Jump to content
Dogomania

KrakVet-wybieramy kandydata na VII. Głosujemy na Pipi!


Lemoniada

Twój kandydat na lipiec to:  

580 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na lipiec to:

    • Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki
      339
    • Dogomaniaczka Pipi
      294
    • Schronisko dla zwierząt w Skierniewicach
      21
    • Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach
      5


Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No! wreszcie prawda triumfuje. Molli powinnas przeprosic wszystkich a zwłaszcza PIPI.
I pytanie do MODA. Skoro oszustwo wyszło na jaw to proponuje odliczyc te wszystkie "nielegalne głosy" , a co do losów użytkownika o nicku "Molli" to juz sprawa nalezy do MODA. On wie co powinienien z taką sytuacją zrobic.
P.S. Wiedziałąm że to oszustwo podobnie jak wielu innych.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To już sprawa moda.
Zwróciliście uwage jak dziarsko w ankiecie poczynają sobie Korabiewice?
Jest takie przysłowie,,gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta,,.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

właśnie się zarejestrowałam na KrakVecie... chciałam oddać głos... i doopa blada. Informacje głoszą, że "Oddano już głos w ankiecie z twojego komputera."
Niech to ... do końca ankiety jeszcze czas, więc jeszcze nie panikuje...

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o całościową analizę ankiety pod kątem tych samych adresów e-mail i adresów IP.
Administrator może to zrobić w chwilę i częściowo ukryć adresy e-mail w prezentacji zestawienia w formie tabeli w tym wątku.
Nie lubię oszustów i chciałabym aby ankieta została sprawdzona całościowo.
Mają znaczenie godziny rejestracji kont, adresy e-mail i IP.

[B]Uważam, że takie głosy powinny zostać z ankiety usunięte a sprawca/sprawcy ukarani.[/B]

Ciężko jest ferować wyroki dla zmiennych IP jednak na podstawie zbieżnych adresów e-mail można wyeliminować takie konta i głosy w ankiecie.

Link to comment
Share on other sites

Pomijając drobny fakt,że Molli oszukała nas wszystkich, stało się coś znacznie gorszego. Zdyskredytowała wybór wspólnego kandydata dogo.
Bardzo mi przykro.
W każdym razie-jeśli uda się wygrać Pipi-to bedzie uczciwa wygrana. Teraz proszę o glosy swoich znajomych (to pojedyncze głosy,ale zawsze coś).Uda się-fajnie.nie uda się bedziemy pomagac dalej,tak jak do tej pory..Jeśli wygra ktos inny - uczciwie!!!!- to też bedę się cieszyć..Bo wygrają bezdomne psy.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze byłam przeciwna głosowaniu w KrakVecie na innego kandydata niż wyłoniony, ale tu chyba jednak nie można postąpić inaczej, skoro głosy oddawane na Przyborówek były nieuczciwe. Ale nawet z tą świadomością czuję jakieś wewnętrzne rozdarcie, przez tyle czasu wspólny kandydat dogo był faktycznie wspólnym... :(

Nie znam zupełnie schroniska w Przyborówku, mam tylko cichą nadzieję, że teraz przez tą aferę nie będzie źle odbierane przez dogomaniaków. W końcu to nie pani Wanda nabijała na siebie te głosy, a jej zwierzęta też są na pewno w potrzebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']A kto jest kandydatem forum dogomania?Trzeba przecież podać miau..
Waldek[/QUOTE]

Wydaje mi się,że trzeba napisać prawdę. Że było głosowanie, że doszło do oszustwa. Niech ludzie wybierają ...mimo wszystko najważniejsze jest,zeby zachować zasady przyzwoitości...

nasuwa mi się też jeszcze jedna myśl..za 2 miesiące kolejne głosowanie, co sadzicie o barierze 100 postów umożliwiajacej głosowanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Nie znam zupełnie schroniska w Przyborówku, mam tylko cichą nadzieję, że teraz przez tą aferę nie będzie źle odbierane przez dogomaniaków. W końcu to nie pani Wanda nabijała na siebie te głosy, a jej zwierzęta też są na pewno w potrzebie...[/QUOTE]

Myślę, że gorzej być już nie może być odbierane niż jest teraz, w związku z Szafirem.

