Jump to content
Dogomania

Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 836
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale się Cioteczki rozpisały :loveu:

Tak więc Sylwija co do pcheł to ta czarna krowa na zdjęciu (rotek) to mój Synuś i on po spotkaniach z nim się nie drapie, dlatego pomyślałam że to może być jakaś skaza czy coś takiego ale pewności nie ma :shake:

Dziękuje Cioteczką które zajmą się ogłoszeniami :loveu::loveu:

Arielka186 pies jest naprawde super ja zawsze mówie tak jak jest i nie owijam w bawełnę dlatego te zdjęcia mówią same za siebie i potwierdzają moje słowa.
Pisze do Ciebie PW aaa i jeszcze co do FB to Aldira miała go ogłosić ale to chyba nie to samo co wydarzenie? Bo ja się nie znam.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][SIZE=2]Mniej więcej coś takiego napisałam... Jeżeli o czymś dopisać trzeba albo coś usunąć , to krzyczeć! :)
[/SIZE][FONT=Verdana]
[/FONT][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jego życie przewróciło się do góry łapami kiedy z kochającego domu, nagle jego Pan zostawił go samego z Panią. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Wychował się w fajnej rodzinie, a jego Pan był dla Szadiego wszystkim... To on z nim wychodził na spacery, to on go karmił, to on go rozpieszczał... Jednak coś musiało się zdarzyć… Pan ich opuścił. Robiło się coraz ciężej, spacery coraz rzadziej, coraz częściej zostawał sam zdany na siebie. Z tego względu ZDARZA mu się w domu załatwić swoje potrzeby (bardzo rzadko!) Uwielbia ludzi. Na spacerach odżywa. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Długie spacery, zabawy, to jego żywioł.[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Szadoł to idealny pies dla osób aktywnych. Będzie wspaniałym towarzyszem do codziennych intensywnych biegów, albo przejażdżek na rowerze. [COLOR=black]Toleruje inne psy. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Pragnie mieć swój dom i swojego człowieka do końca życia...[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jest kochanym psem, który swojemu nowemu Panu odwdzięczy się swoim przywiązaniem i psią miłością, pokocha prawdziwie i bezinteresownie, odda całe swoje psie serce...[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]

[B][I]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Gadu - gadu: 5206007
Tel. : 514-795-273
[/I][/B][SIZE=1]
Swoją drogą Lili masz przepięknego rottka!! Ma swoją galerię, wątek? :)[/SIZE][B][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Phase to krzycze!! To bym wyrzuciała: "To on z nim wychodził na spacery, to on go karmił, to on go rozpieszczał..." i że jego Pan był dla niego wszystkim (jeśli mogę)
A dodała bym jeszcze że toleruje inne psy i zwierzęta, że ma 10 miesięcy, że to jeszcze taki duże psie dziecko, takie ogólne informacje o psie
I oczywiście że zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy.

Reszta jest super!!!!!!!!!!!!!!!

A co do zdjęć to podjade tam dzisiaj z moim TZ, weźmiemy go na trawke i porobimy nowe zdjęcia dobrze? Bo ładna pogoda to zdjęcia też powinny być ładne.

Ps. Phase co do mojego Rottka to ja się tak zbieram z tą galerią i zbieram ale coś mi nie wychodzi bo Lili jest ciapa nie może się nauczyc wstawiać zdjęć :(
Ale będzie to mogę obiecać! I mojej suczki shih-tzu też :D:D:D Zaprosze Was wszystkich :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie, finansowo pomóc nie mogę niestety, ale mogę porobić trochę ogłoszeń. Co do kastracji, to może warto by było zgłosić się do fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Oni dofinansowują 150 zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap[/url]
Może do nich napisać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Albo że w umowie będzie paragraf który będzie mówił o tym że nowy właściciel zobowiązuje się wykastrować psa :D[/QUOTE]

za autopsji wiem ze czesc takich zobowiazan nie jest dotrzymywana a i nie beda dzwonic i Cie przekonywac zeby wydac go z jajkami a oni upilnuja....lepiej napisac ze ciachniety;)


edit: cztery lapy chyba dofinansowuja tylko suczki...

Link to comment
Share on other sites

W sumie racja kto się tam przejmuje 'jajkami' tylko wiecie na szczepienia kasy brak a co dopiero na kastrację.
A Ty Chita sugerujesz aby napisać że ciachnięty i go nie ciachać ewentualnie potem? Tak tylko żeby odstraszyć?

A Przyjaciele Czterech Łap dofinansowują tylko sunie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']
A Ty Chita sugerujesz aby napisać że ciachnięty i go nie ciachać ewentualnie potem? Tak tylko żeby odstraszyć?
[/QUOTE]

ciachac koniecznie, szczegolnie jesli jest miejsce aby go przetrzymac po zabiegu, natomiast w ogloszeniach juz pisac ze ciachniety zeby odstraszyc debili;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2]No dobrze poprawiłam, jeżeli jest coś nie tak to krzyczeć. ;)


[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Jego życie przewróciło się do góry łapami kiedy z kochającego domu, nagle jego Pan zostawił go samego z Panią. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Wychował się w fajnej rodzinie. Jednak coś musiało się zdarzyć… Pan ich opuścił. Robiło się coraz ciężej, spacery coraz rzadziej, coraz częściej zostawał sam zdany na siebie. Z tego względu ZDARZA mu się w domu załatwić swoje potrzeby (bardzo rzadko!). Uwielbia ludzi! [/SIZE][/FONT]J[FONT=Verdana]ego oczy i pysk napełniają się szczęściem, gdy tylko spędza z nimi czas. Potrafi być wylewny, rozdaje całusy, tuli i domaga się pieszczot. Jest to jeszcze młody psiak, który nie ma w sobie cienia agresji. [SIZE=2]Na spacerach odżywa. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Długie spacery, zabawy, to jego żywioł.[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Szadoł to idealny pies dla osób aktywnych. Będzie wspaniałym towarzyszem do codziennych intensywnych biegów, albo przejażdżek na rowerze. [COLOR=black]Toleruje inne psy i zwierzęta. Szadoł – 10 miesięczne psie dziecko, które pragnie swojego domu… [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Żeby mógł wygrzewać się na kocyku i drzemać, spokojny o swój dalszy los.
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Pragnie mieć swój dom i swojego człowieka do końca życia...[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Jest kochanym psem, który swojemu nowemu Panu odwdzięczy się swoim przywiązaniem i psią miłością, pokocha prawdziwie i bezinteresownie, odda całe swoje psie serce...[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy.
Obecnie Szadoł przebywa w Bielsku-Białej.
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[B][I]mail: [/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][B][I][email protected][/I][/B][/EMAIL][B][I]
Gadu - gadu: 5206007
Tel. : 514-795-273

[/I][/B]Nie mogę doczekać się fotek Szadołka.! :)
[SIZE=1]Lili dasz radę! :) Jak założysz galeryjkę poproszę link. ;)[/SIZE]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...