Jump to content
Dogomania

ONka podpalona żywcem MA KOCHAJĄCY DOM!!!


DONnka

Recommended Posts

[quote name='wawer']Pięknie :eviltong::lol::multi:! Ale czemu smyczek na naszych bazarkach nie kupujesz :mad:? Nie na moim akurat, ale są aktualnie takie![/QUOTE]Sorki, nie wiadziałem że są..... Zazwyczaj Piesowe kupuję w Kakadu albo na cito! w pobliskim Aligatorze. Tam i duzy wybór mają (są dobre, mocne i markowe DINO) i jest możliwość płatności kartą VISA

Link to comment
Share on other sites

No tak, to wygodne, ale tutaj można jeszcze psiaka wesprzeć. Wybór też bywa ciekawy, np. tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218160-książki-i-obroże-dla-kundelków-do-27.11[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217211-Super-rzeczy!-Dla-psa-i-opiekuna-).-Na-Weteranki-do-02.12.11r.-do-godz.-22.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Za 5 godzin wyjeżdżam po Nukę. Wyjazd z Wrocławia o 0:01 pośpiesznym TLK Kraków - Świnoujście. Przesiadkę mam w Poznaniu. Przyjazd do Poznania o 3:00. Potem z Poznania mam osobowy REGIO o 5:36, w Szczecinku jestem o 8:42.
Powrót planuję już bezpośrednim TLK IntercCity: relacji Gdynia - Katowice.
Wyjazd ze Szczecinka o 13:04 - we Wrocławiu będziemy o 19:43.
Na powrót weźmiemy z Suńką pierwszą klasę z rezerwowanym przedziałem; tak, żeby miała całą drogę komfortowo, bezstresowo i spokojnie.

Trwają jeszcze negocjacje z Ninką..... albo będzie Nuka (moja propozycja) albo Diuna (Ninki). :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Wróciłem z Aligatora. Kupiłem dla Nuki smyczkę. Skórzana, porzadna, mocna, podwójna - taką jak ma Delówek. Z tym, że czerwona. I bardzo dobrze - odróżnią się :D
Deluwek, On ma czarną. I adresatkę. Dla Nuki :)

Marianc.... powiedz Psiciuni, że domek dla Niej szykujemy; czeka.......[/QUOTE]






na dowód tych zakupów to ja poprosze foty w całym umundorowaniu pieknej dany na włościach plis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Jak ktoś decyduje się na taką podróż i z takimi kosztami :crazyeye:,:[/QUOTE]

Dla pracownika PKP to ''takie koszty'' to nie są :p

Właśnie wyjechali TLK ze Szcecinka :) będą we Wrocku około 19:40 Nuka strasznie bała się wsiąść trochę sie tam denerwuje, ale jest ok spotkamy się wszyscy gdzieś koło Plazy kolo mostu :)
jakiś czas temu też jedzonka dla ''Dzieci'' dotarły + rarytaski :) chatka naszykowana Delo ''wystrojony'' (wyczesany) też czeka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nina Ostasiuk']Dla pracownika PKP to ''takie koszty'' to nie są :p

Właśnie wyjechali TLK ze Szcecinka :) będą we Wrocku około 19:40 Nuka strasznie bała się wsiąść trochę sie tam denerwuje, ale jest ok spotkamy się wszyscy gdzieś koło Plazy kolo mostu :)
jakiś czas temu też jedzonka dla ''Dzieci'' dotarły + rarytaski :) chatka naszykowana Delo ''wystrojony'' (wyczesany) też czeka :)[/QUOTE]

Hehe Ninko:cool3:- czyli komitet powitalny juz gotowy teraz tylko czekac na przyjazd Wilczurow dwoch ...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...