzara i Renię do boksu koło Bucza. Tu będzie więcej widział i będzie bardziej widoczny. Renię Zyta niosła, a Huzer...:cool3:
Wzięłam go na smycz i w jednej chwili znalazłam się za bramą schroniska. Poszłam za nim :evil_lol: polesie i nie prawdą jest, że jak sie zmęczy to zwalnia. NIE MĘCZY SIĘ! Ale udało mi sie wrócić. Przeżyła!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9707/dscn0548xxcf6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8/dscn0549xxez0.jpg[/IMG]

Osobie, która napisała tu na wątku , że Huzar tylko na początku spaceru tak pędzi - pozazdrościć kondycji. Ze mną próbował gnać przez las i choć wlukł wcale nie drobinkę nie zmeczył sie. Gdy wracaliśmy z powrotem szedł za mną i łapał za rękaw kapoty i próbował mnie ciągnąc w przeciwną stronę. Nie chciał wracać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']ale już gleby nosem nie przeorałam, tylko cy...ki mało mi oczu nie wybiły.[/quote]
:megagrin:

a co do tej twarzy demona....mi nigdy by to do głowy nie przyszło....wręcz odwrotnie. on ma fajną buźkę, taką pozaokrąglaną, sympatyczną jak dla mnie... i coś co zauważyłam już dawno - on na zdjęciach wychodzi bardzo inaczej niż wygląda w rzeczywistości, jak był w tv też odniosłam takie wrażenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...