Jump to content
Dogomania

Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)


Lili8522

Recommended Posts

[COLOR="royalblue"][B][I][SIZE="6"]Zdjęcia na stronie 1 i 3
[/SIZE][/I][/B][/COLOR]

[B][I]Potrzebne pieniążki na szczepienia i kastracje chłopaka...[/I][/B]

[B][I][SIZE="3"]Opowiem Wam historie...

Kiedy byłem bardzo Malutki zabrano mnie od mamusi, zabrała mnie jakaś Pani i jakiś Pan. Przywieźli mnie w nieznane mi miejsce było mi bardzo smutno bo nie wiedziałem co się ze mną dzieje ale po kilku dniach stwierdziłem że tutaj jest SUPER! Pełna micha, ciepłe łóżko do spania, koleżanka i kolega, spacerki, zabawa czego chcieć więcej?
Ale z upływem czasu Pan zniknął... Zostawił mnie samego z Panią i ze wszystkimi obowiązkami które na nią spadły, robiło się coraz ciężej, spacery coraz rzadziej, coraz częściej zostawałem sam zdany na siebie.
Pani mówi że nie może mnie zatrzymać mimo tego że mnie kocha, mówi że jest jej bardzo ciężko, nie ma czasu i pieniędzy aby się mną opiekować i że będzie mi lepiej w innym domku.
Ktoś podsunął pomysł o jakimś domku w którym są klatki i dużo psów, że toczy się tam walka o każdy dzień i żaden pies nie ma swojego "Pana" ani "Pani". Gdzie jest taki domek? Wcale ten pomysł mi się nie podoba :-( Nie oddawajcie mnie tam!! :-(
[/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE="2"][COLOR="blue"]To moja historia jestem Szadoł mam 10 miesięcy.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[I]Teraz po krótce ode mnie Cioteczki i Wujaszkowie wiecie jak to jest kiedy człowiek bierze do domu psa a czasem los toczy się inaczej niż byśmy tego chcieli i obowiązki pomimo Naszych najszczerszych chęci Nas poprostu przerastają i nie dajemy rady wszystkiego ogarnąć.
Dlatego bardzo proszę dla dobra tej młodej psinki o pomoc w szukaniu dla niego domu!

Jego imię to Szadoł chodź woła się też Szado, Szadi. Jest Amstafem.
Pies ma 10 miesięcy, nie jest wykastrowany, swoje potrzeby potrafi załatwiać poza domem chociaż (bardzo żadko) ale ZDARZA mu się w domu, ładnie chodzi na smyczy, na spacerach jest bardzo grzecznym psem. Akceptuje inne psy i suczki.
Jest bardzo wesoły, ruchliwy, pieszczoch, bardzo wskazany byłby dom z ogrodem!
Aby wszystko było jasne czarno na białym pies nie jest zaszczepiony i nieprzyjemnie się drapie pod szyjką być może to jakaś skaza.
Niestety pieniędzy na weterynarza BRAK.
Ze swojej osobistej strony powiem że miałam z nim okazje mieszkać przez tydzień i jest super pies! W schronisku napewno się zmarnuję! Pies nie ma żadnych treumatycznych przeżyć dotychczas mieszkał w bloku i cały czas ma kontakt i z ludźmi i ze zwierzętami.
(Może tak dla ścisłości powiem że to nie mój pies ale osób bliskich mojemu sercu, dlatego chce dla niego jak najlepiej bo na to zasługuję)

[SIZE="5"][I][B]Bardzo proszę o pomoc w szukaniu domu, rozsyłaniu wątku i ogłoszeniach!
[/B][/I][/SIZE]
Jeżeli macie jakieś pytania proszę pytajcie na każde postaram się odpowiedzieć.[/I]

[B][I]Tekst do ogłoszeń:

Jego życie przewróciło się do góry łapami kiedy z kochającego domu, nagle jego Pan zostawił go samego z Panią.
Wychował się w fajnej rodzinie. Jednak coś musiało się zdarzyć… Pan ich opuścił. Robiło się coraz ciężej, spacery coraz rzadziej, coraz częściej zostawał sam zdany na siebie. Z tego względu ZDARZA mu się w domu załatwić swoje potrzeby (bardzo rzadko!). Uwielbia ludzi! Jego oczy i pysk napełniają się szczęściem, gdy tylko spędza z nimi czas. Potrafi być wylewny, rozdaje całusy, tuli i domaga się pieszczot. Jest to jeszcze młody psiak, który nie ma w sobie cienia agresji. Na spacerach odżywa. Długie spacery, zabawy, to jego żywioł. Szadoł to idealny pies dla osób aktywnych. Będzie wspaniałym towarzyszem do codziennych intensywnych biegów, albo przejażdżek na rowerze. Toleruje inne psy i zwierzęta. Szadoł – 10 miesięczne psie dziecko, które pragnie swojego domu… Żeby mógł wygrzewać się na kocyku i drzemać, spokojny o swój dalszy los.
Pragnie mieć swój dom i swojego człowieka do końca życia...
Jest kochanym psem, który swojemu nowemu Panu odwdzięczy się swoim przywiązaniem i psią miłością, pokocha prawdziwie i bezinteresownie, odda całe swoje psie serce...
Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy.
Obecnie Szadoł przebywa w Bielsku-Białej.



