Jump to content
Dogomania

Kraków - Drwal! Słabo słyszy, słabo widzi, nie ma ucha, ale za to MA DOM!!!! Za TM


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tuśka']Podnoszę Drwala. Czy ktoś może napisać co u niego aktualnie słychać? Gdzie przebywa? Nie dam rady przebrnąć przez cały wątek :oops: Pozdrawiam[/quote]


Drwal jest w hotelu dla psów pod Krakowem :)

Pod względem zachowania to już zupełnie inny pies , uwielbia spacery , kontakt z człowiekiem, aczkolwiek ten kontakt ciągle musi być kontrolowany . Tzn Drwala trzeba znać żeby wiedzieć kiedy przestaje mieć ochotę na głaskanie (choć ostatnio sie to nie zdarza:lol: ) . Potrafi sie dopominać o pieszczoty wręcz .

Jedna jeszcze taka mocniejsza pozostałość po schronisku to chęć posiadania ... Drwal lubi chwycić coś w zęby i pilnować, ale spokojnie można go od tej rzeczy na smyczy odciągnąć .Raczej wyciągania z pyszczydła bym nie ryzykowała na razie .

To tak w duzyyyym skrrócie :oops: napisane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']Jagienko ja mam już w "rączce " gotówkę z bazarku srebrnego, na razie coś 82 zł (na łebka ) :) bo jeszcze będzie wyprzedaż reszty :) , jak sie zobaczymy to Ci przekaże[/quote]
To dopiszę jak będą w komplecie :loveu:

[quote name='black_cat']A czemu nikt Drwalikowi jakichs nowych hasel nie wymyslil na baner ? :P[/quote]
No widzisz... ja nie mam weny nad ranem... możę coś mi skapnie wieczorową porą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']5 zł mój TZ za długopisy (J)

mamy [B]343 zł [/B][/quote]
2,50 karusiap za długopis od Elik (k)
10 zł AniB za karty (dodała 100% :*) (J)
18 zł gameta za bazarek (J) dziękuję, gameta wie za co ;)
15 zł ngl - nie mam jeszcze potwierdzenia czy płyta działa (J)

mamy [B]388,50 zł[/B] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Ano, tak mi się widzi, że Drwal nie jest dziadek. Zycie go doświadczyło, ale to rześki, sprawny Pan :) I z charakterem.[/quote]
Nooo Drwal się nie zachowuje jak dziadzio, nie można go tak reklamować... on nie jednemu młodziakowi by pokazał co to radość z życia ;)

Przypominam o bazarkach na Drwala, są w pierwszym poście... już prawie mamy na sierpień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Drwalik ma 50 zl z bazarku kamerki oraz 20 zl z jednego z bazarkow Brucio:)
(podzielili sie znowu z Hektusiem;))[/quote]
dziękujemy Hektusiowi :loveu:

Uaktualnienie:
5 zł mój TZ za długopisy (J)
2,50 karusiap za długopis od Elik (k)
10 zł AniB za karty (dodała 100% :*) (J)
18 zł gameta za bazarek (J) dziękuję, gameta wie za co ;-)
15 zł ngl - nie mam jeszcze potwierdzenia czy płyta działa (J)
50 zł za kamerkę (J)
20 zł z bazarku Brucio (J w tym 5 zł k :evil_lol:)

mamy: [B]458,50 zł :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']tak sobie cały czas mysle czy on nie cierpi nie slyszac ,nie widzac,czy on teraz wlasnie chce bardzo zyc?,moze on teraz mysli ,nie slysze nie widze to po co mam zyc?[/quote]
:crazyeye::crazyeye:nie majku....nie jest tak....
1) Drwal cos slyszy
2) Drwal cos widzi
3) Drwal cieszy sie zyciem,nawet bardziej niz niejeden inny pies...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']:crazyeye::crazyeye:nie majku....nie jest tak....
1) Drwal cos slyszy
2) Drwal cos widzi
3) Drwal cieszy sie zyciem,nawet bardziej niz niejeden inny pies...[/quote]
czyli nie jest całkowicie głuchy i nie widomy?postawiłem sie w jego sytuacji ,dlatego tak pisze,wiem ze mi by bylo ciezko i zle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...