Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pusto tak bez niej...niby tyle futer a i tak cholernie pusto...dalej piekielnie boli ale nie placze co chwile...nie moge patrzec sie na jej zdiecia bo wtedy koniec...

U nas przefantastycznie...przyjechal nowy psiak, wszystko ladnie pieknie tylko zapomnieli mi powiedziec ze w miejscu z ktorego pochodzi panuje kaszel kennelowy...ot drobne takie niedopatrzenie:roll::angryy:

Efekt...Zuza, Milan, Dala, Lyzew kaszlace i zaglucone...dzisiaj na szczescie nic nowego nie kaszle ale pewnie jutro dolaczy kolejny.
Dla Zygmunta KK to prawie jak wyrok smierci...jak jemu cos sie stanie to nie recze za siebie po prostu. Zostal zamkniety w lazience i przez dluzszy czas jej nie opusci...moze jakims cudem go ominie.

Do wydania mam, a raczej bede miec jak juz Prezio odchowa kocine..obecnie jakies 3tyg...wypelzno na ulice i autka miedzy kola braly bo przeciez kogo to obchodzi. na szczescie znalazla sie dobra dusza i zgarnela malenstwo, a ze zatrzymac nie mogla...

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ojPxaZC-aVY/TfJeWDAmuNI/AAAAAAAADlg/INwE90kpCx0/DSCN9334.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

bosh .... mam nadzieję ,że osoby które nieodpowiedzialnie przywiozły do Fur chorego psiaka , czy z zagrożonego miejsca , nie informując ją o tym ,poczują się odpowiedzialne i będą partycypować w kosztach leczenia WSZYSTKICH psów u Fur ....

Kurcze a nie mógłby ktoś Zygmusia na chwilę przetrzymać z dala od domu Fur ?? Tylko że z kolei to musiało by być miejsce bez zwierząt :( , bo jesli nie daj Zygmuś by coś złapał to było by zagrożenie dla innych .... cholera

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...