Jump to content
Dogomania

Kraków - Drwal! Słabo słyszy, słabo widzi, nie ma ucha, ale za to MA DOM!!!! Za TM


Jagienka

Recommended Posts

Dziewczyny kontrolują sprawy zdrowotne Drwala. Jak tylko będzie na tyle zsocjalizowany ze bedzie mozna robić jakies badania i zabiegi na pewno to zrobią. W obecnej sytuacji widac ze cos sie dzieje z oczkami, i cisnienie jest duze w obu galkach ocznych, ale charakterek psiaka wymaga by nabrał wiecej ufnosci do ludzi, inaczej nic sie nie da zrobic.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niesamowita zmiana. Przeczytałam cały wątek i stwierdzam, że pomimo wszystkich odniesionych ran i chorób, jakie go męczą, Drwal to szczęściarz, bo Was spotkał na swojej drodze. Oby się udało zdiagnozować mu to oko (oczy). Myślę, że przy Waszym zaangażowaniu Drwal pozwoli w końcu zbadać się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Niesamowita zmiana. Przeczytałam cały wątek i stwierdzam, że pomimo wszystkich odniesionych ran i chorób, jakie go męczą, Drwal to szczęściarz, bo Was spotkał na swojej drodze. Oby się udało zdiagnozować mu to oko (oczy). Myślę, że przy Waszym zaangażowaniu Drwal pozwoli w końcu zbadać się.[/quote]
Dziękujemy :oops::loveu:
Jak się skończy urlopowanie to zasiądziemy na naradzie co dalej... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']No ja wystawiam na ogolne OwP caly czas więc móglbym osobne na Drwala zalożyć ;) Pieniądze mogą wpływać na nasze subkonto, chyba, że wolicie na konto prywatne?[/quote]

dla mnie te cegielki to jedna wielka tajemnica:placz:a chcialabym wiedziec jak to dziala. kto np. opłaca te 10% od wplat? Jak to rozwiązujecie? Najpierw ten ktory wystawia, a potem np. fundacja na ktorą są zbierane pieniądze?..A faktura? Przedstawia się wyciąg bankowy przelewu i to wsjo?

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: a ja cos jeszcze znalazłam ...

pamiętacie treść ogłoszenia pierwszą dla Drwala .. ta moją ? :diabloti:

moznaby do niej to zdjęcie wykorzystać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:





[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/Drwal/Drwalb3e7d346bdd1fd3d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: ciotki to złudzenie optyczne tylko :lol::cool3: ręka jest ZA Drwalem, tylko tak fajnie na zdjęciu wyszło :lol:


ale fakt Drwal jest radosnym psiakiem :loveu: , z tym ze swoje takie tam w charakterku cosie ma ;) ... i pilnować swego lubi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]elmira [/B]a chcesz Drwalątko do Siebie ? :cool3:

oddam ., nie będę pytać Jagienki o zdanie :diabloti: , przewiąże mu to jedno ucho czerwona wstążeczka i przyczłapiemy sobie gdzie trzeba :evil_lol: ...

ja mu wczoraj zrobiłam alegratkę i na gumtree i chyba jeszcze na adopcjach org


[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-DRWAL-wilczur-popatrz-na-metamorfoze-W0QQAdIdZ68720950[/url]



jakby ktos miałsugestie codo tresci ogłoszenia :razz: chętnie przyjmę

Link to comment
Share on other sites

Agamika, pewnie, że bym chciała. Rozczulają mnie takie psy po przejściach. Mam małe dziecko i przy charakterze Drwala nie zaryzykuję. Nie wspomnę o moich psach, kocie i jeszcze jednym osobniku, który przy kolejnym psie, chyba by mnie za drzwi wystawił z dobrodziejstwem inwentarza.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] ja musze zobaczyc jak Aga wiaze mu ta wstazeczke:p:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:eviltong: a zobaczysz


[B]DRWAL DO NOWEGO DOMU PÓJDZIE ZE WSTąZKą NA UCHU :diabloti: ! tylko ten dom wyczarować trzeba [/B]

[SIZE=1](PS .tYLKO PROSZE ZBIERAJCIE JUZ MOZE NA PROTEZY DLA MNIE :lol: :lol: :lol:)


[/SIZE][B]elmira [/B]żartowałam ;):evil_lol: tylko ...


a moja ostatnia rozrywka podczas jazd samochodem ...oglądanie ogródków i zastanawianie się w którym można by Drwala podrzucić :diabloti:
(ufff, w sumie dobrze ze sama nie mam ogródka ... :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...