Jump to content
Dogomania

Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='masza44']Czy jest jakieś konto na które można wpłacać na szczepienia itp? Psy wyglądają na odżywione i mimo wszystko szczęśliwe, widać , że Pan jest dla nich dobry i dobrze, że sa tacy ludzie, ale trzeba mu pomóc.[/QUOTE]

Na sterylki konta uzyczyłąfundacja Przyjaciele Czterech Łap.
[B]Justyna, proszę podaj konto i tytuł przelewu.[/B]

Natomiast na szczepienia i odrobaczenia mogę ja zbierac, chyba, ze wszystko moze przejść przez fundację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja co mogę na dziś to -podarować jakieś smycze,obroże ,miski- może nie nowe ,ale pewnie się przyda.
Tylko gdzie wysłać to -jak przekazać-do Ciebie Agata?

Postaram się sprowadzić tu kogoś od wyżłów;)[/QUOTE]

Ania, moze być do mnie, w przyszłym tygodniu zaczniemy sterylki, więc bede miała kontakt z panem i psami. Adres na Pw. Dzięki ania.

Link to comment
Share on other sites

pisałam o tym , by się zwrócić o pomoc do sterylkowej skrapety. Myślę też ,że priorytetem niekoniecznie jest szczepienie dorosłych psów,a przede wszystkim sterylki aborcyjne i odrobaczenie wszystkich. Plus leczenie chorych.
DT mam zajęte.
A Misia z rodziną jest u nas na wakacjach i ma się świetnie. Kocha swoich niesamowicie , a oni ją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']pisałam o tym , by się zwrócić o pomoc do sterylkowej skrapety. Myślę też ,że priorytetem niekoniecznie jest szczepienie dorosłych psów,a przede wszystkim sterylki aborcyjne i odrobaczenie wszystkich. Plus leczenie chorych.
DT mam zajęte.
A [B]Misia z rodziną jest u nas na wakacjach i ma się świetnie. Kocha swoich niesamowicie , a oni ją[/B].[/QUOTE]

No to chociaz jedna super wiadomość.
Myślałam o szczepieniu szczeniaków jesli maja iść w świat. Chorych psów raczej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

do 16-go lipca można zgłosić w krakvecie schroniska (lub osoby prywatne), które mają szanse otrzymać pomoc w postaci karmy. Trzeba tylko zwerbować wiele osób do głosowania. Myślę, że warto spróbować.

[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=13906[/URL]

Agata69, ponieważ Ty znasz sytuację najlepiej być może zechciałabyś napisać tekst ogłoszenia (powinien chwytać za serce) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koci-świat']Mogę zabrać kociaka, ale dopiero po 13.07-może wcześniej znajdzie się jakiś inny tymczas.[/QUOTE]

Byłoby super.
To jest domowy tymczas? Gdzie trzebaby kotka zawieźć? Miki jest w okolicach Kłodawy, koła, ale mozemy wystartować tez z włocławka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Indy']do 16-go lipca można zgłosić w krakvecie schroniska (lub osoby prywatne), które mają szanse otrzymać pomoc w postaci karmy. Trzeba tylko zwerbować wiele osób do głosowania. Myślę, że warto spróbować.

[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=13906[/URL]

Agata69, ponieważ Ty znasz sytuację najlepiej być może zechciałabyś napisać tekst ogłoszenia (powinien chwytać za serce) ;)[/QUOTE]


Indy, ale nie o karme tu najbardziej chodzi. One musza zmienić w miare szybko miejsce pobytu, inaczej zniga. Chyba szkoda czasu na werbowanie ludzi do głosowania, trezba zająć się sterylkami i szukaniem dt.

Link to comment
Share on other sites

Ja od poczatku tu jestem, ale nie mogę pomóc. Obiecałam i muszę się zająć problemem u mnie na wsi -4 bezdomne psy, w tym szczenna sunia.
Agato, koci-świat jest z Nasielska pod Warszawą, to duza fundacja pro-zwierzęca.
Co do kotka, nie bardzo mogę wziąć małego, dla dorosłego jeszcze jakoś bym miejsce znalazła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Elik, ten rudy szczenior w bialych skarpetkach - czy on nie w twoim typie aby :cool3: ?[/QUOTE]
Tam są dwa rude: jeden jaśniejszy, drugi ciemniejszy, z białymi skarpetkami i oba bardzo w moim typie, ale cóż z tego - czipsy w domu, kilkanaście kotów dzikusków do wykarmienia i kilka podopiecznych na dogo, to już ful tego co mogę.
Pomagać rozumnie - pamiętam o tym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Jeśli jest jakiś mikrus do 5-6 kg (bez chorób zakaźnych-nosówka, świerzb, grzybica, bo u mnie sa bardzo ciężko chore zwierzaki), to bazarkami zarobię na jego utrzymanie[/QUOTE]


Takiego nie ma, najmniejsza sunia psotka, około 10kg. Wesoła , otwarta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Takiego nie ma, najmniejsza sunia psotka, około 10kg. Wesoła , otwarta.[/QUOTE]
możesz zdjęcie wysłać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]? musze zorientowac się, czy dam radę, bo to byłby kolejny piesek, a ja onkologiczna jestem, więc nie mogę wziąć pieska silnego.
Poza tym u mnie jest mieszkanie. Czy sądzisz, ze taki psiun dałby rade zaaklimatyzowac się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']możesz zdjęcie wysłać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]? musze zorientowac się, czy dam radę, bo to byłby kolejny piesek, a ja onkologiczna jestem, więc nie mogę wziąć pieska silnego.
Poza tym u mnie jest mieszkanie. Czy sądzisz, ze taki psiun dałby rade zaaklimatyzowac się?[/QUOTE]


Myslę, ze tak. Psotka to taki zwykły wiejski piesek. bardzo wesoły i ufny. Trzeba ja zabrac jak njaszybciej bo zdziczeje w sforze. nie wiem czy mam zdjęcie, ew. zrobię jak przyjedzie na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dużo róznych rzeczy do wystawienia na bazarek - jeżeli ktoś by sie zajął to mogę wszystko spakowac w jedną wielką paczke i komuś przesłać - sa tam filmy, książki, ubrania, pluszaki mniejsze i wieksze, jakiś zegarek, etui do okularów, troche biżu i takie tam.. kasy nie mam aktualnie wiec nie pomoge a i z czasem krucho aby bazarku pilnować wiec jak ktoś chetny to wysle komuś..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...