[B][I][SIZE="4"][COLOR="red"]Dzięki dobrym duszom i urokowi Szadołka 20.07.20011
Jedzie do nowego domu, do Warszawy!!!!!!!!!!
Magdyska25 zapewnia mu własny kąt!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[B][I][SIZE="7"]Wydatki (które już są za nami)
Kastracja + kołnierz = 185zł
2x zastrzyki = 21zł
[/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE="4"]Wydatki przed Nami:

Zwrot paliwa dla Madzi i Tomka 50zł
"Cioteczki z tego względu, że Ja i mój mąż podwozimy Szadołka TYLKO do Warszawy ale nie dalej niż okolice Okęcia(ponieważ jedziemy nad morze a i tak zbaczamy z trasy i będziemy musieli nadrobić ok 250km i wszystko trzeba będzie rozgraniczyć) więc postanowiliśmy z MAGDYSKĄ, że podjadą po niego a ze względów że zbliża się koniec miesiąca i z kasą krócho to pierwszy dochód z bazarku pójdzie na zwrot kosztów paliwa MADZI I TOMKA. Na szczepiania i odrobaczania i tak trzeba czekać jeszcze 2 tygonie to myślę że do tej pory wszystko się ładnie sprzeda i na wszystko starczy"
Szczepiania ok 80zł
Odrobaczania - nie mam pojęcia ile...
[B][I][SIZE="7"][/SIZE][/I][/B]
Jesteśmy - 36zł jak narazie w kolejne wydatki czekają...[/SIZE][/I][/B]

CDN WYDATKÓW:
[B][I][SIZE="4"]
20 zł.- kaganiec
30 zł.- benzyna (na paragonie jak pisałam jest kwota 50,04 zł.)
8,48 zł.- supeł
24 zł.- Aniprazol (odrobaczenie)
15 zł.- zdjęcie szwów

w sumie:
97,48 zł.[/SIZE][/I][/B]


[B][I][SIZE="3"]Deklaracje Jednorazowe:

150zł - aida - WPŁYNEŁO :loveu:
20zł - baster i lusi - WPŁYNEŁO :loveu:[/SIZE][/I][/B]

[B][I]Bazarki:

132 zł. + 99,50 zł.= 231,50 zł[/I][/B]
[B][I][SIZE="7"]
Po odjęciu wszystkiego zostaje:

134,02 zł.[/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 836
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="navy"]wklejam zdjęcia na prośbę założycielki wątku - Lili8522 [/COLOR][/B]

[IMG]http://i51.tinypic.com/6ghou8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/33yi1yh.jpg[/IMG]

[IMG]http://i55.tinypic.com/30ufqpy.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/21cwlk8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/2mxgxl2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/vqnuq8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']Dzięki za zaproszenie. Ogłoszę psiaka u siebie na stronie i na FB, ale przydałby się jakiś kontakt, choćby mail.[/QUOTE]

Dopisałam kontakt w poście 1 , przepraszam wcześniej się zagapiłam i zapomniałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Ale odrobaczenie, szczepienia i zabezpieczenie od pchel i kleszczy, to trzeba koniecznie..
Nic nie mial robione?[/QUOTE]

Wiem że trzeba koniecznie mi tego nie musisz mówić ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu, myślę że miał jakieś szczepienia odrazu po wzięciu do innego domu ale to się jeszcze dowiem. Przed adopcją będziemy się starać zrobić wszystko.

Fioneczka była bym wdzięczna :loveu:
Phase było by super gdybyś zrobiła ogłoszenia :multi: jeżeli chodzi o tekst do ogłoszeń to może jakiś nowy sformułować? Po trochu z tym i z tym, tak myślę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Wiem że trzeba koniecznie mi tego nie musisz mówić ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu, myślę że miał jakieś szczepienia odrazu po wzięciu do innego domu ale to się jeszcze dowiem. Przed adopcją będziemy się starać [/QUOTE]

bo to drapanie, o ktorym pisalas, mnie zaniepokoilo
Mam pakiecik ogloszen wykupiony, moge przeznaczyc na niego, jak juz tekst bedzie

piekny psiak, oby w dobre rece tylko trafil

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem na zaproszenie Lilith. Śliczny psiak- nie dość że ładny, to widać że ma świetny charakter- toleruje inne psy- zarówno duże, jak i te malutkie (fotka z kruszynką jest po prostu rozbrajająca).:)
Pomyślałam, żeby zrobić mu wydarzenie na FB- niestety ja nie umiem- może ktoś by mógł? Ja mam w znajomych sporo osób zajmujących się psami, adopcjami- a nóż widelec? Tylko jak mówię- potrzebuję kogoś, kto zrobiłby wydarzenie (event)...
Oczywiście zapisuję psiaka.
[SIZE="1"]Jeżeli pies jest nieodrobaczony- być może będę mogła pomóc- niedługo odrobaczam swoje stadko- mam 4 psy- myślę że zakup tabletek dla psiaka by mnie nie zrujnował... A przesłać mogę w zwykłej kopercie. Muszę tylko znać wagę psiaka.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...