Link to comment
Share on other sites

bariera 100 postów może i dobra sprawa. Tylko żeby nie było tak, ze ktoś w ciągu 2 dni podniesie watki ( byle jakie ) i wtedy jest w stanie natrzepać 100 takich postów i co to znaczy. Dokąłdnie nic. Moze lepiej wziac pod uwage dwa kryteria. ilośc postów i date zarejestrowania- żeby to chociaz miesiąc od rejestracji upłynał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']bariera 100 postów może i dobra sprawa. Tylko żeby nie było tak, ze ktoś w ciągu 2 dni podniesie watki ( byle jakie ) i wtedy jest w stanie natrzepać 100 takich postów i co to znaczy. Dokąłdnie nic. Moze lepiej wziac pod uwage dwa kryteria. ilośc postów i date zarejestrowania- żeby to chociaz miesiąc od rejestracji upłynał.[/QUOTE]
Tak jest na miau i się sprawdza.
Bo ludzie się logują by oddać tylko głos, nabić posty łatwo.. czasu się nie cofnie.
Maupo - dzięki za czas i rozwiązanie sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze- Maupo- piękne dzięki za to, że poświęciłaś tyle pracy i czasu żeby wyjaśnic ten przekręt :Rose:.
Molli- widac niestety, że nie masz za grosz honoru ani godności. To, że szłaś jeszcze w zaparte w obliczu tych wszystkich ujawnionych i niepodważalnych faktów jest po prostu żenujące. Ja wiedziałam od razu, że te "nagłe" głosy to jakiś przekręt. Snułam różne domysły kto mógł za tym stac itp, ale nie pomyślałam, że to będziesz Ty, która jeszcze tak bezczelnie się produkowała na wątku. Po prostu szok, szok, szok. I jeszcze te posty, które zostały napisane pod nickiem "Fanka_Pipi". Ohydne i żałosne to wszystko...

Myślę, że teraz już wszyscy mamy "zielone światło", żeby oddawac głosy na Pipi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']To dobry pomysł.[/QUOTE]
Wg mnie wystarczy miesiąc. Bo konta pojawiają się na bieżąco. A długa bariera może być krzywdząca dla osób nowo zalogowanych, a prężnie działających. Zresztą, jak ktoś będzie chciał oszukać to i tak oszuka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wg mnie wystarczy miesiąc. Bo konta pojawiają się na bieżąco. A długa bariera może być krzywdząca dla osób nowo zalogowanych, a prężnie działających. Zresztą, jak ktoś będzie chciał oszukać to i tak oszuka..[/QUOTE]

Pewnie, że rok to za długo! Nie mogłabym głosować!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Po pierwsze- Maupo- piękne dzięki za to, że poświęciłaś tyle pracy i czasu żeby wyjaśnic ten przekręt :Rose:.
Molli- widac niestety, że nie masz za grosz honoru ani godności. To, że szłaś jeszcze w zaparte w obliczu tych wszystkich ujawnionych i niepodważalnych faktów jest po prostu żenujące. Ja wiedziałam od razu, że te "nagłe" głosy to jakiś przekręt. Snułam różne domysły kto mógł za tym stac itp, ale nie pomyślałam, że to będziesz Ty, która jeszcze tak bezczelnie się produkowała na wątku. Po prostu szok, szok, szok. I jeszcze te posty, które zostały napisane pod nickiem "Fanka_Pipi". Ohydne i żałosne to wszystko...

Myślę, że teraz już wszyscy mamy "zielone światło", żeby oddawac głosy na Pipi :lol:[/QUOTE]
dla mnie "ten uzytkownik" wydał się podejrzany w momencie gdy w profilach róznych innych uzytkowników natknełam sie na wpisy od Molli wysylane 13 lub 14 lipca o tej samej godzinie: 14.37 i 14.38. Do wielu osób o tej samej porze. Czy to jest zabronione spamowanie. ?Tych wpisów było naprawde duzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...